Şimdi Ara

Sonunda, Kia Rio aldık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, hafta sonu epey gezdikten sonra içimize en çok sinen araç kia rio oldu. Elegance paket, 6 vites, 1.4 otomatik kia'yı hurda bayiden ve park sensörü hediye olmak kaydıyla 89.500,00 liraya aldık bugün.

2. El, 2-3 yaşında 20 bin km deki 2 hava yastıklı araçlara 70-80 bin tl fiyatlar isteniyor. Bu durumda "0" araç daha mantıklı geldi.

Arkadaşlar merhaba,

kardeşime -İlk aracı olacak, 5 seneden fazla oldu ehliyeti alalı ama hiç arabası olmadı, tecrübesi yok- (Bayan, ilçede öğretmen, okuldan eve, evden okula kullanacak arada bir de 200 km gidiş, 200 km dönüş ş.dışı) araç bakıyoruz. Hasar kaydı takıntısı var, mutlaka hasarsız, boyasız olacak. Otomatik vites olacak, b sınıfı olacak, hb kasa olacak, kronik sorunu olmayacak, beyaz renk olacak, Ankara'dan alınacak.

Baktığı araçlar fiesta tam otomatikler, sizin farklı öneriniz ya da malum siteden şu araç olur diyebileceğiniz araçlar nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 18 Mart 2019; 14:37:52 >

• Hayırlı olsun hocam, bence çok güzel bir tercih olmuş. Kazasız belasız iyi günlerde binin.

İkinci el piyasasında suç sadece satıcının değil, hem alıcısı hem satıcısı manyak. Yani ülkenin insanı sıkıntı. Konudan bağımsız bir örnek olacak ama letgo dan ipad satıyorum piyasası 400-450₺, ben 250₺ yazmışım satılsın gitsin diye. Adam gelmiş 100₺ çekeyim bankadan hemen geleyim diyor. Kardeş sağolasın senin paran bankada kalsın yazdım, anama küfretti. Şaka yapmıyorum gerçekten böyle oldu.

Özetle ne ikinci el mal almak, ne de mal satmak kolay. En güzeli tanıdıkla yapmak alışverişi. Keşke her zaman mümkün olsa.

Siz çok güzel bir tercih yapmışsınız. Tebrik ederim.
  • 208 olabilir.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-27.000-de-kazasiz-tertemiz-572850811/detay

Ankara-manisa yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Aralık 2018; 11:41:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam Hyundai İ20 alırdım tam otomatik, her konuda Fiestedan daha iyi bir tercih olur.
  • Fiesta en iyi seçim diğer hb lerden 208 corsa i20 vs daha sağlam yol tutuşu daha üstün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ20 ilacınız 4 ileri tam otomatik rahat biner yakıt derdi de yoksa benzinli biner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ20 istemiyor, Corsa istemiyor. İ20 yi bilmiyorum ama Corsa ya öğretmen arkadaşları "problemli" demişler, bir arkadaşında da varmış, servise çok gidiyormuş, o yüzden istemedi.

@Aurorax

İlan bağlantısını yolladım kendisine, EAT6 vitesi ile benim de aklıma yattı, kendisi ne diyecek bilmiyorum.

• Yaris daha ekonomik ve problemsiz olur bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Yaris daha ekonomik ve problemsiz olur bence
    Teşekkür ederim, hiç tecrübe ettiniz mi acaba Yaris'i? Yakıt tüketim değerleri çok uygun geldi, gerçek hayatta nasıl acaba?
  • Tabii ki 7 airbag'i standart sunan, birçok anket ve araştırmada Dünya'nın en sorunsuz modeli seçilen Toyota Yaris alınmalı.

• Anladığım kadarıyla, bütçe konusunda pek sıkıntı yok gibi. Bence, kızkardeşinize C segmenti olan ama şekli itibariyle kadınlara A segmenti gibi gelecek bir Beetle alın.
  • aynı model fiestayı 2 sene kullandım. hayatımda kullanmaktan en çok keyif aldığım arabadır.
    hiç bir sorun çıkarmadı. şehir içinde çok kıvrak seri ve direksiyon tepkileri mükemmel.
    toyota çok fazla yumuşak ve keyifsiz opel sorunlu olacaktır.
    zaten b segmentinin kıralı fiestadır.
  • Hangisi temiz ise o. İkisinde iyi araç

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 1.0 2006 modeli var bana hiç sorun cıkartmadı dikkatli kullandıgım için kış ortalamamda 5.0 lt de. Ben cok memnunum sorunsuzlugundan ekonomisinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yaris 1.0 vardı bende. 2016 modeldi. bendeki en boşu idi ancak yaris genel olarak sorunsuz bir araç. 7 airbag, abs, esp hepsi mevcut. muhtemelen fiesta'da da vardır bunlar. ben motoru hariç yaris'ten memnundum. aile kullanımına uygun olmadığı için ailemi ikna edip sattım asx'e geçtim.

1.33 yaris bir ağabeyimde vardı, full paket 2015 model. cvt şanzıman. kullanmıştım. vites geçişleri çok güzel. hızlanması filan yeterliydi. onu daha çok beğenmiştim.
  • Yeni Fiesta'da Bang&Olufsen ses sistemi 2 tane Yaris'e bedel.
  • @modifix06 ---> Teşekkürler.

@Lojistisyen ---> Üstad, arkadaşımda 2015 model titanyum-x paketi var, 1,5 yıldır da tüplü olarak kullanıyor (0 almıştı aracı) hiç şikayeti yok, bilakis çokta memnun.

@Gecelerin Yargici Kursat ---> Sevgili forumdaşım bilgileri paylaştığınız için sağolun, ben de yaristen yanayım ama bacım fiestaya takmış durumda, ikna etmeye çalışıyorum ama son kararı kendisine bırakacağım. 60 bin ₺ az para değil, sebep olmayayım, sıkıntı felan çıkar, sen aldırdın olur.

@Hunharca eleştiri ---> B&O Ses sisteminin standart olacağını sanmam, ford gibi her şeyi ekstraya sokan bir marka bunu standart koymaz, hele hele trend pakete v.s. hiç koymaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.