Şimdi Ara

Sonunda ilk oyunumu yayınladım - Felt Animals Puzzle

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13
Cevap
1
Favori
295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Yazılım Geliştirme >> Oyun Geliştirme - Oyun Motorları >> Sonunda ilk oyunumu yayınladım - Felt Animals Puzzle
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    183 Mesaj
    Merhaba forumdaşlar çocuklar için yaptığımız Felt Animals Puzzle oyunumuzu sonunda android platformunda yayınlaya bildik,oyun çocuklara yönelik basit bir puzzle oyunu,değerlendirmeleriniz ve fikirleriniz önerileriniz benim için çok değerli o yüzden sizlerle paylaşmak ,istedim,oyun çocuk oyunu olduğu için kardeşinize,çocuğunuza yeğeninize oynatıp onların fikirlerini alırsanız çok sevinirim,söylediğim gibi ilk oyunumuz o yüzden mutlaka gözümüzden kaçan bir şeyler olmuştur,şimdiden teşekkürler.

Google Play Linki : Felt Animals Puzzle

|
    |

Bende senden yorum isteyecektim Zafer :),şimdi dediğim gibi ilk oyun ve biz ingilizce olarak düşünmüştük Zafer, ama o translate olayını bilmiyordum ben sonradan fark ettim herhalde sadece güncellemede yapabileceğim Türkçe olayını,başka bir şekilde halledilebiliyorsa görüş almak isterim arkadaşlardan.
    |
    |
    Zafer Korkmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Exelente

Bende senden yorum isteyecektim Zafer :),şimdi dediğim gibi ilk oyun ve biz ingilizce olarak düşünmüştük Zafer, ama o translate olayını bilmiyordum ben sonradan fark ettim herhalde sadece güncellemede yapabileceğim Türkçe olayını,başka bir şekilde halledilebiliyorsa görüş almak isterim arkadaşlardan.

Onu demiştim zaten google playde en azından turkiye IPsinden bağlananlara türkçe yazı koyman oyununun indirmesini baya arttırır

Oyunu türkçe yapmıcaksan en azından google play türkçe açıklama koyabilirsin :D

Oyun hakkında bir eleştirim yok oynamadım çünkü bana hitap etmiyor ama görselleri başarılı bulduğumu söylüyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Korkmaz -- 25 Şubat 2017; 13:13:35 >

Çok haklısın Zafer,güncelleme aldığında zaten ilk işim o olacak,ama hemen güncelleme yapmakta ne sonuç verir onu bilmediğimden bir kaç gün bekliyeceğim,teşekkür ederim ilğilendiğin için.
    |
    |
    Zafer Korkmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son eleştiri bükücü Zafer, yorumunu arıyordum bende. Dedim kesin yorum yapmıştır. :D

---

Grafikler hoşuma gitti, kendin mi tasarların satın mı aldın ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Zafer Korkmaz

Oyunu beraber yaptığım arkadaşım hazırladı grafikleri,beğenmene sevindim Dentrax

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dentrax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Exelente

Oyunu beraber yaptığım arkadaşım hazırladı grafikleri,beğenmene sevindim Dentrax

Başarılar diliyorum. Grafikleri hangi programla tasarladı arkadaşınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

~ Kemalist ~

• Teğmen
    183 Mesaj

Öncelikle beğenen arkadaşlara teşekkür ederim,oyunu tamamen kendimiz yaptık dostum ama dışarı oyun yapmak gibi bir düşüncemiz yok şu an için gerçekten çok zaman ve emek isteyen bir iş olduğunu tecrübe ettik,teklifin için teşekkürler.
    |
    |
    İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.