Şimdi Ara

Sonunda Bu Fiyatı Da Gördü! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
8.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HIZ SABİTLEYİCİ
    MERCEKLİ BİXENON FARLAR
    KREM DERİ DÖŞEME
    ELEKTRİKLİ , ISITMALI KOLTUKLAR

yarı otomatik ve 20bin km de aynı model50 60 ile 66 bin arasında ilen verilmiş 42.bin euro 100.800 e alan olduğunu sanmıyorumn satıcı ilanı kaldırmıştır kesin
  • iki ihtimalden biri ya satıcı forum üyesi, ya da bu konuyu biraz daha alevlendirmek isteyen parası bol bir arkadaşımız aracı aldı ve şu an hazırlık yapıyor hapimize cevap vermek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N_E_1_4_U -- 22 Temmuz 2011; 10:55:03 >
  • Arac floryadaki sapan otoda ordaki zenginler icin bu araba cekirdek parasi mutlaka alan cikicaktir ama iyi bir indirim yaptirip alir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 22 Temmuz 2011; 13:00:23 >
  • yeni araç almak için araştırma yapıyorum, astra ve golf arasında kararsızım, sırf şu sahibinden.com daki abuk subuk golf fiyatları yüzünden midem bulandığı için golf almaktan vazgeçtim.
    birisi 52000 tl istemiş bi golfe, mesaj atıp indirim istiyosun anında 50000 e düşüyo, satamıyo bi süre sonra bi mesaj daha anında 49 bine düşüyo. biraz daha bekliceksin yine satamicak yine düşücek, bi de ihtiyaçtan diye yazmazlar mı?
    ya yapmayın etmeyin aracın ederi neyse onu yazın insanlar aptal mı aldınız kullandınız kar edip satmak kolay mı öyle, herkes kendini araba tüccarı golfü de bulunmaz hint kumaşı mı sanıyo nedir anlamadım. çok istersem 2-3 ay bekler alırım sıfırını.
  • Araç bugün itibari le 42.000X2.43 Avro=102.000 TL oldu adamlar akıllı Avro artıyor niye Develüe olan TL den satsın...

102.000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 22 Temmuz 2011; 18:27:30 >
  • araç satıldı demişti bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: N_E_1_4_U

araç satıldı demişti bir arkadaş

3-4 Bin TL zarar etti mübarek yılanmış şarap gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Alan arkadaşı foruma bekliyoruz.
    Kırmızıyı alıp herkese tek tek alıntı yapıp kendini haklı çıkarmaya çalışan biri vardı,aklıma geldikçe gülüyorum.

Bunun sahibi gelirse bizi 2 yıl temiz götürür.

çok mu hoşuna gitmişti??? bak ben 73 vermiştim adam 102 istiyo.
  • Beni 3 ay sonra tekrar güldürdüğünüz için teşekkür ederim.
  • ilginç, gerçekten satılmış sanırım.
  • quote:

Beni 3 ay sonra tekrar güldürdüğünüz için teşekkür ederim.

Kırmızıyı alan vatandaşın konusuna link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziie

quote:

Kırmızıyı alan vatandaşın konusuna link var mı?

Olmaz mı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_42297504/mpage_1/key_/tm.htm
  • araba satılmış ya
  • Araba satılmış, konuyu açan eleman uçmuş. Kalbi dayanmadı heralde, arabanın satıldığını görünce.
  • Şimdi bsir yanlışlık olmuştur Türk Lirası yerine Euro yazmıştır diyeceğim ama tamam 42 de böyle bir arabaya az olur..Bence abartmışlar..Tamam güzel ve hoş bir araba bence 100 mecidiye etmez
  • satılmış lan bu fiyattan
  • Eğer satıldıysa da bu fiyattan satılmadığına adım gibi eminim.
  • quote:

asıl ben teşekkür ederim hala aynı zihniyette ilerlediğinizi gösterdiğiniz için. size göre çok para büyük araba, az para küçük araba... tabi kimse euronun 2.5 olduğu dönemde 42bin euro verip golf almaz herkim ben aldım desede ben inanmam. inş bigün denk gelirizde size arabamın anahtarı verip bir tur attırırım. diğer sıradan golflerle yan yana geldiğinde şaşkınlığınızı saklayamayacaksınız. çünkü bu araç normal bir golf değil. piyasada çoğu arabada olmayan hatta aksessuar listesinde olmayan özellikler bu araçta mevcut. birgün C kasası olan bi arkadaşım aracımın kendi kendine park ederken gördüğünde o masum ve şaşkın yüz ifadesi hiç aklımdan çıkmıyo eminimki sizde de öyle olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr44

quote:

asıl ben teşekkür ederim hala aynı zihniyette ilerlediğinizi gösterdiğiniz için. size göre çok para büyük araba, az para küçük araba... tabi kimse euronun 2.5 olduğu dönemde 42bin euro verip golf almaz herkim ben aldım desede ben inanmam. inş bigün denk gelirizde size arabamın anahtarı verip bir tur attırırım. diğer sıradan golflerle yan yana geldiğinde şaşkınlığınızı saklayamayacaksınız. çünkü bu araç normal bir golf değil. piyasada çoğu arabada olmayan hatta aksessuar listesinde olmayan özellikler bu araçta mevcut. birgün C kasası olan bi arkadaşım aracımın kendi kendine park ederken gördüğünde o masum ve şaşkın yüz ifadesi hiç aklımdan çıkmıyo eminimki sizde de öyle olur..

Maşşallah

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.