Şimdi Ara

Sonunda Bu Fiyatı Da Gördü! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
8.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zagortagos

renkler ve zevkler tartışılmaz.
    kimbilir belki bunun da bir alıcısı biryerlerden olayı gözlüyordur.
    bu arada forumdan biri alsa çok iyi olur.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama enayilik tartışılır...
    Söz meclisten dışarı tabi

• Bu kafa yapısı devam ettiği sürece 100.000 €ya da 1.6 dizel Golf satıldığını göreceğimiz günler yakın geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 20 Temmuz 2011; 4:05:35 >
  • bu paraya alınacak ne arabalar var insanlar çıldırmış olmalı ne kadar daha yükselecek merak ediyorum doğrusu
  • Sonrada 2.el piyasası neden yükseliyor diye kendi kendimize konuşuyoruz burda.
    Bu uyanık ve bu aracı bu fiyata almayı düşünen gerizekalılar sayesinde...
  • Pazarlıktan sonra kaca gidecek
    çok merak ettim şimdi
  • O Golf Bence uygun.

Siz bir de bunu görün.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-lancia-delta-hf-integrale-16v-50964672/detay/

Ne kadar Integrale'de olsa, o fiyatı etmez.

• Delta Integrale kült olarak nitenebilecek bir araba. İyi durumda örneklerini bulmak oldukça zor, hatta neredeyse imkansız. Sayısı az olduğu için koleksiyon arabası haline gelmiş durumda. Fiyatı bu şartlar altında değerlendirmek daha doğru olacaktır.

Bu arada, Golf'ün fiyatı ile hepimiz çok dalga geçsek de, araba pek çok D segmenti arabadan daha dolu. Türkiye şartlarında fiyat çok yüksek olsa da, arabanın gerçeği açısından anormal bir fiyat olmadığını düşünüyorum. Markadan bağımsız olarak hangi C segmenti arabayı bu kadar doldurursanız, buna yakın bir fiyat çıkacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Delta Integrale kült olarak nitenebilecek bir araba. İyi durumda örneklerini bulmak oldukça zor, hatta neredeyse imkansız. Sayısı az olduğu için koleksiyon arabası haline gelmiş durumda. Fiyatı bu şartlar altında değerlendirmek daha doğru olacaktır.

Bu arada, Golf'ün fiyatı ile hepimiz çok dalga geçsek de, araba pek çok D segmenti arabadan daha dolu. Türkiye şartlarında fiyat çok yüksek olsa da, arabanın gerçeği açısından anormal bir fiyat olmadığını düşünüyorum. Markadan bağımsız olarak hangi C segmenti arabayı bu kadar doldurursanız, buna yakın bir fiyat çıkacaktır diye düşünüyorum.

Katılıyorum,araçta TR'de sipariş verseniz dahi alamayacağınız opsiyonlarla dolu,bu kadar dolu bir araç pazarlık payını da katınca normal bir fiyat aslında,bu donanımları o bahsedilen D segment araçlara koysanız E segmentiyle yarışır hale geleceklerdir.Ama ben bir Golf'e asla o parayı vermem o ayrı.

• Çok doğru söylemişsin Enis, İki konuyu ayırmak lazım, ki sen bu ayrımı çok iyi tespit etmişsin.

1. Donanım ve motordan bağımsız olarak bir Golf'e 100.000 TL para vermem demek kişisel tercihtir, saygı duyarım. (Ben de bu grubun içindeyim, her ne kadar Golf R'ı çok beğensem de o parayı vermek benim için de zor.)

2. Bu Golf'ün 100.000 TL olması çok normal. Araba gırtlağına kadar dolu. Body kit, adaptif bixenon far, kaliteli ses sistemi, büyük jantlar, elektirkli ısıtmalı koltuklar, envai çeşit aktif ve pasif güvenlik sistemi, geri görüş kamerası... Bu kadar çok donanımı D segmentinde dahi standart olarak bulabilmek imkansız.
  • yüzde 49.9 içinden alacak biri çıkacaktır muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: PALERMO ®

yüzde 49.9 içinden alacak biri çıkacaktır muhtemelen

sende o % 25,9"luk elit sınıfın içindeki beyinliler takımındansın galiba..
  • quote:

Çok doğru söylemişsin Enis, İki konuyu ayırmak lazım, ki sen bu ayrımı çok iyi tespit etmişsin.

1. Donanım ve motordan bağımsız olarak bir Golf'e 100.000 TL para vermem demek kişisel tercihtir, saygı duyarım. (Ben de bu grubun içindeyim, her ne kadar Golf R'ı çok beğensem de o parayı vermek benim için de zor.)

2. Bu Golf'ün 100.000 TL olması çok normal. Araba gırtlağına kadar dolu. Body kit, adaptif bixenon far, kaliteli ses sistemi, büyük jantlar, elektirkli ısıtmalı koltuklar, envai çeşit aktif ve pasif güvenlik sistemi, geri görüş kamerası... Bu kadar çok donanımı D segmentinde dahi standart olarak bulabilmek imkansız.

O donanımlar maks. 25 bin tl ediyor , fiyatının 85bin olsa bu donanıma normal olabilirdi ama 100bin çok uçuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PALERMO ®

yüzde 49.9 içinden alacak biri çıkacaktır muhtemelen

Hocam bir tedavi ol. Ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

quote:

Çok doğru söylemişsin Enis, İki konuyu ayırmak lazım, ki sen bu ayrımı çok iyi tespit etmişsin.

O donanımlar maks. 25 bin tl ediyor , fiyatının 85bin olsa bu donanıma normal olabilirdi ama 100bin çok uçuk.

Alıcı olduktan sonra 90bin'e verirler bu aracı zaten.

• Öküz alırık oğlum o paraya öküüzz.
  • Araç satılmış hayırlı olsun.
  • Golg GTI'dan daha fazla para vererek 1.6 dizel golf almak akıl ve mantık işi olmasa da alana hayırlı olsun diyelim. Yapacak bir şey yok
  • golf 1.6 tdi dizellerin boşu 28 bintl 0 km dolu olsa kaç yazar 62.500 tl mi 2.ele düşünce dolusuda aynı para boşuda birkaç opsiyon için neden 48 bin tl aynı kasa aynı motor aracı alıcağıma 14 bin tl sırf opsiyona para veriyim

otomatik vites içinmi gitsinler passat a koysunlar onu yaşlı adam lar kullanır otomatiği

çelik jantmı zenon mu navigasyonmu daha iyisini 2 3 bin tlye alırım 14 bin tl opsiyon a verilirmi bmw 3 serisi mi bu spor lastik jant a zenon a 4000 euro opsiyon vericem ben
  • pardon 62bin tl değilmiş golf 1.6 tdi full opsiyon 42.000 euroymul = 100.800 tl ye satılmış dizel 1.6 golf boş olarak 48 bin tl 53 bin tllik ne opsiyon var çok merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.