Şimdi Ara

Sonunda Bu Fiyatı Da Gördü! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
8.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumdan birkaç kişi tam 8'er dakika arayla telefon etse ve "son kaça olur?" ya da "abi tık para ne sayarsın bize?" gibi piyasa ağzı şeklinde sorular sorsa sun'i talep artışı yaratıp fiyatı 100.000 TL'nin üzerine itebilirler mi?

Bence bu beyaz GOLF 1.6 TDI bizim projemiz olsun, arayıp fiyat alalım. Bakalım ne olacak.

Ben şu anda arıyorum!

- (Telefon (Cep)+90-532-6761111)

Evet, aradım ve 40.000 € fiyat aldım.
  • Mandıra ile takas teklif ettim, cevap gelecek mi çok merak ediyorum.

Teklifimi reddederlerse canlı kürk hayvanı ile takas teklif etmeyi düşünüyorum.
  • kekini kabartıp fiyatını arttırmışlar.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-emsalsiz-2010-mazda-3-mps-260-ps-turbo-sifir-gibi-50374334/detay/?

mazda 3 mps bile artık golf'ün yanında ucuz kalıyor vaybe ne günlere kaldık

biraz daha kasarlarsa f355'de ucuz kalacak
  • Bu konuyu merakla takip edeceğim. Aslında arayıp düşük fiyatlar teklif etmek te var ama.. Mesela 30 000€ veririm gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Gerçekten bu araba bu fiyata satılacaksa hemen satılsa iyi olur. Çünkü zekası bu arabaya bu parayı verecek seviyede olan birinin elinde 97.000 TL'nin fazla durması iyi bir şey değil.

Şu sıcakta ilaç gibi geldi.
  • satın alan olursa kendisiyle tanışıp fotoğrafını çekmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bergspyder

Bunu alan adamın rüyalarına 320d girer, koca gece de '' maallll '' diye bağırır durur.

:) :)
  • Konfigüratörden hesaplamak pek mümkün değil ama araçtan MİNiMUM 15.000 TL kar etmeye çalışıyor... Yuh! siparişi vermiş beklemişler 5-6 ay, 70'e bırakmaya kalksa alıcısı ciddi ciddi bol olur ama o da ayrı mesele
  • Bu paraya amerikada M6 alınıyor.Miami'de 3-5 tur atılıyor
  • golf R alınıyor bu araya. yalnız 10000 km civarı
  • Satıcı canlı kümes hayvanı ile takasa sıcak bakıyor. İlgilenenlere duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Satıcı canlı kümes hayvanı ile takasa sıcak bakıyor. İlgilenenlere duyrulur.

ince görmüşssün,
  • o fiyata full scirocco alırım
  • Yaklaşık 2 sene evvel yeni memur olan bir arkadaşıma araba araştırırken Ankara-Armada yanındaki renault bayine gitmiştik.Birazda meraktan teşhirde olan meganı sorduğumda 82 binlira yanıtı almıştım. Ben çok eğlenmiştim ama orada dolaşan adam ciddiydi. Bu da o hesap; yüzbinlirayı megana yada golfe verecek bir potansiyol var ve satılıyorlar demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: SieGeRRR

Bizim araba görmemiş insanımız Golf'ü sınıfının en iyilerinden biri sandığı için bu fiyata normal bence.

Lancia Delta, Lexus CT falan Golf'ten kötüymüş, ben bunu bu forumda öğrendim.

Üstelik bu sınıfın en iyisi de Audi A3'müş vay be..

Bence oyle sence nasiil hb sinif aracin lideri a3 dur lancia o berbat arabasini ben bir sinifa bile koymuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Bizim araba görmemiş insanımız Golf'ü sınıfının en iyilerinden biri sandığı için bu fiyata normal bence.

Bence oyle sence nasiil hb sinif aracin lideri a3 dur lancia o berbat arabasini ben bir sinifa bile koymuyorum

Kime göre, neye göre berbat? Ben de Audi'nin o berbat arabasını bu sınıfa bile koymuyorum. Sadece güvenlik konusunda bile en son içinde olmak isteyeceğim araba A3 olur bu 3 arabanın arasında kıyas yapmam gerekirse.

İçlerine bakalım birde;

Lexus CT;

Lancia Delta;

Audi A3;

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

o fiyata full scirocco alırım

aynen hemde ful dolusundan
  • quote:

quote:

quote:

Kime göre, neye göre berbat? Ben de Audi'nin o berbat arabasını bu sınıfa bile koymuyorum. Sadece güvenlik konusunda bile en son içinde olmak isteyeceğim araba A3 olur bu 3 arabanın arasında kıyas yapmam gerekirse.

İçlerine bakalım birde;

Lexus CT;

Audi A3;

[simage]http://autocarpictures.com/wp-content/uploads/2011/03/2011-Audi-A3-Interior.jpg[/image

Lexusun içi çok hoşmuş gerçekten zaten genelde Lexuslar güzel kaliteli arabalar. Lancia'da fena değiilde sizcede Vites kolu rezalet değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

quote:

quote:

quote:

İçlerine bakalım birde;

Lexus CT;

Audi A3;

[simage]http://autocarpictures.com/wp-content/uploads/2011/03/2011-Audi-A3-Interior.jpg[/image

Lexusun içi çok hoşmuş gerçekten zaten genelde Lexuslar güzel kaliteli arabalar. Lancia'da fena değiilde sizcede Vites kolu rezalet değil mi?

Elbette kötü olabilir her şeyiyle kusursuz demedim zaten. Yanlış da anlaşılmak istemiyorum Audi A3'de gayet güzel bir araba ama "sınıfının en iyisi" lafı A3 için çok çok fazla iddialı bir laf gibi geliyor bana.

Hele Golf için bu sınıfın A3'ten sonra en iyisi demek daha fena.

Benim demek istediğim bu sınıfta o kadar iyi arabalar var ki, Türkiye'ye gelmiyor olması veya Türkiye'de tutulmuyor olması onları Golf'ten kötü yapmaz. Ama bizim insanımız Alman arabalarını gözlerinde büyüttükleri için 1.6TDI Golf'e 98.000TL'de yazarlar, 100.000TL'de yazarlar. Alman arabaları kötü demiyorum kendimde bir BMW hayranıyımdır, sadece çok fazla büyütülüyor bizim insanımızın gözünde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.