Şimdi Ara

Sonunda bu da oldu... 'Cihat' müfredatta... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ,HE HE HE HE HE HE HE He He He HE HE HE He He He

ACİZmiş Aciz fikrimi bile bilmiyorsun
    bilmemek için debeleniyorsun sana ne anlatacağımdan?
    umrunda olsa 10snde kaçmazsın.

hala bana TANIMLAMA GEÇİYOR ZÜBÜK.

HADİ BLOCK SANA
  • ioz kullanıcısına yanıt
    Fikrini yazabilseydin bilirdim.
    Videoyu full bile koymamış kesmiş, biçmiş.
    Üstüne montajla laf sokmaya çalışan sözde tartışma videosu izlemem.
    Benim video umrumda olsa ilk mesajıma onu yazardım zaten.
    sana da BLOCK
  • Cihat ülkeni sevmektir falan diyene ben he der geçerim 1500 yıl önce ülke kavramı vardı da cihatcılar ülkelerini seviyordu. Son ottoman halifesi de cihat ilan etmişti. Sonra ne olduğunu gördük tabi.
  • Ben bir çelişki görmüyorum.Adam islam dininin gereğini yapıyor.Kendi içinde tutarlı bir dizge kuruyor.

İslamda cihad anlayışı zaten vardır.

Bakara191 de fitne çıkaran dinden dönenleri öldürün diyor.

Buhari Cihad : Dinden dönen öldürülür.

İŞİD , Boko Haram , El Kaide gibi müslüman terör örgütleri tam olarak bunu yapıyor.

Ben bir deist oldugum için islam dinine karşıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioz

"biz" gaddarmışız da laik kesim gaddar değilmiş

saçmalama kapasine hayran kaldım tabi sınırı yok. Bugün bu olayları teknoloji sayesinde kamera kaydı sosyal ağlar vb. sayesinde duyuyorsun ama o zamanlar bu imkanlar yoktu.

insanları başörtüsü giyiyor diye hapse attılar. Sen görmedin duymadın umrunda da olmadı. keşke dayak kadar günübirlik bir olay kalabilseydi.

Ayrıca şort giydi diye hapse atılan kimse yok. g.tünden uydurma. varsa böyle bir olay göster bilelim. Ha 28 şubat mağdur edilenler halen mağduriyeti sürüyor bilmiyorsan. Okula alınmadılar. Okula alınsalarda sınıflarda ders görülmedi. Örtüsünü çıkarması yada sınıftan çıkması için öğretim görevlileri ve sıra arkadaşlarınından baskı gördüler.

şimdi cahilce bilmediğin konularda atıp tutmayı bırak. Laik despotları güzellemeyi bırak. DÜZEN AYNI DÜZEN. ESKİDEN LAİKLERİN ELİNDEYDİ ŞİMDİ TAYYİBİN ELİNDE.

Atila Yaylayı videosunu izlemediysen izle 2-3 kere

"insancıklara sormayacaksın"ı anla
    kendi özgürlüğü adına başkalarını tanımlayıp onlara despotluk yapanlar varken bugün öyle şort giyoyo diye okula alınmayan kimse yok. Dayak atan beyinsizse ben ne yapayım? herkesin beynine girebilsem önce senin gibilerin kine girerdim.

anlamadığın durum şu O ZAMAN DEVLET VATANDAŞA ZORBALIK yapıyordu.
    şimdi ise VATANDAŞ VATANDAŞ'a yapmış birbirinden çok farklı durumlar ama tabi anlamak için objektif bakana.

Birincisi, sort degil tisort dedim. Al bu da okuma kabiliyetin varsa haberi:

http://www.hurriyet.com.tr/hero-yazili-tisort-giyenlere-bir-gozalti-bir-tutuklama-40525349

Ikincisi, vatandas vatandasa zulmu kimden guc ve destek alarak yapiyor? Neden sonuc iliskisi kurabilen saglikli her zihin bunun cevabini bilir. Kadinlara saldiranlari serbest birakan da zaten "devlet" degil ki! Ve disaridaki diger sapiklari bu kararlariyla kesinlikle cesaretlendirmiyor da!

Neyse saygi ve zeka cercevesinde daha detayli bir cevabi hak etmiyorsun. Lutfen bir daha cevap yazma. Hem okudugunu anlamiyorsun, hem benimle hemfikirsin ve hem de bana satasiyorsun.

Insanlar iyice sacma sapan hal aldi. Suya bir sey katiyorlar herhalde. Zihniniz surrealist bir tablodan hallice. Ne diyeyim Allah sifa versin.

• kultablasi kullanıcısına yanıt
    Yaw yaşınız kaç sizin ne yaşadınız ne gördünüzde yazıyorsunuz ezbere?

millet vekili meclisten kovuldu!!!

varmı yasada yeri? varmı yasağı? varmı adaleti YOK ama öyle işte olur böyle şeyler.

kimden destek alıyormuş? saçmalamanızdan bıktım. Ya bende diyorum ülke bir zamanlar nasılda adaletliydi kimse kimsenin ayağına basmıyordu. suçlular pişman olup kendileri teslim oluyordu da şimdi değişti bu işler sanki?

BİZZAT YAŞADIĞIM HALA VERGİ BORÇLARI MTV si bana çıkan yıllardır bende olmayan arabanın ADALET arayışındaki kıssası

şirketime ait olan aracı teslim etmeyen şahıs için savcılığa başvurdum. sonu ne oldu? TAKİPSİZLİK

gittim herhalde eksiğimiz vardı da ondandır bu karar çıkmıştır diye. Savcı "bana bağırarak sen bunu bana soramazsın vs.vs." laga lugasını yaptı bizde kuyruğu kıstırdık çıktık. Bunu yapan şimdi ismi lazım değil çook bilinen bir savcı "bulldog suretlinin birisi işte"

itiraz dilekçesi verdim. Dilekçeyi verdiğim hakime durumu sorduğumda aldığım cevap. "dilekçeyi okumuyorlar ki" dedi.Neyse 6 ay sonra dava açılabildi halen sürüyor.
    Peşi sıra gittim hsyk ya başvurdum benden kanıt istiyor. ya arkadaş dosya evrakıma bak eksiği yoksa bu adam nasıl takipsizlik verir dimi?

aklınızda olsun Savcının odaya girerken kamera vs. götürmek lazım

şimdi anlamak içine gelmiyor ama hukuk hiç bir zaman düzgün olmadı bu ülkede. LAİK DESPOTLAR zamanında nasıl kendine kullandılarsa bugünkülerde kendine kullanır.

Ecevitin sözleriyle bitireyim.

BURASI DEVLETE MEYDAN OKUNACAK YER DEĞİLDİR.

bilmiyorsna Mahkemeler kararlarını TÜRK MİLLETİ ADINA alır ve bu şekilde başlar.
  • Cihat vatan sevgisi demekse cihat demeye ne gerek var. Vatan sevgisi de geç. Cihat ülkeni savunmak için savaşmaksa bunların da kelime karşılığı var. Vatan sevgisi ve ülke savunması için her ne kadar zayıflatılmış olsa da bir ordumuz var. Boş işler. Gerçi hepimiz hastalıklı düşüncelerin cicili bicili laflarla genç nesle yutturulacağını iyi biliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.