Şimdi Ara

Sonunda bende aldım 1.25 Fiesta (2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
73
Cevap
2
Favori
25.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugun aracımı teslim aldım, ilk izlenim olarak yakıta baktım. ortalama şehir içi şehir dışı 100 km yol yaptım 25 TL yaktım, benzinli bir araca göre bana iyi geldi bu yakıt. Ama oldukca sakin ve dikkatli kullanırım, sizce bu değer iyimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbmaster -- 18 Şubat 2012; 4:11:18 >

• Hayırlı olsun, allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Bende 1.25 My Fiesta donanım için fiyat konusunda anlaşıp kapora verdim, 27 Şubat'da teslim alacağım. Yakıt konusunu bende merak ediyorum, bir depo benzinle 400-450 km şehir içi gidebilecek miyim merak ediyorum. Gerçi havalara ısınmaya başlayacak umarım, yakıt konusunda üzülmem.
  • Hayırlı olsun arkadaşlar....
    Bende 2009 da aldığım 1.25 fiesta'yı kullanmaktayım araç ekonomik ancak sakin kullanırsanız gerçekten fabrika verileri ve altında kullanabiliyorsunuz birazda motoru ve aracı tanırsanız problem kalmıyor ben sehirici 500 km civarı yapıyorum sehirdısıda 700 km cıvarını gordum 40 litre ile...
  • evet sakın kullanıyorum bende yakıt uzmeyecek gibi gorunuyor benzınlı bır otomobıle gore gayet iyi. Zaten devır saatının ıcınde vıtes degısım ıbresı yesıl yandıgında vıtes buyutun o işaret vıtes buyutme işareti imiş , gayet az yakıyor. sehır ıcı 500 cıvarı gıder 150 tl ye doluyor. sehırler arası arkadasın dedıgı gıbı 700 cıvarı gıder... Hayırlı olsun dostum.
  • Fiesta dizel x plus modeli en uygun nerden alabilirim 48 ay vade 10 bin pesin seklinde

en az yakan dizeli arıyorum kısaca fiesta 2012

-------------
    alan arkadaslar fiyat yazsınlar ricam belki bizde uygun alabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lals

Fiesta dizel x plus modeli en uygun nerden alabilirim 48 ay vade 10 bin pesin seklinde

en az yakan dizeli arıyorum kısaca fiesta 2012

-------------
    alan arkadaslar fiyat yazsınlar ricam belki bizde uygun alabiliriz

Bende Fiesta'mı çok isteyerek ve beğenerek almıştım, yani kafaya taktım ve aldım desem daha doğru olur. Bu araç yerine bir başka araç alsaydım herhalde hiç içime sinmezdi. Sizde herhalde dizel titanium x-plus'a kafayı takmış olabilirsiniz çünkü bahsettiğiniz finansal şekilde pek mantıklı bir alışveriş değil gibime geliyor. Gerçekten cebinizden çıkacak rakam çok ama çok yüksek olacak. Bir Fiesta için 50.000 TL'nin çok üzerinde bir fiyat bana pek mantıklı gelmiyor. Umarım herşey dilediğiniz gibi olur.

• banada mantıklı gelmedi.

45.500 hesapta cok indirim yapmıs x modeli

millet 41 plusu alıyor bize 45.500 birde x modeli neyse.

10 bin pesin arada 800 tl civarı odeme idi sonundada yuklu bir para neymis balon odeme yapmıs bana salak salak isler.

4 yıl icin 16 milyar fark cıkarmıs bana kredi 1.29.

cok dusundum tasındım

araca birde almısken Elektrikli Sunroof ekliyecem

karbon siyahı metalik renk alacam

Aveo Sedan LT 1.3 1248 cc Dizel 75 PS (56 kW) 5 İleri Düz Vites 3.7 lt/100km

camlarıda simlik siyah yaptımmı al sana azrail gibi araba )

ayrıca arac kasa olarak modifiye yapmaya cok uygun.

bugun biraz daha bakacam kafamdaki son sekil Elektrikli Sunroof eklemek oldu bakalım son fiyatım ne olur

36.500 buldum Elektrikli Sunroof haricti bakalım onuda ekleyince son kaca alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lals -- 2 Mart 2012; 13:11:34 >
  • arkadaşlar yıllık km 15000 civarında olacak 1.25 my fiesta mı yoksa 1.4 titanyum benzinli mi ya da dizel titanyummu
  • benzinli al yıllık 15.000 km ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkara 59300

arkadaşlar yıllık km 15000 civarında olacak 1.25 my fiesta mı yoksa 1.4 titanyum benzinli mi ya da dizel titanyummu

Daha ne kadar km yapman gerekiyor ki ? Hem matematik belli; çarp böl topla, kendin karar ver.. Ama dizeli zorla, eğer en az 3 sene falan binerim diyorsan zaten karda olacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

Bende bugun aracımı teslim aldım, ilk izlenim olarak yakıta baktım. ortalama şehir içi şehir dışı 100 km yol yaptım 25 TL yaktım, benzinli bir araca göre bana iyi geldi bu yakıt. Ama oldukca sakin ve dikkatli kullanırım, sizce bu değer iyimi ?

nasıl araçtan memnunmusun

• 3300 km ye geldim aractan memnunum hiçbir sorun yasamadım. yakıt konusuna gelınce benzınlı araca gore gayet ıyı dıyebılırım benzının lıtresın ızmıtte 4.60 şehir içi , 30 ile 35 kurus arası cok tıkalı trafıkte yakıyorum. şehirler arası yolda 25 kurus yakıyorum 90 ile 100 km civarı sabıt hızlarda. LPG dusunmuyorum.

Araçtan memnunum, bugun camlara film cektırdım aracın resımlerını eklerım ...
  • Arcımın resimleri arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

Bende bugun aracımı teslim aldım, ilk izlenim olarak yakıta baktım. ortalama şehir içi şehir dışı 100 km yol yaptım 25 TL yaktım, benzinli bir araca göre bana iyi geldi bu yakıt. Ama oldukca sakin ve dikkatli kullanırım, sizce bu değer iyimi ?

hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techstat -- 19 Nisan 2012; 0:02:49 >
  • Arkadaşlar bende 1.25 fiesta trend almayı düşünüyorum. acaba klimada sorun çıkıyor mu. db master hocam aracı kaça aldınız. trend modelimi. araçtan hız yaparken çok gürültü geliyor mu?
  • Hayırlı olsun.

Arka tampondaki park sensörlerinin alıcılarını niye beyaza boyamadılar?

Bence onları boyat çok pis durmuş.
  • haklısınız benımde aklımda acık konusmak gerekırse servısın halt yemesı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan_80

Arkadaşlar bende 1.25 fiesta trend almayı düşünüyorum. acaba klimada sorun çıkıyor mu. db master hocam aracı kaça aldınız. trend modelimi. araçtan hız yaparken çok gürültü geliyor mu?

selamlar aracı 31.500 e aldım. 150 KM den sonra ıcerı gurultu gelıyor maalesef. havalar henuz cok ısınmadı ama klımayı bır ara hava ısındıgında actım tatmınkar sorun cıkartmaz gıbı gorunuyor malum sıfır arac, ama aracı alırsan camlara mutlaka fılm cektır cunkı klıma fılımsız bır ıse yaramıyor cogu aracta. Aracı tavsıye ederım su anda 6000 km ye geldım hıc bır sorun yasamadım, yakıta gelınce benzın araca gore cok ıyı bence benzınlı sınıfındakı araclarla kıyaslandıgında en az yakanlar arasında , 2 ayda 6000 km yaptım memnunum tavsıye edıyorum. Aracım Trend modeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbmaster -- 22 Nisan 2012; 6:22:42 >
  • Verdiğin bilgiler için teşekkürler Hocam.Bir iki güne karar vereceğim hangi araç olacağına. Aslında karar vermemin gecikmesi tamamen duygusal yani parayla ilgili :-(
  • merhaba arkadaşlar, ben bu hafta kısmetse fiesta 1.25 trend modelini alıyorum. acıkcası boyutundan dolayı önceleri hiç aklımda olmayan bir modeldi ama koc çalışan indiriminden yararlarınınca fiyat beni cezbetti (28400 TL)ve diğer alternatiflerin önüne geçiverdi. Ancak boyum 1.92 bir iki denedim ettim ama tabii uzun süre inceleme şansım olmadığı için sürekli pişman olacakmışım gibi geliyor. Kullanan arkadaşlardan öneri alabilir miyim? gerçi ön tarafta sıkıntı yok anladığım kadarıyla ama ben koltugu bir hayli arkada tutacağım için arkasıda aşırı dar kimse oturamaz herhalde.

diğer alternatifim opel corsa idi. ama internet sitesinden baktığımda ön bacak mesefesi olsun baş mesafesi olsun bir kaç cm farkla fiesta hep daha iyi görünüyor ama kullanıcıların görüşüde çok önemli...

görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.