Şimdi Ara

Sonunda aldık (Ford Focus Ghia 1.6 - 2001)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski aracımızı sattıktan yaklaşık 35-40 gün sonra yeni aracımıza kavuştuk. Epey araştırdım ama focusların ve diğer araçlarında piyasası çok yüksekti. Dün şans eseri focus buldum. Adam internete filan koymamış. Aracın fotoğrafı;

Genel durumu ise,

184 bin km de, sol kapı sacı değişmiş. Ufak tefek de boyası var. Lastikleri ve jantları yeni alınmış, 1700 tl civarı faturası var. Sizce araç nasıl? Çok mu oynanmış gözüküyor? Yoksa göze hoş mu geliyor? Fiyatı da 17.750

• Bu fiyata cok guzel arac almissiniz allah kaza bela vermesin demek duser bize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fokus arabaları güzeldir hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: santa FE

Bu fiyata cok guzel arac almissiniz allah kaza bela vermesin demek duser bize.

Teşekkür ederim, inşallah amin. Valla kısmet hocam. Bu araç dün karşıma çıkmasa bugün Konya'ya gidecektik. 21 bin liraya 165 binde focus alacaktık. Hemde comfort.

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Fokus arabaları güzeldir hayırlı olsun

Evet 2 dayım da focus kullanıyorlar gayet memnun ikisi de
  • Bende şu kapi saci meselesini anlayamıyorum niye kapi saci derler yani kapi saci deyince onemsiz bir parca mi oluyor sadece kapi degisti deseler ne olacak ozel bir nedeni var mi hocam kusura bakmayın sadece siz degil sahibindende falanda hep ayni sekilde yaziyorlar kapi saci demese kapi plastigi mi anlasiliyor :))

• 1.6 lara vergi zammi geli hayirli olsun

• elimle depo kapağını kapattım da.. çok güzel geldi gözüme.. sizde öyle bir bakın bence aracınız hayırlı olsun rengi çok guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet_emre

Bende şu kapi saci meselesini anlayamıyorum niye kapi saci derler yani kapi saci deyince onemsiz bir parca mi oluyor sadece kapi degisti deseler ne olacak ozel bir nedeni var mi hocam kusura bakmayın sadece siz degil sahibindende falanda hep ayni sekilde yaziyorlar kapi saci demese kapi plastigi mi anlasiliyor :))

quote:

Bende şu kapi saci meselesini anlayamıyorum niye kapi saci derler yani kapi saci deyince onemsiz bir parca mi oluyor sadece kapi degisti deseler ne olacak ozel bir nedeni var mi hocam kusura bakmayın sadece siz degil sahibindende falanda hep ayni sekilde yaziyorlar kapi saci demese kapi plastigi mi anlasiliyor :))

Doğrudur hocam benimde aklımdan nasıl geçtiyse öyle yazdım kapı, kapı sacı vs sonuçta aynı yere çıkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: NZM_TURKEİ

elimle depo kapağını kapattım da.. çok güzel geldi gözüme.. sizde öyle bir bakın bence aracınız hayırlı olsun rengi çok guzel

Evet rengi pek popüler bir renk değil ama göze hoş geliyor. Fotoğraf da tereddüt yaşadım açıkçası ama arabayı görünce sevdim. Teşekkür ederim.

Ayriyeten arkadaşlar 184 bin nasıl sizce fazla mı? Motoru %85 çıktı öğlen gösterdik de

• Hayırlı Olsun.Araç güzelmiş

• yalnız araç iyi bir temizlik istiyor gibi..
  • Birazcık elden geçirmeyle çok güzel araç olur. Hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ?

Hayırlı Olsun.Araç güzelmiş

Sağolun hocam daha iyisi size olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

yalnız araç iyi bir temizlik istiyor gibi..

Kılıflarını söktük, orjinal krem rengi kılıflarıyla kaldı. Biraz ilgi istiyor evet hocam.
  • Sağ far değişmiş dostum sol far soluk belli ediyor kendini. sol farıda temizlet bari dıştan. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Sağ far değişmiş dostum sol far soluk belli ediyor kendini. sol farıda temizlet bari dıştan. hayırlı olsun

Yok hocam ışıktan öyle gözükmüş sanırım. Stop lambası ve kapı değişmiş sadece.
  • quote:

Bi aracımda benimde kapı. Sacı değişmişti mecburen kapı sacı yazmak zorunda kalınıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

quote:

Bi aracımda benimde kapı. Sacı değişmişti mecburen kapı sacı yazmak zorunda kalınıyo.

Sadece kapi degisti densede ayni sey degil mi :)

• tertemiz aracı bedava almışsın hocam.
    o malum sitedeki ilanlarda 23.000'e en az 5 parçası değişen bulurdun...

22.500 TL Km 195.000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2001-cok-temiz-ghia-183233505/detay

23.500 TL Km 153.000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-masrafsiz-bakimli-focus-ghia-183211973/detay
    sadece motor kaputu küçük bir ezilmeden dolayı değişmiş =) Ve 4 parçada lokal boyalar oluşmuştur =)

Hayırlı olsun hocam, Allahın sevdiği kuluymuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsmailKansas

tertemiz aracı bedava almışsın hocam.

22.500 TL Km 195.000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2001-cok-temiz-ghia-183233505/detay

23.500 TL Km 153.000
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-masrafsiz-bakimli-focus-ghia-183211973/detay
    sadece motor kaputu küçük bir ezilmeden dolayı değişmiş =) Ve 4 parçada lokal boyalar oluşmuştur =)

Teşekkür ederim daha iyisi size olsun inşallah. Dediğim gibi internete koysaydı belki de ben göremeden satılırdı. Tamamen şans eseri denk geldi araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: neto_

quote:

22.500 TL Km 195.000

23.500 TL Km 153.000

Teşekkür ederim daha iyisi size olsun inşallah. Dediğim gibi internete koysaydı belki de ben göremeden satılırdı. Tamamen şans eseri denk geldi araba.

aynen hocam yarım saatte kalkardı ilan. bunu 18 e alır, 26 ya siteye koyar 25 e satmaya çalışırdı.

bu modellerden fazla anlamıyorum ama kapı çizgileri, jantlar, benzin kapağı standart olanlardan daha güzel duruyor. modifiye yapmış ama düzgün yapmış adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmailKansas -- 15 Ekim 2014; 23:45:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neto_

quote:

22.500 TL Km 195.000

23.500 TL Km 153.000

aynen hocam yarım saatte kalkardı ilan. bunu 17 ye alır, 27 ye siteye koyar 26 ya satmaya çalışırdı.

Doğru diyorsunuz. Çevremizden öneri geliyor daha şu fiyata koyun vs. Biz önceki arabamıza bile (106 quicksilver) 8 sene bindik. Ağır bir sorun çıkartmazsa bir o kadar da bununla devam ederiz inşallah. Piyasa sahtekar dolu, dün de yine bu aracın bordo rengini aldık. Kaporasını verdik, araçta 2 parça değişen var dediler. Sonra sorgulattık ki pert kaydı var. 20.500 e zor inmişti bir de. Geri verdik aracını aldık paramızı. Resmen enayi yerine koyuyorlar insanı. Televizyon da izliyoruz ben artık hak veriyorum millet boşuna katil olmuyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.