Şimdi Ara

SONUNDA 2003 3.18 E46 Otomatik Aldım...Amaaa (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
12.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze teşekkür....Sayın CMK biraz geç cavap oldu kusura bakmayın...ben LPG'yi taktırdım çok memnunum şehir içi kış şartlarına 200-210 kuruş yakıyor...Ama tabiki lpg markası çok önemli ben Prins taktırım başka markalar tabiki var ama inanın uymuyor..onun için 3,5 kuruş aramayıp ileriyi üşünerek kalitelisini taktırmak gerek.....tekrar saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PALERMO ®

quote:

Orijinalden alıntı: kilitci

Palermo kardeş Hiç 3.20 kullanıp kullanmadığını merak ettim doğrusu.

Evet kullandım E36 320i manuel (bundan 7-8 sene önce de babamda vardı hatta), E46 320i Steptronic, E90 320d hangisiyle ilgili istersen yorum yaparım.

Mesela senin E36 320 aracın 230'u göremeden kesiciye takılıyor.

Kusura bakma kardeş niyetim kötü bi şey söylemek değildi . laf yarıştırmakta tabiatıma ters fakat uçurum muhabbeti yakışmamış biraz yoksa bu arba 2.60 bassa ne olur basmasa neolur.
    Önemli olan bilgilendirmek.

• normal sınırlar ıcınde her vıtesı kendı devır ve hız oranıyla kullandıgınızda 5/90 1,6 her turlu daha az tuketır 1,8-2,0 daha atık olsada tuketım olarak hıcbırzaman 1,6ya yetısemez tekrar edıyorum devır ve vıtesı kendı sınırlarında tuttugubnuz muddetce
  • arkadaşım araban çok güzel olmuş hayırlı olsun demek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fotodijii

Arkadaşlar herkeze teşekkür....Sayın CMK biraz geç cavap oldu kusura bakmayın...ben LPG'yi taktırdım çok memnunum şehir içi kış şartlarına 200-210 kuruş yakıyor...Ama tabiki lpg markası çok önemli ben Prins taktırım başka markalar tabiki var ama inanın uymuyor..onun için 3,5 kuruş aramayıp ileriyi üşünerek kalitelisini taktırmak gerek.....tekrar saygılar

Rica ederim teşekkürler cevap verdiğiniz için.. Bende mesajımda bahsettiğim gibi E46 kasa bmw almayı planlıyorum ve düşüncem eğer alabilirsem prins marka lpg taktırmaktı uzun yıllardır volvo kullanmakta babam 2007 yılında bizde prins taktırdık babamın arabasına allaha şükür şu an için bir sıkıntı yaratmadı sizin aracınızda da sorunsuz olarak kullanmanızı temenni ederim.. Aracınızın fotoğraflarını da topiğe eklerseniz bizler gibi bmw bagımlılarını mutlu edersiniz :) Tekrar iyi günlerde kullanmanızı dilerim..

• arkadaşlar merhaba, bende de 80 bin de 2002 320 ci var. kış geldi hala bakımlarını yaptırmadım, tam olarak neler yapılması gerekiyor biliyormusunuz? yağ, filtreler, balatalar vs.?? bide ortalama maliyetlerden haberiniz varmı acaba?
  • resim de ekliyim dedim ama beceremedim galiba :)
  • senelr geçmiş ama konuyu hortlatim bari

benim bmv e 46 1999 318 i var bujı filitreler yağ antfriz =90 lira tutuyo bakımını ben kendim yapıyorum usta yaparsa sen parcaları al 20 tl ver hallet saygılar
  • Hocam 90 tl tuttuğuna eminmisiniz..nereden alıyorsunuz buji antifiriz filtreler ve yağı bu fiyatlara biraz detay lütfen
    Prins LPG taktırmayı düşünüyorum istanbuldayım tavsiye edermisiniz fotodiji arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben lpg taktırmaktan uzun yola gidip geldikten sonra vazgeçtim zira ist- bodrum arasını 7.1 lt ile gittim hiç gerek yok bence bu durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingtaus K kullanıcısına yanıt
    fazla giremediğimden haberim olmadı cevap beklemişin .nası lpg taktırdınmı .parça konusunda yardım cı olurum nerde ikamet ediyosun araban ney
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.