Şimdi Ara

Sonuçlar 8 Temmuz'da Açıklanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
6.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.mebpersonel.com/genel/osym-yks-sinav-sonuclarini-erken-mi-aciklayacak-h256812.html

MEB personele göre sonuçlar 8 Temmuz'da açıklanacakmış. Bayram öncesi hediyeymiş. Bence mantıklı. Bayram tatilinde ÖSYM çalışmaz bu yüzden önce açıklayabilirler yoksa 18ine kalıyor ve sonuçlar belliyse neden beklesinler ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bayram tatili 9 gün oldu. Bu sürede ÖSYM çalışanları tatil yaptığı dan herhangi bir çalışma yapmayacaklar. Bayramdan sonra 18 19 20si kalıyor. Zaten çalışmaları tamamlayamadılarsa bayramdan sonra 2 günde tamamlayamazlar. Tamamladılarsa da neden bayramdan sonraya beklesinler. Hem geçen sene yerleştirme sorun olmuştu zaman kalmamıştı erken açıklamak isterler bu koşulda. Tabi yetiştiremeyip 20sinden sonraya kalma ihtimali bile var. Haberin doğruluğu da tartışılır ama 8inde açıklanması mantıklı.
  • kimine göre hediye kimine göre ızdırap...

• valla benim zihnimde meb personeli sitesi olumlu kalmıs nıyese umarım acıklanırda hayattan zevk almaya baslarım bi an önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8EF63375 -- 1 Temmuz 2022; 19:58:0 >
  • Açıklandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben büyük ihtimal Türkçede kaydırma yaptım ya. O anın heyecanıyla ilk 15 soruyu sosyale kodlamışım sosyalin soru sayısı az optikte de az yeri var öyle fark ettim. O an kodlayıp sınava devam ettim umarım hatalı olmamıştır. Ama dikkat etmiştim ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ağır kolpa

• geçen sene 7 gün önce açıklamıslar bu sene 12 gün olabilir cidden bayram tatilinden dolayı

• Nedense benim de.

• Mi?

• Meb personel 20’de konuların kaldırılacağını, sınavın öne alınacağını fln bilmişti. Ösym’deki su sebili bunların diolar.

• mebpersonel’in söylentileri genelde doğrudur.

• bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt

bu habere yüzde kaç ihtimal verirsin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8EF63375 -- 1 Temmuz 2022; 20:21:35 >
  • bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt
    ösym’deki su sebili ne

• sınavlarıb iptali dönemi bilmişti her şeyi

• Aleksey Ivanovich kullanıcısına yanıt

7 temmuzda 2 günlük nöbete baslayalım o zaman . bayram icinde zaten acıklamazlar resmi tatilken

• Ohh beyler bu doğruysa süper olur

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.