Şimdi Ara

Sonuç Derece AYT Matematik denemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce acil 345 çözdüm geo/ayt mat/ LTİ
    İlkini yaptım Tam geldi sizce çözmeye devam edeyim mi
    beni iler götürür mü ? Biraz zorlandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Götürür hocam 345/acil den sonra en çözülesi deneme zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolun hocam

• Bence 345 ve acilden daha ösym ayarında bir deneme.

• FuturisticTURK kullanıcısına yanıt
    benim 345 ve acilden daha düşük geldi netlerim üzüldüm biraz :(
  • Kesinlikle Zorluğu ösym nin zorluğunun üzerinde. Bazı güzel soruları var ve geometrisi mükemmel. Ama matematik kısmında işlem hamallığı çok soru var gereksiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 2 tanesini çözdüm.345 den daha zor.Geometrisi bayağı zor.Türev-integral soruları da çok güzel.Acilden daha iyi bence
  • boynumcitladi B kullanıcısına yanıt
    Hocam zorluktan bahsetmedim benim de netlerim daha düşük ama stili daha çok benziyor.
  • Acili övenlere pek anlam veremiyorum. Soruların anlatımı çok kötü. Anlaşılır değil. Derecede netler daha kötü çıkabiliyor ama daha sınav ayarında hissettiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Brula Noyan

Acili övenlere pek anlam veremiyorum. Soruların anlatımı çok kötü. Anlaşılır değil. Derecede netler daha kötü çıkabiliyor ama daha sınav ayarında hissettiriyor
    Sınav ayarı değil zaten alakası da yok ama bakış açısı kazandırıyor bunuda bir sonraki mat denemende farkediyorsun sorular anlaşılmıyor evet ama onları anlamaya çalışmak bile sana birşeyler kazandırır herkese göre değil herkes çözmesin

• Kvgrsn K kullanıcısına yanıt
    hocam bence sınav ayarı yani zorluğu belki bir tık indirebiliriz bir de saçma sapan işlem sorularını çıkarırsak fakat geometri lti ve trigosu çok hoş +33 yapıyorum genelde yani mükemmel de değil sonuçta netim fakat bundan sonra diğer denemelere bakınca tekrar derece çözesim geliyor kalitesiz geliyor diğerleri mesela 345in de geometriye kadar olan kısmı güzel acil ise biraz değişik yani o yüzden bence derece şu an piyasadaki en iyi ayt denemesidir fikrimce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.