Şimdi Ara

Sonsuz Aşk (24 Mart 2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zeynep kardeşiyle birlikte kendi halinde bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olmayı başarmış, mesleğinin zirvesinde son derece başarılı ve zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.

Sonsuz Aşk (24 Mart 2017)

• Bugün gittim izledim eh işte oyunculuk güzel ama yani sıradan romantik bir film izlenebilir. Bir yerinde aaa yaptırıp üzdü. Başını göğsüme sakla sevgili.. bir gün ağlayalım bir gün gülelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay aynı konuyu farklı oyuncularla çekip vizyona sokmak, hemde her hafta tvde dizi olarak yayınlamak başka ülkede görülen birşey değildir sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Her ay aynı konuyu farklı oyuncularla çekip vizyona sokmak, hemde her hafta tvde dizi olarak yayınlamak başka ülkede görülen birşey değildir sanırım.

+9999999
  • Emeğe saygı falan yok abi. Gitmeyin şöyle filmlere. Böyle hanzolar para kazandıkça bizim sinemamızdan bir mok olmaz.
  • En azından izlenebilecek bir film.Senede çıkan ve izlenebilecek seviyede olan 4-5 türk filminden birisi.Geri kalan 100 küsür film çöp ve leş

• Bugun gittim. Bir sonraki sahnede ne o olacagini tahmin etmek hic zor degil. Hep ayni konu. Yazik oldu vermedim paraya. Bir bizim filmlere bakin birde yabancilara. Bu gidisle 50 sene sonrada sadece ask film cekmeye devam ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Emeğe saygı falan yok abi. Gitmeyin şöyle filmlere. Böyle hanzolar para kazandıkça bizim sinemamızdan bir mok olmaz.

+1
  • Fahriye olduğu için güzel bir film olacak belli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.