Şimdi Ara

Sonraki Patch ile Quest Rogue Nerfleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://eu.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/17615982516
    dualarımız kabul oldu

5 defa olunca oynanmaz hala gelecek büyük ihtimalle bana da packten çıktığı için beleş dustumu alacağım bozup

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 28 Haziran 2017; 20:39:21 >

• Zamanında craftlayıp ne kadar sıkıcı olduğunu görünce pişman olmuştum şimdi en azından verdiğim dustlar geri gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzard gaz alma seanslarına başlamış. 3 yıldır el atmadığı agro metasınada bir el atsada oyun oynanabilecek seviyeye gelse...
  • Triloggy T kullanıcısına yanıt
    +1 aynı şekilde zevk almadığım desteyi ne kadar iyi olursa olsun oynamam,ilk gün craftlayıp 2 günde sıkılıp bırakmıştım 1600 dustum geri gelecek neyseki

• Biri Türkçe mealini çevirse keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Blizzard gaz alma seanslarına başlamış. 3 yıldır el atmadığı agro metasınada bir el atsada oyun oynanabilecek seviyeye gelse...

hero hplerini 40 yapsa her şey düzelecek.Yeni yeni pirate yiyen kartlar oozelar çıkarıyorlar hiçbir işe yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Blizzard gaz alma seanslarına başlamış. 3 yıldır el atmadığı agro metasınada bir el atsada oyun oynanabilecek seviyeye gelse...

hero hplerini 40 yapsa her şey düzelecek.Yeni yeni pirate yiyen kartlar oozelar çıkarıyorlar hiçbir işe yaramıyor

Oyunu 1 turn uzatır. Daha kalıcı çözümler lazım. Naxx kartları op diye standardı getirdiler. Her gelen naxxı aratır oldu. Şu oyuna private server açsalar ve kartlar için aynı ücreti isteyip bazı kartları tekrardan düzenleseler, masaya özellik ekleseler şu halinden daha çok tutar.
  • Yani sonuçta ben bu oyunu eğlenmek için oynuyorum zevk almadığım deck ile oynamam ve benim gibi düşünen biriyle daha tanışmak güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triloggy -- 1 Temmuz 2017; 19:45:42 >
  • Shadowstep i 1 mana yapsalardı iş kökten çözülürdü :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu kart

• bazı miracle/aggro water rogue desteleri de shadowstep oynuyor. daha büyük edwin ve 2x leeroy için o desteler de nerflenmiş olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Peki bu kart

O kartı legendary yapmaları lazım. Tek başına oyunu kazandıran kart. Arenada olmaması gereken kart.
  • Hevesle yaptigim Qurst i Oynayamiyorum bari nerf geldiginde tam dust versede bende pisman olmiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aggro destelerden gına geldi. Bende de var aggro druid pirate warrior falan ama onlarla oynarken keyif almiyorum. Su aggrolara bi duzenleme gelsede keyifle oynasak oyunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.