Şimdi Ara

sonos benzeri ürün var mıdır? Alternatif uygun fiyatlı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> sonos benzeri ürün var mıdır? Alternatif uygun fiyatlı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    598 Mesaj
    Arkadaşımda ilk defa gördüm ve çok hoşuma gitti. Sonos hoperlaörü evin holüne takmış, sabah alarm olarak veya akşam yemeğinde devamlı çalıyor. Akıllı telefonundan da playlistten çalıyor. Bluetooth vs gerek yok..
    fiyatlara baktım, boyuna göre pek pahalı buldum. Yani bunun alternatifi var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    Bahsedilenler: 16Kırmızı
    quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Bunumu tercih ediyorsunuz:

https://www.amazon.de/Sonos-PLAY-WLAN-Speaker-Musikstreaming-Wei%C3%9F/dp/B00FSCNLME/ref=sr_1_2?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1513081550&sr=1-2&keywords=sonos

Evet hocam bundan bahsediyorum. Bakın çok ilginç burada fiyatı 178 Euro. Türkiye distribütörü ise 1499 tl satıyor. Aradaki fark inanılmaz. Kim alır bu şartlarda..
    Bu siteden almaya kalksam da büyük ihtimalle gümrükte takılır.

• Binbaşı
    1209 Mesaj

Hiç bir sorun olmaz ,evine kadar teslim ederler ,
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/124793962
    bu başlıkta çok detaylı bilgi var
    siparişini ver evine getirirler satıcı amazon ne gümrük le ugraşırsın , fiatıda daha hesaplı olabilr . selamlar ,
    |
    |
    Bahsedilenler: 16Kırmızı

Satış ve gönderimi amazın yapıyor. Türkiye gönderimi açık. Gümrük aldıkları takılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    16Kırmızı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Teşekkür ederim ilginiz için. Daha önce aliexspress dışında hiç sparişim olmamıştı yurtdışından. 30 euro limitli olarak biliyordum. Ama siz sorun olmaz diyorsunuz. Verdiğiniz linki okuyacağım ama 30 euroyu aştığından ekstra bişeyler çıkar diye düşünüyorum.

|
    |

Link verdiğiniz ürünün satıcısı amazon.de mi Sonos mu?
    Bir de gümrükten bahsedilmediğine göre gümrük vergisi ekstra mı?
    |
    |
    hunhun34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

amazondan ses sistemleri alışverişi linkini incelerseniz amazon dan satıcı amazon olan işlemlerde gümrük işlerini kendileri hallediyorlar bu üründe de satıcı amazon.de ve gümrük dahil maliyetiniz 177.48 euro ve evinize teslim gümrük dahil maliyet karar sizin selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 12 Aralık 2017; 18:3:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Kursun_ , 16Kırmızı

Ben özellikle bu ürün için değil de genel bilgi için sormuştum...
    Sayfada "Amazon tarafından satılan ürünlerin fiyatlarına Almanya'da geçerli olan KDV dahildir." ifadesi belirtilmiş.
    Gümrük konusuna değinilmemiş. Bu işlemler alım esnasında mı yapılıyor?
    |
    |

Eğer satıcı amazon.de ise almanyadaki KDV %18 i düşerler ve TR deki gümrük vergisini % 18 depozito olarak eklerler işlemleri kendileri yaparlar ve ürün eve teslim olur , başlıkta çok detay var selamlar
    |
    |
    Bahsedilenler: Kursun_

Teşekkürler.
    |
    |

TR Distribütörü ile aynı model mi? Play sersinin 1, 3 ve 5 modelleri var. En pahalisi 5 olanı. Ihtiyaciniza göre uygun modeli seçmeniz gerekli. Sonos'a alternatif Heos var ama o da ucuz sayılmaz.

|
    |
    16Kırmızı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    A/V Sistem: LG 47LM660S 3D LED TV / Panasonic PT-AT6000E Projeksiyon / Projektorpark 235x132 Gold Screen (Motorlu) / Sonic Frontiers Line 1 Stereo Pre-Amp. / Vincent SP-T800 Monoblock Power Amp. / Yamaha RX-V2067 AVR / Oppo BDP-105EU Blu-ray Player / Sonos Connect / D-Smart HD PVR / Monster Power Center HTS-5100 / Logitech Harmony 900 Remote / Speaker (Front: Monitor Audio PL200 - Cen.: Wharfedale Jade C2 - Surr.: Focal Sib Jet Black - Sub.: ....) / Kablolar (Speaker: Van den Hul, TTAF - HDMI: Chord SuperShield - Interconnect: Wireworld, Oehlbach, TTAF - Power: Lookab Optirius)
    Diğer: Qnap TS-412 Turbo NAS / Zyxel NSA-210 NAS / APC SUA-1000i Smart-UPS & AP9619 Network Card
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj

1 hocam. Zaten diğerleri çok pahalı. Arkadaşta gördüğüm de bu modeli. Ev için fazlasıyla yeterli. Sesi gür ve içten ve net çıkıyor. Fazlasına da gerek görmedim. Tr distribütörü çok pahalıya satıyor. Tamam illaki fark olureama zaten pahalı bir ürünü neredeyse iki katına satmak da ne oluyor.

|
    |
    enerji78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.