Şimdi Ara

[SATILDI] Sonnet Breakaway Box 550w eGPU kasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Sonnet marka harici ekran kartı kasasını satıyorum. Model ismi Sonnet Breakaway Box eGFX diye geçer. 550Wattlık modeldir, 375 watta kadar güç tüketimi olan ekran kartlarını bağlayabilirsiniz. Thunderbolt portu olan Macbook ve windows laptoplara en az performans kaybıyla harici ekran kartı bağlamanızı sağlar. Toplam hacmi 12.7 litre kadardır. Fotoğraflardan ne kadar yer kapladığına bakabilirsiniz.

Yanında 0.5 metrelik Thunderbolt 3 kablosu ile verilecektir. Aynı kablo üzerinden hem veri aktarımı hem de 87watt güç aktarımı sağlar. Ben 15" 2016 MacBook Pro bilgisayarımla kullanıyorum. Tek kablo ile hem şarj oluyor hem de veri iletimi sağlıyor.

Ürün yaklaşık 4 aydan beridir kullanılmaktadır. Evdeyken ara sıra oyuna gireceğim zaman MacBook'uma bağlayıp oynadım. Gayet temizdir. Meraklısı için bulunmaz fırsattır.

Amazon İngiltere'den kasım 2017 basında satın aldım fakat ekran kartı kasım sonunda geldiğinden, o vakte kadar kullanmadım. Uluslararası garantisi devam etmektedir.

Ben İtalya'dayım. Paskalya sonrası 2-3 Nisan gibi Türkiye'ye ziyarete gelicem. Almak isteyen olursa bu vakitlerde İzmir, İstanbul ya da Ankara'da elden teslim edebilirim.

Ayrıca RX 580 ekran kartı da satıyorum.

Almak isteyen kişi olursa bir miktar kapora yollamasını isteyeceğim. Sonuçta oradan buraya boşuna getir götür yapmak istemiyorum kasayı. Forumdan mesaj atabilir ve ya +39 328 357 3499 numaralı telefonumu whatsappa ekleyip oradan ulaşabilirsiniz.

Fiyat: 1750TL

[SATILDI] Sonnet Breakaway Box 550w eGPU kasası[SATILDI] Sonnet Breakaway Box 550w eGPU kasası
    [SATILDI] Sonnet Breakaway Box 550w eGPU kasası[SATILDI] Sonnet Breakaway Box 550w eGPU kasası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 1 Mayıs 2018; 23:16:0 >

• 1 Nisan Pazar sabahı yola çıkıyorum. Son 2 gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.