Şimdi Ara

Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
0
Favori
28.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burda sözde bi eleman sahneye daldı ve yandı
     Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu)

flake burda klavyeyi eline alıp çaldı

burda da till abimiz attırdı maşşallah tanker gibi adammış, keçiboynuzu diyetine girmiş gelmeden

to be continued....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 26 Haziran 2010; 1:47:21 >

• Tribündeki arkadaşlar herkes yerine mi oturdu.Veya görevliler herkesi yerine göre mi oturttu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho.10

Tribündeki arkadaşlar herkes yerine mi oturdu.Veya görevliler herkesi yerine göre mi oturttu?

gittiğimizde alice in chains bitiyordu.. heryer dolmuştu nerdeyse, bizim yerimiz de kapılmıştı.. baktım millet dağılıyor, gittim yerime oturdum.. herkes kafasına göre oturmuştu sanırım ama illa yerine oturmak istiyorsan gidip yerine oturanı kaldırabilirsin.. ben görevliye sordum öyle dedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

quote:

Tribündeki arkadaşlar herkes yerine mi oturdu.Veya görevliler herkesi yerine göre mi oturttu?

gittiğimizde alice in chains bitiyordu.. heryer dolmuştu nerdeyse, bizim yerimiz de kapılmıştı.. baktım millet dağılıyor, gittim yerime oturdum.. herkes kafasına göre oturmuştu sanırım ama illa yerine oturmak istiyorsan gidip yerine oturanı kaldırabilirsin.. ben görevliye sordum öyle dedi :)

Öyle bir amacım yok kuzenime bilet arıyorum aynı tribün kapalı alt buldum fakat bölümler farklı ben d o f olacak.Birlikte izleyebilirmiyiz?
  • quote:

quote:

quote:

Öyle bir amacım yok kuzenime bilet arıyorum aynı tribün kapalı alt buldum fakat bölümler farklı ben d o f olacak.Birlikte izleyebilirmiyiz?

girişleri harf harf ayırmışlardı a-b diye.. biz b girişliydik, direk b'den girdik.. farklı bir girişten sokar mı bilmiyorum ama kapalı tribünde sorun olacağını sanmıyorum çünkü nerden girersen gir aynı yere çıkıyor :) benim girdiğim yerde başka tarafa geçmek imkansızdı çünkü arada basın tribünü vardı.. senin için sorun olacağını sanmıyorum.. başka kapıdan girseniz bile içerde aynı yerde izlersiniz

• Önemli olan arada set olup olmaması.Eğer tribünlerde aralarda set yoksa problem olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: trashico

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

till lindemann güzel attırdı sahne önündeki arkadaşlara

Bück dich showunumu yaptılar ? (inanmam)

höh çüş Türkiye böyle şeyleri sevmez

+1 aşiret olayı

•  Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu)

flake gezintide :)

şimdilik bu kadar

• quote:

quote:

quote:

quote:

girişleri harf harf ayırmışlardı a-b diye.. biz b girişliydik, direk b'den girdik.. farklı bir girişten sokar mı bilmiyorum ama kapalı tribünde sorun olacağını sanmıyorum çünkü nerden girersen gir aynı yere çıkıyor :) benim girdiğim yerde başka tarafa geçmek imkansızdı çünkü arada basın tribünü vardı.. senin için sorun olacağını sanmıyorum.. başka kapıdan girseniz bile içerde aynı yerde izlersiniz

Hocam biz de arkadaşla b'deydik. Belki görmüşüzdür birbirimizi Ayrıca şunu belirtmek istiyorum ki tribündeki seyirciler çok ruhsuzdu. Yani tamam illa ki ayağa kalkılıp eşlik edilecek diye bir şey yok ama Rammstein'ın mükemmel sahne şovunda bile oturdukları yerden eşlik bile etmediler. Du Hast'ı neredeyse bütün stad söyledi ama oturan grup neredeyse ağzını bile açmadı. Böyle olunca insan kendini o kadar oturan insanın içerisinde tuhaf hissediyor tabii.

• Hakikaten o da var. Saha içinde falan olmak lazım yoksa o atmosfer yaşanmıyor sanki. Tribündekiler pek bir aksiyon içinde olmadılar. Rammstein'da bir kıpırdanma oldu ama o da pek değildi.
  • Resimler süper
  • ah para olsa kacırırmıyım
  • Mükemmel bir konserdi. Sahne şovları inanılmazdı gerçekten gittiğime deydi. Bu kadar güzel bir perfonmanstan sonra diğer günler sönük kalmaz umarım :)
  • selam beyler,

çekmeye çalıştığım videonun linki altta :)

rammstein pussy'nin sonundaki show

http://www.dailymotion.com/video/xdtmrz_rammstein-25-haziran-2010-ystanbul_music

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xa5h -- 26 Haziran 2010; 4:15:33 >
  • Çıkış

• Bugün de var uykuluyum headbang den boynum ağrıyor
  • Ve en korktuğum şey basım
    a geldi. Dızimdeki problem gene ortaya çıktı ve suan yuruyemiyorum. Normalde coktan evden çıkmış olmam lazımdı ama ben daha yataktan kalkamadim ve sanırım Manowar izleme şansımı kaybettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enchantedd -- 26 Haziran 2010; 8:54:10 >
  • Hadi herkese iyi eğlenceler.
  • Yaktılar , yıktılar resmen.

Birkaç foto da benden...

http://www.facebook.com/album.php?aid=166430&id=727547643&l=9f3baafec7
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolcetincelik

Yaktılar , yıktılar resmen.

Birkaç foto da benden...

http://www.facebook.com/album.php?aid=166430&id=727547643&l=9f3baafec7

off süper ya orda olmak vardı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.