Şimdi Ara

Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
0
Favori
28.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar facebooka attım, fotoğraflar biraz yüksek çözünürlükte olduğu için tek tek uplamak için uğraşmak istemedim. direk facebook albüm linkini veriyorum. arada ben ver kuzen var idare edin.. bazı fotoğraflarda bulanık çıktı tepemde adamlar olduğu için..sonlara doğru makinenin şarjı bittiği için bazılarını kaçırdım..videoları da yüklüyorum en kısa zamanda eklerim mesaja.. ayrıca saha içindeyken vodafone sayesinde sahne önü kazandım :D

http://www.facebook.com/album.php?aid=435588&id=589010617#!/album.php?aid=435588&id=589010617

idare edin artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expulse -- 26 Haziran 2010; 1:16:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: bensatanistdegilim

till lindemann güzel attırdı sahne önündeki arkadaşlara

Bück dich showunumu yaptılar ? (inanmam)

Yok hacı. Şakirtler basar diye korktu.

Şaka bir yana Pussy'de yaptığı da güzeldi de. Bück Dich'teki gibi olamaz.

• quote:

quote:

Pussy de olabilir.Geçen konserlerin birinde Pussy'de de yapmışlar.

• Bu arada içerdeki içicek ve yiyicekler aşırı fahiş fiyatlardan satılıyordu..

Bir bira 7.5 lira olurmu .. ufacık köfte ekmekte 7.5 lira herşey 7.5
  • Otopark tavsiyesi verebilir misiniz beyler?Ne kadar alıyolar otoparka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckys

quote:

Orijinalden alıntı: Enchanted Metal

Rammstein erken bitti herkes daha devam ederler diye düşünüp beklerken sahne toplanmaya baslamisti bile

Murat ilkan a çok üzüldüm. İlk baslarda elleri titriyordu sonradan kendine geldi biraz.

Diğer gruplardan stone sour baya sağlam. Pena da kaptım zaten

Rammstein sahne şovuna diyecek birsey bulamıyorum. Tek kelimeyle mükemmel. Her tarafımız köpük ve kağıt oldu, alevler resmen suratımızda patladı

Hocam ben Pentagrama yetişemedim.Neler oldu tam olarak?
    Bu arada o sahneye atlayan elemana ne yaptılar acaba?

Sadece son şarkıları Türkçeydi başka grupların parçalarını çaldılar ilk 3 şarkıda vokal Gökalp Ergen vardı yeni adam sonra Ogün Şanlısoy geldi sonra Murat İlkan çıktı.Hayatımın en zor sahnesi falan dedi,duygusal anlar yaşandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luas

quote:

quote:

Pussy söylediler attığı köpüklerden biri ağzıma girdi o kötü oldu ama :D.Gidemeyenler ağlamalı bence Rammstein normalde pek sevmem,dinlemem de ama ben hayatım boyunca bir daha böyle şov göremem inanılmaz ya adamlar hak ediyor.Bu arada Rammsteinı beklerken susuzluk ve açlıktan(Gün içinde 330ml su ve soğuk sandviç yemiştim vesadece 4 saat uyudum)baygınlık geçirmek üzere olan birini gördüyseniz o bendim:D.Stone Sour harikaymış acayip gaz.Alice in Chains iyi değildi.Wall of Death'a zor yetiştik,güzeldi ama İranlı manyak yumruk attı burnuma o kötü oldu

Saha içinde bir grup yapmaya çalıştı kavga çıkacaktı.Harbi Wall of Death olacaktı

• Yalnız Ogün Sanlısoy çok iyiydi yahu. Ben çok beğendim sahne performansını.
  • quote:

Hocam ben Pentagrama yetişemedim.Neler oldu tam olarak?
    Bu arada o sahneye atlayan elemana ne yaptılar acaba?

Söylerken baya zorlandı, sesi bazen hiç çıkmadı, mikrofon ayağından destek alıp ayakta durdu resmen. Bi de hayatımın en zor sahnesi dedi, bittiğinde de koluna 1-2 kişi girdi öyle gitti sahneden. Gerçi bi süre sonra tek gitti ama yüzünden vs baya bi halsiz olduğu belli oluyoru.

Belki daha düzgün bi giriş yapsaydılar seyircinin de desteği gelirdi, çok sönük geçti Pentagram kısmı. + Başka gurupların şarkılarını da çalmadılar :) Dio anısına bi Holy Diver çaldılar sadece sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Haziran 2010; 1:20:18 >

• Rammstein'ın Setlist'i yazan olursa çok memnun olurum.
  • quote:

quote:

höh çüş Türkiye böyle şeyleri sevmez

• Ya R+ bir şarkısının başında dehşet fişek attılar o şarkının ismini bilen var mı?(Benzin'den birkaç önceki şarkı)
  • bu arada holy diver'in içine eden eleman kimdi?
  • quote:

Ya R+ bir şarkısının başında dehşet fişek attılar o şarkının ismini bilen var mı?(Benzin'den birkaç önceki şarkı)

Biraz mırıldan hemen bulurum
  • HANGİ ŞARKILARI SÖYLEDİLER, BİRDE KONSER KAÇ SAAT SÜRDÜ

bilgilendirirseniz sevinirim
  • Çok sayıda video çektim ileride eklerim
  • Mükemmeldi DH den arkadaşları gördüm hep ben mavi resimli rammstein t-shirtü giyen yanında kızla dolaşan uzun çocuktum rammstein da kafayı yedim iyice mükemmeldi tek kelimeyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bérat

HANGİ ŞARKILARI SÖYLEDİLER, BİRDE KONSER KAÇ SAAT SÜRDÜ

bilgilendirirseniz sevinirim

2 saat olması lazmken 1:30 saat sürmüş
  •  Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu)

kapalı tribünde olmamıza rağmen alevlerin sıcaklığı bize geldi, öndekileri düşünemiyorum
     Sonisphere Festival boyunca izlenimler,resimler,görüşler(Festival takip konusu)

till abi uçuyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 26 Haziran 2010; 1:53:55 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.