Şimdi Ara

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.160
Cevap
1
Favori
117.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yau ben kesinlikle Metallica tişörtümü giyerim son gün, ikinci gün ise hangi headliner varsa sevdiğim bir grupsa onun da tişörtünü giyerim, oradaki adam bana özenti diyorsa, bir insana sadece tişört yüzünden özenti yakıştırmasını yapabiliyorsa zaten kendi kafasında problem vardır, umrumda olmaz
  • O tarihe kadar belki Kirke'den orjinal RtL t-shirti alırım, para kalırsa...
    Dün Vans ZooLogical siparişi verdim.
    Yarın da inşallah biletimi alıyorum.

Dur ya belki orjinal Misfits t-shirti bulurum, o daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 11 Mart 2010; 10:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Yau ben kesinlikle Metallica tişörtümü giyerim son gün, ikinci gün ise hangi headliner varsa sevdiğim bir grupsa onun da tişörtünü giyerim, oradaki adam bana özenti diyorsa, bir insana sadece tişört yüzünden özenti yakıştırmasını yapabiliyorsa zaten kendi kafasında problem vardır, umrumda olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ZodiackylLight

quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

Uçakla gitmeyi düşünen varmı ben şahsen düşünüyorum.

Balçovalı kardeş ben ve 1 arkadaşım uçakla gideceğiz büyük ihtimal ama ben işyerine yalan atacam mecburum çünkü. Yalan atmışken diyorum şöyle 2 gün önceden filan çarşamba günü yola çıkalım hem abimde kalacağım için rahat ederim. Ve sizlere söylemekte bir sakınca görmüyorum rahmetli babamın mezarı istanbul'da hem gidip rahatça ziyaret edeyim istiyorum 2.5 senedir gidemedim biraz olsun içim rahatlamış olur manevi yük açısından. Kusura bakmayın konuyu biraz geriden takip ediyorum malum işi çıkışı normalde 7 ama bu ararlar 10 a kadar mesai oluyor o yüzden...

Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun hocam öncelikle. Banada şu uçak fiyatları ucuz geldi şimdiden ayırtırsak pegasus filan gidiş dönüş 115 lirayamı ne geliyormuş o kadar yolda sıkıntı çekeceğime uçakla giderim daha mantıklı gibime geliyor.

• arkadaşlar bu aralar biraz sıkışığım...saha içi kombine gelecek aya kadar biter mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluhanlu

quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

istanbul' u bilmeyen(ben) arkadaşlar için zor olacak biryerde buluşma olayı

Telefonları alırsak önceden planlarsak indiğin yerden çok rahat alabilirim

teşekkürler
  • kesin bir şey kimse söyleyemez tabi ki ama ben saha içinin en azından Mayısa kadar biteceğini zannetmiyorum, eminim gene milleti orda akraba yapacaklar aşırı bilet satışından.

quote:

Orijinalden alıntı: Khán

arkadaşlar bu aralar biraz sıkışığım...saha içi kombine gelecek aya kadar biter mi?
  • Arkadaşlar tek günlük biletler satışa çıktıktan sonra , big four için tek günlük sahne önü ne zaman biter ? Biliyorum çok kıllı bir soru oldu ama böyle bir festivale bu soru az gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dobest -- 11 Mart 2010; 15:47:20 >
  • Aldım biletimi sonunda, saha içi kombine
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Ne demek tabi indiğin yer ne kadar yakın olursa benim için o kadar kolay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

Aldım biletimi sonunda, saha içi kombine

Eee hadi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugaaa

kesin bir şey kimse söyleyemez tabi ki ama ben saha içinin en azından Mayısa kadar biteceğini zannetmiyorum, eminim gene milleti orda akraba yapacaklar aşırı bilet satışından.

quote:

Orijinalden alıntı: Khán

arkadaşlar bu aralar biraz sıkışığım...saha içi kombine gelecek aya kadar biter mi?

Ohooo orası kesin ama biz akraba olur muyuz dersen sanmıyorum dalarız fordçuya
  • Çemberrrrrr Çemberrrrrrr
    Sırt Sırta Verin Arkadaşlarrrr.....
    Ölmek Var DÖNMEK YOK!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

atatürk havalimanına insem inönüye ulaşmak ne kadar sürer tahmini? uzun sürerse 1 gün önce geleyim

• günlermi geçmiyo ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

günlermi geçmiyo ne

Sorma
  • Bugün aldım saha içi kombine biletimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Apologies -- 11 Mart 2010; 17:43:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

günlermi geçmiyo ne

Sorma

duman falan eklenecek diyorlardı
    eklenme falan varmı ki
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

atatürk havalimanına insem inönüye ulaşmak ne kadar sürer tahmini? uzun sürerse 1 gün önce geleyim

1 saat civarı sürüyormuş 1 1.5 saat arası dediler ama bilmiyorum bende ne kadar doğru.

• Havaalanından İnönü taş çatlasın 1 saat sürer. O da sahilde trafik varsa. Yoksa basıp gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.