Şimdi Ara

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.160
Cevap
1
Favori
117.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: King Nothing

quote:

Orijinalden alıntı: vuque

quote:

Orijinalden alıntı: deluhanlu

quote:

Bu Arada Birbirini Tanımak En Kolay Kısım...
    Giyilen T-Shirt'lerden Falan Az Biraz Belli Ederiz Herhalde Kendimizi
    Ben Aslında Iron Maiden T-Shirt'ü Giyerek Kendi Çapımda Bir Protesto'da Bulunmak İstiyorum Ama Her An Cayıp Metallica T-Shirt'üde Giyebilirim...
    Veya Efendi Efendi Tek Renk Bir T-Shirt'te Giyebilirim Hiç Belli Olmaz

ben en kelalaka olanı yapıp kiss t-shirtümü giyip çıkabilirim hep sweat sevdiğim için yeni bir t-shirt almak farz oldu ama metallica hariç ne alsam slayerın sweati var en baba manowar giyip gelmek

Dj Tiesto T-Shirt'ü Akarrr
    Aslında Bir Sosyal Deneye İmza Atmak İçin Denenebilir

Muasdhashdh harbi tiesto t shirti alıp gelsekmi ne bomba olur. Bu arada grub t shirti giyip gelmeyin özenti derler demedi demeyin.

Desinler Takan Kim
    Ama Grup T-Shirt'ü Giyeceğimi Bende Sanmıyorum...
    Belki Iron Maiden T-Shirt'ü Giyerim Onlar Neden Yok Hulean Gibisinden...
    Veya Kafama Eser Grup T-Shirt'ü Giyerim Hiç Belli Olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cezager

quote:

quote:

quote:

quote:

konser saat kaçta biter bittikten sonra ben haydarpaşaya ulaşabilirmiyim kesin cevap hayırdır ama

abi süreli muabbet belirli kişiler arasında dönüyo bi soru soruyoruz ya yok artık soğuttunuz forumdan ....

Konuyu İyi İncelesen Konserin Kaçta Biteceğiyle İlgili Bir Tartışma Yapıldı...
    Senin Haydarpaşa'ya Ulaşmanla İlgili Olarakta Bir Tartışma Yapıldı(Direk Haydarpaşa Olarak Değil.Belediye Otobüs/Metrobüs Seferi Koyacak Mı Diye)
    Biraz İncelesen Aslında Sorularına Cevap Olabilecek Konular Konuşuldu...
    İlla Herkes'e Tek Tek Cevap Vermek Durumunda Değiliz...
    Ayrıca Kesin Birşey Söylememizde Zor Çünkü Yukarıda Tartışıldı Dediğim Gibi,Yani Açık Ve Net Birşey Yok Sadece Fikir Yürütülüyor...
    Kimse Emin Olmadığından Cevap Vermemiş Olabilir...
    Yani İnsanları Suçlayacağına Biraz Araştırma Yapabilirsin...

sürekli okuyorum zaten bilmediğim için oraları mecburen soruyorum 150 tane otobüs var nereye ne gidiyo nerden biliyim bunun için sordum gereksiz mesaj atmam zaten ... ve kusura bakmada o konuşmaların sonu bi yere bağlanmadı kısa bi cevap benim için yeterdi ...

Est. Neden Kusura Bakayım...
    Benimde Belirtmek İstediğim Buydu Zaten Konuşmalar Bir Yere Bağlanamadı Çünkü Kesin Birşey Yok...
    Kimse Birşey Bilmiyor Anca Tahmin Yürütüyor Herkes...
    Bu Sebeple Cevap Alamamış Olabilirsin,Sinir Yapma Demeye Çalıştım Zaten

• Ben altıma mavi basketbol şortumu, üzerimede giyerim beyaz birşey ayakkabılarıda beyaz renk anlamıyorum zaten herkez koyun sürüsü gibi aynı renk takılmayı. Bu havada pantolon giyip birde siyah t shirt ölmek istiyorlar galiba.
  • quote:

Ben altıma mavi basketbol şortumu, üzerimede giyerim beyaz birşey ayakkabılarıda beyaz renk anlamıyorum zaten herkez koyun sürüsü gibi aynı renk takılmayı. Bu havada pantolon giyip birde siyah t shirt ölmek istiyorlar galiba.

Hadi şort neysede.Siyah tişörtsüz olmaz 6 tane var hangisini giysem acaba; bütün taşıt yakaları var
  • quote:

Ben altıma mavi basketbol şortumu, üzerimede giyerim beyaz birşey ayakkabılarıda beyaz renk anlamıyorum zaten herkez koyun sürüsü gibi aynı renk takılmayı. Bu havada pantolon giyip birde siyah t shirt ölmek istiyorlar galiba.

Naptın sen ya plaja gider gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

quote:

Naptın sen ya plaja gider gibi

Geçen seneki konsere aynen bu şekil gittim gayette güzel oldu.
    Hocam zaten tshirti kullandıgım yokki saha içinde çıblak dolaşıyorum siyah acayip terletiyo ya.

• quote:

Alta mayo da giy tam olsun. Sahile mi gidiyorsun yav.
  • En rahatından bir şort ve üstüne Death tişörtü, ya da günün anlam ve önemine daha çok uyan Metallica tişörtü..
    O bu neyse de tek günlükler nerde kaldı yahu ?
  • kapri -şort- asohman tipi şeyler giyerim heralde
    yakaya kırmızı gül olayı süper
  • Ben kararımı verdim üstüme bodyci atleti altıma alevli kapri beyaz çorap birde terlik giymeyi düşünüyorum beni farkdersiniz hemen zaten.
  • quote:

Ben kararımı verdim üstüme bodyci atleti altıma alevli kapri beyaz çorap birde terlik giymeyi düşünüyorum beni farkdersiniz hemen zaten.

Terlikle rahat hoplayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

quote:

Ben kararımı verdim üstüme bodyci atleti altıma alevli kapri beyaz çorap birde terlik giymeyi düşünüyorum beni farkdersiniz hemen zaten.

Terlikleri zaten sahneye atıcam ya o problem degil çorapla dolaşcam.
  • quote:

quote:

quote:

Kapri+terlik+çorap oda güzel.

• arkadaşlar bende saha içi kombine biletimi aldım sayılır (barış hocam sağolsun) taa şehir dışından kalkıp geleceğiz konaklama olayını nasıl halledeceğiz sırada o var büyük olasılıkla uçakla geleceğim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kapri+terlik+çorap oda güzel.

Çoraplarıda çıkarcam ya düşündümde daha rahat ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

quote:

Orijinalden alıntı: yasinbig

Lan alt B'den aldık bileti ama içim hala rahat değil, saha içinin nası olacağını çok merak ediyorum. acaba ordan mı alsaydım

107 gün 12 saat 45 dakika kaldı.

stres yapma arkadaşım. 2 metrelik yer zaten atlayıverirsin saha içine.

Sonisphere Festival ANA BAŞLIK

Hocam benim atlama sansım ne kapalı üst-b den ...

• quote:

Uçakla gitmeyi düşünen varmı ben şahsen düşünüyorum.

Balçovalı kardeş ben ve 1 arkadaşım uçakla gideceğiz büyük ihtimal ama ben işyerine yalan atacam mecburum çünkü. Yalan atmışken diyorum şöyle 2 gün önceden filan çarşamba günü yola çıkalım hem abimde kalacağım için rahat ederim. Ve sizlere söylemekte bir sakınca görmüyorum rahmetli babamın mezarı istanbul'da hem gidip rahatça ziyaret edeyim istiyorum 2.5 senedir gidemedim biraz olsun içim rahatlamış olur manevi yük açısından. Kusura bakmayın konuyu biraz geriden takip ediyorum malum işi çıkışı normalde 7 ama bu ararlar 10 a kadar mesai oluyor o yüzden...
  • istanbul' u bilmeyen(ben) arkadaşlar için zor olacak biryerde buluşma olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

istanbul' u bilmeyen(ben) arkadaşlar için zor olacak biryerde buluşma olayı

Telefonları alırsak önceden planlarsak indiğin yerden çok rahat alabilirim
  • Bugün istiklalden bilet almaya gidicem ve büyük ihtimalle saha içi biletimi alıcam ve yine büyük bir ihtimalle yalnız olucam
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.