Şimdi Ara

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
10
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uJeed.

Anime değil ee Mangada degil niye buraya açtın konuyu

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1013775

Pencereyi kapa ?

Konuyu gram okumadan direk şikayet butonuna bastığın için harbiden tebrik ediyorum
  • Segadayken Sonic çok oynardım çok severdim ama animesi olduğunu bilmiyordum açıkçası. Gerçi oyunun konusunu falan da hatırlamıyorum. Bi ara Cine 5'de saçma sapan bi çizgi filmine denk gelmiştim ama, animesiyle alakası yoktu sanırsam.
    Neyse ne kadar izlemesem de ekleyin lütfen.

Bu arada Amy'e hastayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 27 Haziran 2013; 2:23:48 >
  • Hayranı değilim serinin fakat nedense Knuckles ve Shadow the Hedgehog'u, Sonic'e nazaran daha çok beğeniyorum.
  • Ekler Misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Tenth Doctor -- 27 Haziran 2013; 14:08:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: Hououin Kyouma

Segadayken Sonic çok oynardım çok severdim ama animesi olduğunu bilmiyordum açıkçası. Gerçi oyunun konusunu falan da hatırlamıyorum. Bi ara Cine 5'de saçma sapan bi çizgi filmine denk gelmiştim ama, animesiyle alakası yoktu sanırsam.
    Neyse ne kadar izlemesem de ekleyin lütfen.

Bu arada Amy'e hastayım.

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Hayranı değilim serinin fakat nedense Knuckles ve Shadow the Hedgehog'u, Sonic'e nazaran daha çok beğeniyorum.

@Hououin Kyouma

Cine 5 teki cizgi filmlerinin hicbirinin alakasi yok Sonic X ile

Ekledim Hocam.

@Infection

Knuckles'la Shadow'a zamani gelince degincem. Sonic the hedgehog olarak genel bir konu actim. Sadece sonic olmicak yani

Bende Shadow'un umursamaz hallerini begeniyorum

Ekledim sizide.

Direkt Sonic X'ten dalalim mi hocam o zaman?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Knuckles ile ilgili çalışmaları merakla bekliyorum
  • Eklemek serbest

PC'ye çıktığı sürece her zaman sabit diskimde yeri vardır. Zamanla bir şeyler eklerim şimdilik vaktim yok.
  • Bizim de çorba da tuzumuz olsun

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)

• Merhaba, bende Sonic karakterini ve dünyasında geçen diğer karakterleri küçüklüğümden beri sevmişimdir, maksimum hız bilgileri falan çok hoşuma gitti ayrıca Sonic X'in hayranıydım eskiden, en sevdiklerimde Shadow ve yeşil kirpilerdi. Bu animenin bölümlerini nerede bulabilirim bilen var mı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

Merhaba, bende Sonic karakterini ve dünyasında geçen diğer karakterleri küçüklüğümden beri sevmişimdir, maksimum hız bilgileri falan çok hoşuma gitti ayrıca Sonic X'in hayranıydım eskiden, en sevdiklerimde Shadow ve yeşil kirpilerdi. Bu animenin bölümlerini nerede bulabilirim bilen var mı acaba?

Yeşil kirpiler?

Şuan türkanime tvde ilk 20 bölümü çevrilmiş bulunmaktadır

İşte ilk 20 bölüm var da daha çevireceklerini sanmıyorum, bu arada yeşil kirpi yazacaktım yanlış yazmışım bu arada kimdi o yeşil kirpi adı falan neydi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba, bende Sonic karakterini ve dünyasında geçen diğer karakterleri küçüklüğümden beri sevmişimdir, maksimum hız bilgileri falan çok hoşuma gitti ayrıca Sonic X'in hayranıydım eskiden, en sevdiklerimde Shadow ve yeşil kirpilerdi. Bu animenin bölümlerini nerede bulabilirim bilen var mı acaba?

Yeşil kirpiler?

İşte ilk 20 bölüm var da daha çevireceklerini sanmıyorum, bu arada yeşil kirpi yazacaktım yanlış yazmışım bu arada kimdi o yeşil kirpi adı falan neydi

Devam edecektir inş. Çevirmen yok ortalıkta. Onu bekliyo tüm Sonic X izleyenler

Yazınızda zaten yeşil kirpi yazıyo ben mi yanlış görüyorum

Neyse, yeşil kirpi derken? Sanırım diğer bi Amerikan çizgi filmi olan Manic the Hedgehog 'dan mı bahsediyosunuz? Onun haricinde yeşil kirpi tanımıyorum.

Bir oyunda vardı Soniğin. Bir pistte yarışıyorlardı patenlerle orada vardıo yeşil kirpi Ama neyse çokta önemli biri değil zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yeşil kirpiler?

Devam edecektir inş. Çevirmen yok ortalıkta. Onu bekliyo tüm Sonic X izleyenler

Yazınızda zaten yeşil kirpi yazıyo ben mi yanlış görüyorum

Neyse, yeşil kirpi derken? Sanırım diğer bi Amerikan çizgi filmi olan Manic the Hedgehog 'dan mı bahsediyosunuz? Onun haricinde yeşil kirpi tanımıyorum.

Bir oyunda vardı Soniğin. Bir pistte yarışıyorlardı patenlerle orada vardıo yeşil kirpi Ama neyse çokta önemli biri değil zaten.

Heaaa O kirpi değil hocam naptınız Eğer tahminim doğruysa.

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)

Bu muydu kendileri?

Galiba buydu da ne bu?

• quote:

Güzel kolleksiyon

Teşekkür ederim.Diğer orjinal posterlerimi de bulursam eklerim.
  • Teşekkürler
  • Ekleyin hocam bilgiler için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekleyin hocam. Bu arada konunun Oyun bölümünde olması daha doğru olmaz mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

Beni de ekleyin hocam. Bu arada konunun Oyun bölümünde olması daha doğru olmaz mı?

Onu dusundum fakat animesindende konusulcak. Cizgi romanlarida var fakat japon yapimi degil. Oyun bolumundede fan club olmaz hani. En uygun burasi gibi

sonic'in ana şeyi oyundur ama :)
  • Senelerdir Sonic'in yeni bir TV serisi için bekliyorduk.Umalımda Sonic X'inde ötesinde güzel bir seri olsun.
  • Knuckles severlere imza hazırladım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalarca -- 29 Haziran 2013; 14:03:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.