Şimdi Ara

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
10
Favori
54.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonic the Hedgehog, 1991 yılında SEGA 'nın alt birimi olan Sonic Team tarafından ortaya çıkarılmış; mavi renkli, hızlı, kırmızı ayakkabılı ve kirpi konsepti dikkate alınarak tasarlanan bir oyun karakteridir.

Sonic ortaya çıktığı ilk günden beri ''Dr. Eggman'' ismindeki düşmanıyla çeşitli mücadelelere girmiş ve yeni maceralara yelken açmıştır. Bu maceralarda Chaos Emeralds yani '' Kaos Zümrütleri '' denilen büyük güç kaynaklarının Eggman tarafından ele geçirilmemesi için bir çok zorluğa göğüs germiş ve yepyeni dostluklar edinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 1 Eylül 2019; 20:52:19 >

• pek bi fanı olmasamda çok güzel bir konu oluşturduğunuzu söyleyebilirim.oyunun fanları adına hayırlı olsun demek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir konu olmuş. Elinize, emeğinize sağlık
  • Ortada çok büyük bir emek var.Zamanım boş olduğunda hepsini okuyacağım.Ellerine sağlık büyük usta...
  • İnanılmaz güzel,tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

İnanılmaz güzel,tebrik ederim

İnş. Konu bir daha onaya düşmez

ekliyorum sizide listeye

Tabi ki
  • Ekle bakalım beni :))
  • Sayfayı kuran arkadaşı kutluyorum.Çok güzel bir sayfa olmuş zamanım olunca okumaya başlıyacağım
  • şöylede güzel bi figürü var.Orjinali 30-40 dolar civarı çin işi çakmaları ise ebay de 15 dolar olması lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

şöylede güzel bi figürü var.Orjinali 30-40 dolar civarı çin işi çakmaları ise ebay de 15 dolar olması lazım

Guzel figurmus. Turkiye de olsa kesin alirdim

http://www.tomopop.com/tomopop-review-sonic-the-hedgehog-nendoroid-25061.phtml linkte aksesuarlarıya inceleme mevcut.
  • Eklemişsin beni çoktan,güzel.Hayırlı olsun konun bro.Benimde paylaşımlarım çokça olacak.
  • Sonic Lost World keyifli olacağa benziyor.Wii U ve 3DS sahibi arkadaşlar çok şanslı,oyun nintendoya özel.
  • Oynayamayacak olmak çok kötü.

Bu arada figürlerden bahsedilmiş.İleride Sonic figür koleksiyonumu paylaşırım:)
  • Valla ne kadar bu Sonicten Dragon Ball Z ve Green Lantern alıntılarıda görsem desteklerim bu konuyu. Klasik Adventures of Sonic (evet gene şu tavuk ve tank robotlu olan) çocukluğumun vazgeçilmezlerinden biri olmuştu. yaz benide kenara durayım köşede

ah ne nostalji oldum be ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi \mXm/ -- 24 Haziran 2013; 21:27:11 >
  • ekle dostumm
  • Her ne kadar tavuk ve diğer robotun olduğu seriden hoşlanmasam da

yine amerikalıların yaptığı bir başka Sonic animasyon serisi vardı. Eggman'in (Robotnic) diktatörlüğünü ilan ettiği, Sonic ve ekibinin direnişçi grubunda yer aldığı karanlık atmosferi olan postapocaliptik bir Sonic serisi vardı 26 bölümlük. O seriyi çok severdim ben. (Sonic Underground serisinden bahsetmiyorum) Neyse anime olan Sonic X serisi arşivde duruyor. İzleyeceğim seriler arasında. Ekle beni de.

Açılışı da buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 24 Haziran 2013; 20:29:51 >
  • quote:

@\mXm/

Hocam Dragon Ball Z'yi anladıkta Green Lantern'ı çözemedim şimdi. Adventures of Sonic sonunu izleyemediğim çizgi filmlerden biri.

@Or-Chan

Her iki seriyi de izlemişimdir fakat bu seriyi fazla beğendiğim söylenemez. 26 bölümden fazla olması gerekiyodu. Uzun zamandır da izlemiyorum emin olamadım şimdi. Hatta 3. ve 4. Sezon planlanmış ama çekilememiş sanırım. İnternette 3. sezonun başlarına bakmıştım biraz (Çizgi Roman'dan esinlenerek yapıldığı için 3. sezonun ilk bi kaç sayısı vardı youtube'da). Knuckles filan dahil oluyo artık.

Sonic X arşiviniz türkçe mi hocam? (Altyazılı)

Ekledim hepinizi

Tabi zevk meselesi serileri sevme olayı. Ben o zamanlar bilimkurgu ve postapokaliptik şeyleri çok sevdiğim için, çizgiromana bağlı olan seri ciddiyetinden dolayı daha çok hoşuma gitmişti. Sonic x ten birkaç bölüm seyretmiştim Jetix de denk gelip. Paralel evren ve boyut olayı ilgimi çekti. Seriyi bulup arşive atmıştım
    Elimdeki sonic x serisi avi formatında 200 mbytelık hardsub versiyonları. Fansub yani Japonca dublaj ,İngilizce altyazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 25 Haziran 2013; 13:21:21 >
  • quote:

@\mXm/

Hocam Dragon Ball Z'yi anladıkta Green Lantern'ı çözemedim şimdi. Adventures of Sonic sonunu izleyemediğim çizgi filmlerden biri.

@Or-Chan

Her iki seriyi de izlemişimdir fakat bu seriyi fazla beğendiğim söylenemez. 26 bölümden fazla olması gerekiyodu. Uzun zamandır da izlemiyorum emin olamadım şimdi. Hatta 3. ve 4. Sezon planlanmış ama çekilememiş sanırım. İnternette 3. sezonun başlarına bakmıştım biraz (Çizgi Roman'dan esinlenerek yapıldığı için 3. sezonun ilk bi kaç sayısı vardı youtube'da). Knuckles filan dahil oluyo artık.

Sonic X arşiviniz türkçe mi hocam? (Altyazılı)

Ekledim hepinizi

new guardians gibi dizilmişler her bir dalgaya ayrı bi renk onuda pek bilmiyorum neden yazdım ya.

Klasiğin en sonunda Robotnik Sonic in çizgi roman yazarını kaçırıyor. Sonic te kurtarmaya gidiyor. Youtube da gezinirken buldum dün. Bayağı iyi ya

Ben nedense o Underground ve öbür Sonic i hiç sevemedim bilim kurguyu bayağı sevmeme rağmen. Belki o zamanlar Star Trek ile Alien vs Predator daha daha bilim kurgu olduğu için olabilir belki. O çizgi filmde anca şu Sonic in yanındaki gıcık kız Sonic al yüzük , alıyo her yeri dağıtıyo. O kadının sesi hala aklımda ya ne kadar sinir bozucuydu.

Torrent ten İng olarak bulabiliriz aslında. Dvixplanet te altyazı vardır. Eğer uyum sorumu olursa BS Player indirirsin otomatik olarak o videoya uygun altyazı buluyor sağlam program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi \mXm/ -- 25 Haziran 2013; 13:42:41 >
  • 12 yıldır sonic oynuyorum bu kadar ayrıntısını düşünmedim arkadaş. :)
  • @uJeed.

İlk mesaja dikkat etmiş olsaydınız Sonic X isimli Animeden uzunca bahsedildiğini görürdünüz.Japon kökenli bir karakter ve 3 sezonluk bir Animeye sahip.Bence konu daha uygun biryerde olamazdı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.