Şimdi Ara

Sonbahar Oyunları (2010) Dosya Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
13.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nba jam
  • Arkadaşlar, listeye, Castlevania: Lords of Shadow (8 Ekim), Assassin's Creed: Brotherhood (19 Kasım), Epic Mickey(26 Kasım) eklenmiştir :)

-Levent
  • fifa 11 black ops moh hot pursuit ve tabii ki gow gos bekliyoruz! :) her zamanki gibi güzel bir sonbahar ama derslerimiz bayağı aksaycak gibi görünüyor.
  • NBA 2K11'in oynayışı olsun animasyonları olsun çok güzel. Yalnız konsollarda ki grafikler'de oyunu düşük çözünürlükte AA hatalarıyla oynuyormuşuz hissi veriyor. Oyunun grafikleri konsollarda bu şekilde gittiği sürece oyunu PC'de oynayacağım. :)

Konsolda ise bu sene NBA Elite 11'e şans vereceğim. Bunun dışında FİFA 11 ve GT5'i de sabırsızlıkla bekliyorum.
  • alayına GT 5 , Cod Black Ops
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

NBA 2K11'in oynayışı olsun animasyonları olsun çok güzel. Yalnız konsollarda ki grafikler'de oyunu düşük çözünürlükte AA hatalarıyla oynuyormuşuz hissi veriyor. Oyunun grafikleri konsollarda bu şekilde gittiği sürece oyunu PC'de oynayacağım. :)

Konsollarda değil,PS3'de öyleMultiplatform oyunlarda düşük çözünürlük ve AA sorunu istemiyorsan 360 alacaksın
  • Güzel oyunlar gelsinler başımızın tacılar her daim
  • Castlevania'yı bekliyorum özellikle bu ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 24 Eylül 2010; 2:40:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

NBA 2K11'in oynayışı olsun animasyonları olsun çok güzel. Yalnız konsollarda ki grafikler'de oyunu düşük çözünürlükte AA hatalarıyla oynuyormuşuz hissi veriyor. Oyunun grafikleri konsollarda bu şekilde gittiği sürece oyunu PC'de oynayacağım. :)

Konsolda ise bu sene NBA Elite 11'e şans vereceğim. Bunun dışında FİFA 11 ve GT5'i de sabırsızlıkla bekliyorum.

Xbox 360 da oyun müthiş grafikler harika PC de oynamaya kesinlikle gerek yok.
  • Ben iki konsolda da 2K grafikleri bu hatalarla dolu diye biliyordum. Xbox'ta daha önce oynamadım bunu ama genelde aynı oyunlar aynı grafiklere sahip olduğundan dedim.

Acaba neden böyle anlamadım.
  • Dead Rising 2 : Su anda oynuyorum. Oyun ılkı gıbı muhtesem
    Dıger bekledıgım oyunlar: (heyecan durumu *)
    FIFA 11****
    PES 2011*****
    NBA 2K11***
    Castlevania: Lords of Shadow*****
    Medal of Honor****
    Vanquish***
    Star Wars: Force Unleashed 2*****
    Fable 3*****
    Call of Duty: Black Ops***
    Assassin's Creed: Brotherhood*****
  • Epic Mickey'i çok merak ediyorum umarım hayal kırıklığına uğramayız
  • yüzmekmi ? güneşlenmekmiii ? KİM? :)
  • sonbahar-kış genellikle evdeyiz.sonbahar ısınır oyun piyasası.gelecek ve şuan ki oyunlardan kendini belli ediyor.
  • Yine koca bir yazı devirdik, oluk oluk terlemek dışında o kavurucu sıcaklarda ılık denize girmek ve akabinde o burnunuzun dibindeymişcesine yakın görünen güneşe karşı güneşlenmek çok keyifliydi, değil mi? Ama her güzel şeyin olduğu gibi bunun da bir sonu var ve hava sıcaklıkların gittikçe düşmeye başladığı şu günlerde yeni bir mevsim her zamanki gibi yine kapımızda; Sonbahar. Sonbahar'ın ıslak, yağmurlu ve kışın habercisi olması dışında çok daha güzel bir yanı var

Hava Durumu gibi olmuş giriş :D:D:D

Ama tabiki güzel özetlenmiş :)
  • Bence Crysis 2 Olmamalıydı cod black ops tan önce çıkmasına ramen yok
  • arkadaşlar god of war da oyunda kaldığım yeri nasıl kayıt edeceğim bilen var mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.