Şimdi Ara

SONAX Hybrid Paketi (Yardim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Ankara'da yasiyorum 2006 Seat Leon aracimiz var sizce bu fiyata deger mi ne dersiniz ? Cevaplariniz için simdiden tesekkürler.

Verginizi Worldcard'inizla 3 taksitle Yapi Kredi Internet Subesi’nden,www.gib.gov.tr’den veya asagidaki link’ten ödeyebilirsiniz. Üstelik;

• SONAX Hybrid Paketi 360 TL yerine 180 TL!
    • SONAX konsantre cam suyu da hediye!

buradan daha iyi bakabilirsiniz :http://www.sonax.com.tr...musteri-aydinlatma.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 11 Temmuz 2014; 15:36:33 >

• PLAYER66 P kullanıcısına yanıt
    ben de yarın yaptıracağım bu uygulamayı
    yarın akşam sonuçlarını paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut467

Ankara'da yaptıran olursa, hangi Sonax bayiinde yaptırdı ve memnuniyet durumunu yazarsa seviniriz.. Bende düşünüyorum..
  • Ben denzili de yaptırdım. Hybrit paket oto dış boya koruma ve pasta cila içeriyor. Arabanın içi ile ilgili bir işlem yapmıyorlar.
  • Arabanın ön kaputu film kaplı.. Biraz matlaşmış ve kılcal çizikler oluşmuş gibi..
    Bu uygulamada film üzerinde bir uygulama yapılıyor mu ve filmde parlama olur mu ? Kafama takılan konu o ?
    Aracın yarısı parlak olup ön kaputu mat kalsın istemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemsen

Ben denzili de yaptırdım. Hybrit paket oto dış boya koruma ve pasta cila içeriyor. Arabanın içi ile ilgili bir işlem yapmıyorlar.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Arabanın dış çiziklerini gideriyorlar değil mi (pasta+cila ile gidebilecek olanları tabi ki) memnun kaldınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 11 Temmuz 2014; 16:38:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut467

Çok memnun olurum çok kafama takılıyor mahallemizde 100 tl e yaparım diyen tanıdık oto tamircisi var aynı zamanda bu işi de yapıyor ama kararsız kaldım kullandığı mazemede çbs mi neymiş o yüzden içime sinmedi yaptırdığınız şube ve memnuniyetinizi belirtirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
  • Kullanılacak üründen çok, işi yapacak usta önemlidir bu işlerde..

Buyrun.. : Okuyun..

Firma olarak vizyonunu belirleyip bayilik şartlarını adam gibi sunmazsan, eğitim vermeden önüne gelene eynir ekmek gibi bayilik verirsen kendi markanı da böyle rezil edersin.. Böyle adamlara bayilik verdikten sonra her tarafın Sonax olsa ne olur ?

Paranla rezil oluyorsun resmen.. Gelde küfretme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Kullanılacak üründen çok, işi yapacak usta önemlidir bu işlerde..

Buyrun.. : Okuyun..

Firma olarak vizyonunu belirleyip bayilik şartlarını adam gibi sunmazsan, eğitim vermeden önüne gelene eynir ekmek gibi bayilik verirsen kendi markanı da böyle rezil edersin.. Böyle adamlara bayilik verdikten sonra her tarafın Sonax olsa ne olur ?

Paranla rezil oluyorsun resmen.. Gelde küfretme..

Hocam dediklerinizde cok haklısınız, gunumuzde ne kadar marka iyi olsa da uygulama yapan yerler malesef marka kimligini korumadansa ne kadar çok para kazanırım diye düşünüyor bu da aslında kendine zarar veriyor iş ahlakıyla alakalı. Bende bu yüzden uygulama yaptırıp memnun kaldıkları şube var mı diye bu konuyu açtım eger dönüş alamazsam dusunmuyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben memnun kaldım. ama dedikleri gibi yapan servise göre değişir
  • aykut467 A kullanıcısına yanıt
    Naptınız hocam? Yaptırdıysanız memnun kaldınız mı uygulamadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemsen

ben memnun kaldım. ama dedikleri gibi yapan servise göre değişir

Siz hangi servisi tercih ettiniz ?

• Bu boya koruma olayı bana baya bir boş geliyor. Arabayı ilk aldığımda bir heves ben de yaptırmıştım sonax karşıyaka/izmir den. Koltuk koruma da yaptıklarını söylediler. 3 ay sonra koltuğa su döküldü ve koltuk korumanın olmadığı ortaya çıktı. Allah bilir boya koruma da yapmadılar. Bir pasta arkasından wax atıp geçtiler. Kendim ettim kendim buldum deyip arkasını aramadım aramam da. Arabayı fırçasız yıkatıyorum. Quikdetailerla siliyorum ve güzelce wax atıp pırıl pırıl yapıyorum. Ağrıyan başım değil kol ve bacaklarım oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın biraz geç kaldım bilgisayar başına geçemedim 2 gündür
    uygulamayı sonax bakırköyde yaptırdım
    standart hybrid uygulama için olan kampanyayı nano uygulama için de yaptılar sağolsunlar böylece nano uygulamayı 280 TL ye yaptırmış oldum
    işleme önce boya temizliği ile başladılar
    aracımın kaput ve tavan bölgesinde yoğun reçine ve zift lekesi varmış onu temizlemek için çok uğraştılar hatta uygulama paketinin dışında kalan işlemler yaptılar ek ücret talep etmeden
    aracımın rengi beyaz ve uygulama sonunda ilk aldığım gün kadar parlak oldu boya
    kaplamanın etkisiyle kaporta üzerinde yumuşak bir doku oluştu
    kısacası uygulamadan ve özellikle sonax bakırköyün ilgisinden çok memnun kaldım
    eğer her yerde bu kadar özenli yapıyorlarsa kesinlikle tavsiye ederim
  • Istanbulda yaptiracaklar bahcesehir sonax i tercih etsin.Kesinlikle islerinde ustalar ve iscilikleri mukemme.

Zaten gecen sene tr en iyi sonax 5.si secildi.1.denizli 2.ankara imis.Haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeteroSapien

Bu boya koruma olayı bana baya bir boş geliyor. Arabayı ilk aldığımda bir heves ben de yaptırmıştım sonax karşıyaka/izmir den. Koltuk koruma da yaptıklarını söylediler. 3 ay sonra koltuğa su döküldü ve koltuk korumanın olmadığı ortaya çıktı. Allah bilir boya koruma da yapmadılar. Bir pasta arkasından wax atıp geçtiler. Kendim ettim kendim buldum deyip arkasını aramadım aramam da. Arabayı fırçasız yıkatıyorum. Quikdetailerla siliyorum ve güzelce wax atıp pırıl pırıl yapıyorum. Ağrıyan başım değil kol ve bacaklarım oluyor.

Sorun tamamen bayide.Ben de sifir aracimi aldiktan sonra premium class uygulattim ve tam 1.5 sene boyunca yikamami sonax hizli cila ile yaptiriyorum.hala o islak ve canli rengi gitmedi her goren yenimi yaptirdin diyor.

Kesinlikle bos is degil.Sonax malzemeleri her zaman cok kalitelidir ama is ustada bitiyor.malzemden calmadan ve ozenli yaparsa gercek sonucu veriyor.

Siz tamamen bayi madurusunuz tipki eski c4 aracimi zamaninda batan silivri sonax bayisinde yaptirdigim gibi.500 tl para vermistim ne kilcaz ince cizikler gitti ne recineler.Adama tekrar gidecektim ki bi baktim kapanmis ucmus gitmis adam.Son vurgununu bana yapti s...iz.

• Ankara ' da yaptırıp memnun kalan arkadaşlar yok mu hiç, işçiliğin daha önemli olduğunu düşündüğüm için bazı çok iyi markalarında verdiği bayilik sonucu adının kötüye çıkarttıklarını bildiğim için tavsiye üzerine gitmek istiyorum ama Ankara'da yaptırıp görüş paylaşacak kişiler denk gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 14 Temmuz 2014; 12:38:46 >
  • aykut467 A kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bakacağız artık ☺

• Yok mu yardımcı olacak arkadaşlar ?
  • Daha önceki kampanya kapsamında sonax ta bu işlemi yaptırmıştım...indirim ile 180 tl ye düşmesine aldanmayın... Tamamen şişirme temizlik..petrollerdeki köpüklü yıkama bile daha iyi sonuç verir paranızda kar kalır...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.