Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
6
Favori
11.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1) 25 yaş altı başka birisinin TC si ile kayıt nasıl olunabilir. (AVEA dan taşıma ile)

2) 25 yaşını doldurduğu zaman paketten veya tarifeden otomatik olarak atılıyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben aveaya gecisim uzerinden 90 gun gecmedigi icin kacirdigimi saniyordum bu kampanyayi, bugun itibariyle 90 gun kesin olarak bitti; yarin gitsem kaydolabilir miyim kesin mi uzatildigi acaba?

• Ben 88 doğumluyum 26 yı dolduracağım ağustosa.Gayet katıldım bu tarifeye freezone a da girdim.mesajla hepsi yazdım olmadı merkezi aradım tarifeyi seçtim 1gb 1000mms de 5dk içinde hediye olarak geldi.Hat benim üzerime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamsuq -- 3 Nisan 2014; 1:40:53 >
  • pts taşıma yaptım hala mesaj gelmedi

• -avea kullanıyordum (4-5 sene önce) çekim sıkıntısı vardı bıktı turkcelle döndüm. internet ve telefon çekimi olarak çok memnunum fakat. malum faturalar biraz fazla.

Şimdi sorum şu, turkcelle göre baz alarak çekim kalitesi çok kötü mudur yoksa idare eder seviyedemidir?

İkincisi kullandıgım hat babamın ustune, taşıma yapmak istesem illa ki onun mu başvurması gerekiyor?

bilgi verirseniz sevinirim.

şuan turkcellde kullandıgım kampanya , 750dk her yöne,1000 sms ve 750mb internet taahütlü olarak ayda 29 tl.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Turkcell'den Vodafone'a geçince çekşm kalitesi bakımından çok sorun yaşamazsın. Lakin bazı yerlerde kesilmeler olabilir düşük bir ihtimal de olsa.
    Hat ile ilgili işlemleri yapmak için bayiiye hat sahibi ile gitmen gerekir. Pedersiz yapamazsın.
    Ve bu kampanya bitti malesef, katılamazsın artık. Bitmese ben de geçecektim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

2 sorum olacak...

1) 25 yaş altı başka birisinin TC si ile kayıt nasıl olunabilir. (AVEA dan taşıma ile)

2) 25 yaşını doldurduğu zaman paketten veya tarifeden otomatik olarak atılıyormuyuz?

Cevap verebilecek varmi?

• oh bende turkcell den geçeyim mis gibi
  • bugün vodafone cep merkezinin birinde tarife bitti dedi başka vodafone cep merkezinde tarife bitmedi dedi ve geçişimi yaptım inşallah olur
  • Merhaba arkadaslar hattimi turkcellden vodafone tasimayi düşünüyorum bu kampanya icin. Kampanya nezamana kadar gecerli? Ve memnunmusunuz vodafone cekim gucu ile internet hizindan?

• Evet Arkadaşlar bugün'den itibaren güncellenen vodafone web sitesin de 1.Mayıs 2014 tarihine kadar uzatıldığı yazıyor Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

Evet Arkadaşlar bugün'den itibaren güncellenen vodafone web sitesin de 1.Mayıs 2014 tarihine kadar uzatıldığı yazıyor Saygılar...

Fırsat bu fırsat.
  • Arkadaşlar ben aveadan geçmeyi düşünüyorum. Sizlere 2 sorum var öncelikle:
    1) Herhangi bir taahhüt olayı var mı ?
    2) Geçiş yapmadan önce aveadaki paketimi iptal edip, direkt vodafone'a mı başvurmam gerekir? O geçiş sürecinde avea hattımı kullanabiliyor muyum? Nasıl bir yol izlemeliyim kısacası ?
  • şimdi ben numaramı taşıdım bu paketi kullanacağım ancak telefonum bozulduğu için bu ay interneti pas geçmek durumundayım yani paketi almadım henüz. en geç ne zamana kadar katılma şansım var nisan sonunda katılsam olur değil mi hat bugün açıldı.

Bir de bu sürede sms paketi alsam duble paket için sıkıntı olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 5 Nisan 2014; 2:09:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UD97

quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

Evet Arkadaşlar bugün'den itibaren güncellenen vodafone web sitesin de 1.Mayıs 2014 tarihine kadar uzatıldığı yazıyor Saygılar...

Fırsat bu fırsat.

Evet Kardeşim haklısın bil hassa Türkcell kullanıcıları pahalı oluşundan yakınıyorlar Vodafone orta kalite iyidir Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

Arkadaşlar ben aveadan geçmeyi düşünüyorum. Sizlere 2 sorum var öncelikle:
    1) Herhangi bir taahhüt olayı var mı ?
    2) Geçiş yapmadan önce aveadaki paketimi iptal edip, direkt vodafone'a mı başvurmam gerekir? O geçiş sürecinde avea hattımı kullanabiliyor muyum? Nasıl bir yol izlemeliyim kısacası ?

Sorularının Cevabı Kardeşim
    1. Herhangi bir taahhüt yok istediğin an gene ayrılabilirsin
    2.Geçiş yapmadan kullandığın Avea'da paketin varsa kullanmaya devam edebilirsin
    Vodafone gidip başvurunu yapabilirsin 3-6 gün içinde geçişiniz gerçekleşir diyebilirim
    Hattınızı bu süre için de geçişiniz sağlanana kadar Avea olarak kullanmaya devam edeceksiniz
    Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

şimdi ben numaramı taşıdım bu paketi kullanacağım ancak telefonum bozulduğu için bu ay interneti pas geçmek durumundayım yani paketi almadım henüz. en geç ne zamana kadar katılma şansım var nisan sonunda katılsam olur değil mi hat bugün açıldı.

Bir de bu sürede sms paketi alsam duble paket için sıkıntı olur mu

Hattınız Vodafone'de aktif açıldığı gün den itibaren en geç 30 gün içinde paketi almış olmalısınız.
    sms paketini duble Paketi'ni almadan almamanızı tavsiye ederim.
    Saygılar...
  • quote:

quote:

2 sorum olacak...

Cevap verebilecek varmi?

Sorularınızın Cevabı Kardeşim
    1-25 yaş altı 1. derece TC ile kayıt olabilirsiniz 25 yaş altı 1. derece TC ile 3 hatla kaydedebilirsiniz
    2-25 yaşı doldurduğunuz zaman siz paketinizi iptal etmediğiniz ve düzenli hattınıza yükleme yaptığınız sürece sizi atmiyorlar.
    Saygılar...
  • Arkadaşlar numara taşıyarak geçmeyi düşünüyorum da microsim veriliyor mu? bi arkadaşıma micro verilmemiş normal sim verilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: koraygs

Arkadaşlar numara taşıyarak geçmeyi düşünüyorum da microsim veriliyor mu? bi arkadaşıma micro verilmemiş normal sim verilmis

Ellerinde varsa ücretsiz veriyorlar Kardeşim Sıkıntı yok Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.