Şimdi Ara

[SONA ERDİ]Vodafone Frezone HerYöne 500DK 5000SMS 1000 MMS 2GB İNTERNET >25 TL< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
6
Favori
11.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamda hattımı avea dan Turkcell e taşımışken oldumu şimdi bu&#55357;:::…`:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş sınırı var değilmi? 25 galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah şu yaş sınırı olmasa mevcut abonelerde yapsa
  • "Sadece 18 yaş altına değil, tüm gençlere" yazmıyor mu orada yoksa ben mi yanlış anladım ? Yaş sınırı yok demek değil mi bu
  • 18 sınırını kaldırmışlar
  • 26 yaş altı şart

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

26 yaş altı şart

Evet hocam yeni farkettim ben de onu.

Sevinmiştim paketi görünce tam aradığım paketti ama numara taşıma şartı olunca kaldı. Bu paketin aynısı Avea'da var 25 liraya, onda da çekim gücü sorunları olur diye geçip geçmeme tereddüdündeyim
  • çekim sorunu olur mu bilmem ama
    avea kullanırken bu woops paketinden daha hızlı giriyorduk hissedilir derece yavaşlık sözkonusu bu nedenle vodafone a geçeceğim

• Arkadaşlar, hat benim adıma 30 yaşındayım. 20 yaşındaki yiğenimn tc si ile bu tarifeye geçiş yapabilir miyiz ? Ayrıca mnt yapacağım son tarihi vs var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar, hat benim adıma 30 yaşındayım. 20 yaşındaki yiğenimn tc si ile bu tarifeye geçiş yapabilir miyiz ? Ayrıca mnt yapacağım son tarihi vs var mı ?

ben de merak ediyorum bunu.
  • Beyler şimdi yaş sınırı ne anlayamadım 26 mı 18 mi ?
  • Avea'ya geçtik, sınır kalkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaxioN_01

Beyler şimdi yaş sınırı ne anlayamadım 26 mı 18 mi ?

26 yaş altı

quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar, hat benim adıma 30 yaşındayım. 20 yaşındaki yiğenimn tc si ile bu tarifeye geçiş yapabilir miyiz ? Ayrıca mnt yapacağım son tarihi vs var mı ?

ben de merak ediyorum bunu.

evet müşteri hizmetlerini arayıp yaptırabilirsin.
  • LORDxVIRUS kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam cevap için
  • telsiz kullanım ücreti vs gibi şeylerle fatura 25 tl'den fazla mı geliyor ? yoksa tam 25 tl olarak mı geliyor ??
  • quote:

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
    - Yeni Abone Olacaklar: HEPSI yazıp 7000’e SMS göndererek. Hepsi Bir arada paketine abone olunması gerekmektedir. Abone olunduktan sonra otomatik olarak interneti 2’ye katlanarak 2 GB olacak & 1000 MMS hediye edilecektir.
    - Mevcut Hepsi Birarada Paketi Aboneleri: Katılım 24 Şubat itibari ile otomatik olarak gerçekleşecektir (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

5. Kampanyadan kimler yararlanabilir?
    Faturasıza gelen 26 yaş ve altı aboneler
    - Yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçişi son 30 günde tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen, Hepsi Bir Arada Paketine abone olan aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.
    Vodafone’daki faturasız mevcut aboneler:
    - Hali hazırda Hepsi Bir Arada paketindeki aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.

daha önceden abone olanlar yani 22 tlye ve 25tl ye kullananların internetleri artacak mı?
    forumdan bir kişiye sonradan 1gb+1000mms gelmişti sanırım

sonradan paketine 1gb eklenen oldu mu?

• Kardesim hattini 3 genc yazip 500 dk 1gb 5000sms 25 tl lik pakete gecirmistik
    Az once tl yuklettik ama +1gb internet gelmedi

• Benim okuduğum detaylarda ay sonundan sonraki yenilemede +1 GB geleceği yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Benim okuduğum detaylarda ay sonundan sonraki yenilemede +1 GB geleceği yazıyordu.

gelmedi +1 gb
  • Avea'daydım az önce geçiş işlemlerini hallettim. 2-5 gün içerisinde geçer sanırım. Sonrasında bu tarifeyi yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.