Şimdi Ara

Son zamanlarda sebepsizce mesaj silme durumlarının artması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum kurallarına aykırı ise niye ceza verilmiyor ,değilse niye siliniyor ?
    üstelik eskiden pm. ile bildirildiği için haberimiz olurdu ,şimdi kendimiz bakmazsak yada tesadüfen görmezsek ,silindiğinden haberimiz bile olmuyor

özellikle otomobil bölümünde yasalara aykırı konular açılması ,desteklenmesi engellenmeli
    başka konu olunca yasalara aykırı açılamadığı (misal sigarayı övücü ,hırsızlığı övücü vs.) ama karayolunda 200 km. ve üzeri hız yaptığını böbürlenerek anlatmak ,makas atmayı savunmak (savunmuyormuş gibi yaparak savunan çok kişi var)

-ülkemizde azami hız 120 km. (oda sadece otobanların bir bölümünde) olduğu halde ,bunun çok üstünde kullandığını itiraf eden kişiler suç işlemiş olmuyor mu ?
    -şehir içlerinde 70-80 km. hız sınırı olduğu halde ,bu hızla gidenlere "öküz ,sığır" yakıştırması yapılması suç değil mi ?
    -sol şeritte adam yavaş gidiyor diye ,mecburen makas atıyorum ,gibi mesajlar suç içermiyor mu ?

bu gibi konulardan yaşı çok genç olanlar etkilenmiyor mu ?
    konu otomobil olunca yasalar önemsiz mi oluyor ?

• Yukarıdaki menüdeki "diğer" butonundan "moderatörler" sayfasına erişebilirsiniz. Oradan otomobil bölümü ile ilgilenen moderatörlere bu konuyu belirtirseniz daha net yardımcı olabilirler diye düşünüyorum konuya ve bölüme hakimlik açısından.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    hocam ben niye tek tek bölüm yöneticilerine durumu anlatmaya çalışayım ,zaten onlar durumu bildiği halde bu şekilde yapıyorlar
    forum sahibi yada adminler o bölüme bakan yöneticilere ,yasalara aykırı konu açmamaları yada mesaj yazanları uyarmaları konusunda bilgi verse daha etkili olmaz mı ?

üstelik dediğim gibi sebepsiz mesaj silme durumu başka bölümlerde de oluyor ,her bölüm yetkilisine ulaşıp "niye sildin benim mesajımı" demek olur mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.