Şimdi Ara

son zamanlarda mesaj atarken sorun yaşayan oldu mu ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
230
Cevap
1
Favori
6.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> son zamanlarda mesaj atarken sorun yaşayan oldu mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    32 Mesaj
    mobil uygulama kullanıyorum arkadaş bi türlü Gsm no doğrulama bulamadım öyle bi ayar yok. Destek kısmına tıklıyorum şu yazıyor "bizden hiç bir destekte bulunmadınız demek ki işimizi iyi yapıyoruz" bu ne ya? Sonra tarayıcan girip buldum o ayarı ama bu sefer de yanlış bir numara yazdım ve enter'e basmamama rağmen direk o telefon numarasını aldı ve ona mesaj gönderdi. Mecbur bu hesabı açtım. 6-7 aydır kullanıyodum diğer hesabı hiç biseye cevap yazamıyodum o ayrı bi konu sürekli gsm no dogrulama gerekli diyor insanları yönlendirin bulamıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2053 Mesaj
    Alıntı iptal oldu.

Edit. Düzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 30 Ocak 2019; 4:17:02 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Evet. tablet sürüm artık güncellenmeyecek mobil,mini veya app'leri öneriyorum size.
    Tablet sürüm kullanım olarak çok rahattı. Telefon ekranları 5.5 in üzerinde. Nenen güncellenmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: xKanunsuz

mobil uygulama kullanıyorum arkadaş bi türlü Gsm no doğrulama bulamadım öyle bi ayar yok. Destek kısmına tıklıyorum şu yazıyor "bizden hiç bir destekte bulunmadınız demek ki işimizi iyi yapıyoruz" bu ne ya? Sonra tarayıcan girip buldum o ayarı ama bu sefer de yanlış bir numara yazdım ve enter'e basmamama rağmen direk o telefon numarasını aldı ve ona mesaj gönderdi. Mecbur bu hesabı açtım. 6-7 aydır kullanıyodum diğer hesabı hiç biseye cevap yazamıyodum o ayrı bi konu sürekli gsm no dogrulama gerekli diyor insanları yönlendirin bulamıyoruz
    Hesabınızı yeni açıp gsm onayı yapacaksanız ayarlar>profil ayarları> üyelik durumu kısmından gsm numaranızı girip tam üyeliğe geçiyorsunuz.
    eğer mevcut gsm numaranızı değiştirmek istiyorsanız forum desteğe form açıp mevcut gsm numaranızı yazıyorsunuz sonra gerekli işlem yapılıyor ve ayarlara girip yeni numaranızı giriyorsunuz.

bu söylediklerimi şuan için android veya ios uygulamasından yapmanız mümkün değil tarayıcıdan yapılabilmekte. Başka sorunuz varsa buradayım.
    |
    |

#EvdeKal

• Binbaşı
    1263 Mesaj

Konulara mesaj attıktan sonra imzam devasa görünüyordu, halen öyle mi deneyip görmüş olacağım

Düzenleme, halen öyle. Bundan nasıl kurtulacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 30 Ocak 2019; 13:5:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: WISDOM
    ESOES1981TR

lütfen foruma alıntı engelleme özelliği getirin böylece forumda gereksiz bazı kullanıcıların yazılan mesajları alıntılayıp ya da cevap yazarak gereksiz tartışmalara yol açmasına engel olun bakın bunu lütfen iletin

Orijinalden alıntı: HeraldOfDİSASTER

lütfen foruma alıntı engelleme özelliği getirin böylece forumda gereksiz bazı kullanıcıların yazılan mesajları alıntılayıp ya da cevap yazarak gereksiz tartışmalara yol açmasına engel olun bakın bunu lütfen iletin
    bu ve türevi bir özellik isteniyor bir süredir. iletelim. teşekkürler.
    |
    |

#EvdeKal
  • Teğmen
    155 Mesaj
    Mobil sürümde bildirimlere bakamıyorum,sürekli hata veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    12657 Mesaj

Playstation bölümünde az önce mesaj atayım dedim mobil sürümden, spoiler butonu çalışmıyor. Evet buton çalışmıyor! Sorumu da spoiler olmadan yazamıyorum. Spoiler belirtmeden yazsam bu sefer sevgili yönetim hemen ceza kesecektir. Böyle bir forum yok arkadaş!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jeolog. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Playstation bölümünde az önce mesaj atayım dedim mobil sürümden, spoiler butonu çalışmıyor. Evet buton çalışmıyor! Sorumu da spoiler olmadan yazamıyorum. Spoiler belirtmeden yazsam bu sefer sevgili yönetim hemen ceza kesecektir. Böyle bir forum yok arkadaş!
    ben bir sıkıntı göremedim, anlık bir hata almış olabilir misiniz ?

#EvdeKal
  • Yarbay
    12657 Mesaj
    quote:

ben bir sıkıntı göremedim, anlık bir hata almış olabilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=137406765 şu mesaja cevap yazacağım ya da alıntı yapacağım ama spoiler butonuna basınca spoiler kodu mesaj alanına düşmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 6 Mart 2019; 13:32:27 >

• Community Manager
    4160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=137406765 şu mesaja cevap yazacağım ya da alıntı yapacağım ama spoiler butonuna basınca spoiler kodu mesaj alanına düşmüyor.

Alıntıları Göster
    Hangi tarayıcıyı kullandığınızı öğrenebilir miyim ?

#EvdeKal

• Kurmay Yarbay
    16632 Mesaj

Anasayfa Haberleri bölümünde veya alt bölümde açılan bir konuya ilişkin yaptığımız bir mesajı sonradan edit'lemek istediğimizde mevcut mesajın düzenleme kutusu çıkmıyor. Orada bir bug var. Mobilden deniyorum.

Burada ilgili arkadaşı görünce direkt yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Mart 2019; 16:56:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jeolog.
  • Community Manager
    4160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Anasayfa Haberleri bölümünde veya alt bölümde açılan bir konuya ilişkin yaptığımız bir mesajı sonradan edit'lemek istediğimizde mevcut mesajın düzenleme kutusu çıkmıyor. Orada bir bug var. Mobilden deniyorum.

Burada ilgili arkadaşı görünce direkt yazmak istedim.
    Düzenleme butonuna tıkladıktan sonra gelen sayfayı ekran görüntüsü olarak atmanız mümkün mü ?

#EvdeKal
  • Kurmay Yarbay
    16632 Mesaj
    quote:

Düzenleme butonuna tıkladıktan sonra gelen sayfayı ekran görüntüsü olarak atmanız mümkün mü ?

Alıntıları Göster
    Tabi. Mesela aşağıdaki linkteki kendi mesajımı edit yaptığımda karşıma çıkan ekran:
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=137400674&fromzero=yes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzaklaştırılmış 29 gün cezanın, 28 gün 10 saat 37 dakika kadarı kaldı.
    5 Not
    Sorun mu dersiniz HA HA ! Sayın yönetici size ne kadar şikayet etsek azdır. Elimizde az çok iyi çalısan tablet sürümü vardı onu da elimizden aldınız. Ben mesela aylardan beri gif paylaşamıyorum normalde Opera tarayıcısından giriş yaparım. Tüm sürümlerden denedim olmuyor gifler çalışmıyor. Diger sorun açtığım konuların geçmişine ulaşılmıyor açılmıyorlar bu benim için ÇOK ÇOK onemlidir bunu dikkate alın. Ayrıca birini blocklamam gerektiğinde bunu sadece mini sürümden yapabiliyorum digerlerinde işe yaramıyor.

Umarım bu sorunlar en yakın zamanda düzeltilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 6 Mart 2019; 17:13:11 >
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Community Manager
    4160 Mesaj

siz mobil deyince, ben mobile.dh den kontrol ettim orada bi sorun göremediğimden ekran görüntüsü istedim. Evet mini de sorun varmış. İlettim yazılımcı arkadaşlara ilgileniyorlar hocam. Teşekkürler.
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Kurmay Yarbay
    16632 Mesaj
    quote:

siz mobil deyince, ben mobile.dh den kontrol ettim orada bi sorun göremediğimden ekran görüntüsü istedim. Evet mini de sorun varmış. İlettim yazılımcı arkadaşlara ilgileniyorlar hocam. Teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim. Sizden önce kimi etiketlediysem karşılık alamamıştım. Daha bulursam bildiririm.

Dilediğiniz zaman mention atabilirsiniz :)
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#EvdeKal
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj
    quote:

Dilediğiniz zaman mention atabilirsiniz :)
    Hocam 2 gündür forumda sorun vardi sebebi nedir?

Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.