Şimdi Ara

son zamanlarda mesaj atarken sorun yaşayan oldu mu ? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
7.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: baranel

Forum’a giriyorum, bir konuya tıklıyorum tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Konudan çıkıp bir saat sonra bölüme giriyorum yine kullanıcı adı şifre soruyor. İos telefon
    Bu sorun genelde safari tarayıcıdaki çerez ayarlarından kaynaklanıyor, bunu kontrol edip tekrar dönerseniz bakalım. Farklı bir sorun varsa ilgilenelim.@Cool Storm
  • Hocam sadece dh de bir yavaşlama takılma var. İos dünden beri böyle
    Not safari dışında başka tarayıcı ile denedim sorun yok.
    Tel son güncelleme yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 28 Ağustos 2019; 12:23:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sorun sadece dh kaynaklı. Safari’den forum’a girdiğim an telefon ağırlaşıyor. Şuan klavye bile takılıyor, diğer hiç bir internet sitesinde takılma yok. Hatta forumda safari acıkken geri planda bırakıp, telde ne yaparsam yapayım takılma oluyor. Safari’den başka siteye girip denediğimde sorun yok. Özetle safari’den dh ye girdiğim an telefon, dh den çıkana kadar takılıp yavaşlıyor.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    Aynen benim durumumu anlatmışsınız. Dh foruma girince elimdeki iPhone birden 512 mb lık android telefona dönüşüyor kasım kasım kasılıyor. Telefonu kıracaktım sinirden dh forum ve safari ikilisi telefonu çöpe dönüştürüyor ben chrome dan da açtım ondada da durum aynı sayılır sadece safariden biraz daha iyi sorun dh forum kaynaklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baranel B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşıyoruz hocam. Bu yüzden mini sürüme geçtim. Bende safaride mini sürüm kasmıyor ama mobil sürüm feci şekilde kasıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safariyi kapatıp, pufin ile giriş yaptım hiç sorun yok. Safari’den dh ye girince şarj bile su gibi akıyor. Tel kafayı yemeye başlıyor

• Bazen kasma var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aylardır, ne alıntı, ne beğeni, ne de cevapla butonu çalışıyor. buna bir çözüm bulun artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konularda en beğenilenleri göremiyorum. Bu sorunu yaşayan varmı

• @Jeolog.

En çok beğeni alan mesajlar üstte gözükmüyor neden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 17 Mayıs 2020; 19:40:7 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.