Şimdi Ara

son zamanlarda mesaj atarken sorun yaşayan oldu mu ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
7.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boş mesaj bıraklaamaz diye hata alıyorum sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

boş mesaj bıraklaamaz diye hata alıyorum sürekli
    hızlı cevap seçeneğini kullanırken mi alıyorsunuz bu sorunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB772A469

Bu mesaj silindi.
    Bakalım tasarımdan mı kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB772A469

Bu mesaj silindi.
    Evet dediğiniz gibi, düzeltelim.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    evettt
  • quote:

evettt
    Ne sorunu yaşadınız hocam detaylandırın bakalım.
    hocam hızlı cevap kısmına tıklayıp mesaj atıyorum ama mesaj gitmiyor. Boş mesaj atılamaz gibi bir şey diyor
  • quote:

hocam hızlı cevap kısmına tıklayıp mesaj atıyorum ama mesaj gitmiyor. Boş mesaj atılamaz gibi bir şey diyor
    Bu sorun genelde iki adet hızlı cevap alanı açıldığında yaşanıyor hocam. Aşağılarda bir yerlerde ikinci bir hızlı cevap kısmı açılmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu sorun genelde iki adet hızlı cevap alanı açıldığında yaşanıyor hocam. Aşağılarda bir yerlerde ikinci bir hızlı cevap kısmı açılmış olabilir.

Alıntıları Göster
    Evet iki cevap açıldığında da oluyor ama bazen tek cevap yerinde de oluyor. Neden oluyor anlamış değilim .
  • quote:

Evet iki cevap açıldığında da oluyor ama bazen tek cevap yerinde de oluyor. Neden oluyor anlamış değilim .

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam ilgilenelim sağolun.
    ben teşekkür ederim ilginiz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Tamamdır hocam ilgilenelim sağolun.

Alıntıları Göster
    ŞU KONUDA ; https://forum.donanimhaber.com/suriyeliler-yoldan-gecen-vatandaslara-insan-diskisi-atti--138676139

öne çıkar butonuna tıkladım sayı 3 iken 4 oldu fakat sayfayı yenilediğimde sayı tekrar 3 oluyor bu bir hata mı yoksa kendi açtığımız konularda öne çıkar butonunu kullanarak oy veremiyor muyuz

• Forum’a giriyorum, bir konuya tıklıyorum tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Konudan çıkıp bir saat sonra bölüme giriyorum yine kullanıcı adı şifre soruyor. İos telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobildeyken hesaba girince masaüstü sürüme atıyor. Düzeltin hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Forum’a giriyorum, bir konuya tıklıyorum tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Konudan çıkıp bir saat sonra bölüme giriyorum yine kullanıcı adı şifre soruyor. İos telefon
    Aynı sorun bende de var.

• bildirim lambasında an itibarı ile aynı uyarıdan/bildirimden alt alta 6-7 tane yazıyor aynı metin ve favoriler butonu anlamadığım şekilde 1 sayısında takılı kaldı yanıp duruyor haftalardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

bildirim lambasında an itibarı ile aynı uyarıdan/bildirimden alt alta 6-7 tane yazıyor aynı metin ve favoriler butonu anlamadığım şekilde 1 sayısında takılı kaldı yanıp duruyor haftalardır
    Aynı bildirim gözükmesi sorunu düzeltildi. Favoriler için bildirim ziline tıklayıp "tümünü okundu say" dedikten sonra kontrol edip bana dönüş yapabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.