Şimdi Ara

son zamanlarda mesaj atarken sorun yaşayan oldu mu ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
7.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Konuyu yukarı çıkarma sorunu devam ediyor.
    Peki, tekrar bakalım.
  • Son 3-4 haftadı belki de daha uzun bir süredir konulara ve mesajlara eklenen resimler görüntülenemiyor. Yani küçük olarak kalitesi düşürülmüş şekilde görüyoruz ancak üstüne tıklayınca resim çıkmıyor. Sadece "Kapat" butonu çıkıyor. Bu sorundan muzdarip çok kişi var. Konusunu açanlar bile olmuştu. Yani şikayet etmiyim bunlar düzelir diyorum da yok. Haftalar, belki aylar oldu düzelen bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapansada kurtulsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Son 3-4 haftadı belki de daha uzun bir süredir konulara ve mesajlara eklenen resimler görüntülenemiyor. Yani küçük olarak kalitesi düşürülmüş şekilde görüyoruz ancak üstüne tıklayınca resim çıkmıyor. Sadece "Kapat" butonu çıkıyor. Bu sorundan muzdarip çok kişi var. Konusunu açanlar bile olmuştu. Yani şikayet etmiyim bunlar düzelir diyorum da yok. Haftalar, belki aylar oldu düzelen bir şey yok.
    Bu sorunla uzun bir süredir ilgileniyoruz evet ama bir takım olumsuzluklar çözülmesini geciktirdi. Şuan düzeltilmiş durumda hocam.
  • Ülke ve Dünya Gündemi'nde Troll koruması var. Ama troller bizden korunuyor. Onu da bildirelim dedim.
  • Profilim'e girince, Son Aktiviteler'de Filtre'ye, oradan da Konular'a tıklayınca şu an son açtığım 2 konuyu gösteriyor sadece. Daha Fazla Aktivite Göster dediğimde göstermiyor. Zaten son açtığım 2 konu da yeni o yğzden görünüyor yoksa onlar da görünmüyordu. Bu sorun, forumun hem masaüstü sürümünde hem de mobil sürümünde mevcut. Masaüstü PC'de ve Android telefonumda Opera tarayıcısını kullanıyorum ve hep günceller. Bu sorun da zaten yaklaşık 1 ay kadardır mevcut.

• quote:

Profilim'e girince, Son Aktiviteler'de Filtre'ye, oradan da Konular'a tıklayınca şu an son açtığım 2 konuyu gösteriyor sadece. Daha Fazla Aktivite Göster dediğimde göstermiyor. Zaten son açtığım 2 konu da yeni o yğzden görünüyor yoksa onlar da görünmüyordu. Bu sorun, forumun hem masaüstü sürümünde hem de mobil sürümünde mevcut. Masaüstü PC'de ve Android telefonumda Opera tarayıcısını kullanıyorum ve hep günceller. Bu sorun da zaten yaklaşık 1 ay kadardır mevcut.
    Bu mesajı gördünüz mü? @Jeolog. Bir tane daha ekleme yapayım.

Beğenilen mesajlara beğenilen mesajların olduğu kısımlardan + verdiğimizde sayfayı yenile yaparken verdiğimiz +'lar görünmüyor sanki vermemişiz gibi. Ama tıklayınca zaten oy vermişsiniz, güncellendi gibisinden uyarı veriyor. Bu saçmalık da sanırım 1 aydır var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 29 Nisan 2019; 21:32:33 >

• quote:

Bu mesajı gördünüz mü? @Jeolog. Bir tane daha ekleme yapayım.

Beğenilen mesajlara beğenilen mesajların olduğu kısımlardan + verdiğimizde sayfayı yenile yaparken verdiğimiz +'lar görünmüyor sanki vermemişiz gibi. Ama tıklayınca zaten oy vermişsiniz, güncellendi gibisinden uyarı veriyor. Bu saçmalık da sanırım 1 aydır var.

Alıntıları Göster
    Aktiviteler kısmındaki durum, orada tutulan veri sayısı ile ilgili. Aktiviteleriniz yenilendikçe eskilerini silip yenilerini gönderiyor. Arttırılsa bile eski konuları görmek mümkün olmayacak muhtemelen. Yazılımcı arkadaşlarla konuşayım nasıl olur diye size bilgi veririm bu konu ile ilgili.

Diğer sorunu da ileteceğim. Teşekkürler.

• hızlı cevapta mesaj boş bırakılamaz hatası verip mesajımı göndermiyor
  • Evet hocam mobilde silinen mesajlar yine gözüküyor nedense. Kalkması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu sorunla uzun bir süredir ilgileniyoruz evet ama bir takım olumsuzluklar çözülmesini geciktirdi. Şuan düzeltilmiş durumda hocam.

Alıntıları Göster
    Problem devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Problem devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Bununla ilgili tekrar çalışma yaptık. Artık yaşanmayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

hızlı cevapta mesaj boş bırakılamaz hatası verip mesajımı göndermiyor
    aşağılarda bir yerde ikinci bir hızlı cevap ekranı açılmış olabilir, hiç dikkat ettiniz mi buna acaba ?
  • şu fotoğraf işi düzeltilsin artık bir gün açılıyor bir gün tıklanmıyor bir gün siyah ekranda kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

şu fotoğraf işi düzeltilsin artık bir gün açılıyor bir gün tıklanmıyor bir gün siyah ekranda kalıyor
    Tekrar bi çalışma yapıldı bununla ilgili. Şuan bir sorun olmaması lazım.
  • https://youtu.be/Em__7tHzVwU

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Sorun devam ediyor siyah ekranda kalıyor fotoğraf açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Sorun devam ediyor siyah ekranda kalıyor fotoğraf açılmıyor
    Mesaj linki atar mısınız ?
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138182707

Mesela bu 1 dakika boyunca bekledim açılmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138182707

Mesela bu 1 dakika boyunca bekledim açılmadı
    Bu mesaj normalde silinmiş görememeniz gerekiyor. Farklı bir durum var herhalde yazılımcı arkadaşla konuştum ilgileniyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.