Şimdi Ara

Son zamanlarda çok hissizleştim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır depresifim ama bu durumun depresyon ile pek ilgisi yok. yaşım 22. birkaç haftadır her şeye karşı duyarsızlaştım. hedeflerim, hayallerim ve diğer şeyler hiç umurumda değil. mutlu da değilim mutsuz da değilim. sanki ruhum bedenimi terk etmiş gibi. herhangi bir bitkiden farksızım. 2 gün önce deli gibi aşık olduğum kıza açılıp red yedim. şuan hiç üzgün değilim. normalde benim aylarca bu olayı takıp kendime gelmem çok uzun sürerdi ama tamamen hissizleştim. hayattan ve eskiden hoşlandığım hiçbir aktiviten zevk almıyorum (alkol ve müzik dışında). yaşım 22 ama ruhum sanki 80 yaşında ölümü bekleyen biri gibi. sanırım bu depresyonun hem ilerisi. hiçbir şeye dair umudum yok. eskiden ne kadar mutsuz olsam da bir şeylerin yoluna gireceğini düşlerdim lakin o his artık yok.

• Sen hissiz değil hedefsiz kalmışsın gibi, hayatta ne işe yarıyorum ne için çabalıyorum diyeceğin mevzu kalmamış gibi görüyorsun...

Bu durumda çoğu şeyin anlamını yitirmesini sağlamış
  • olur öyle dönemleri insanların,

kendine meşgale bulup

hedefler cıkarmalısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

olur öyle dönemleri insanların,

kendine meşgale bulup

hedefler cıkarmalısın.

Hedeflerim var zaten. Onlar için uğraşıyorum ama olmasa da olur kafasındayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer bir durum bende de var amacım yok hedefim yok gibi öğretmen mezunuyum atama işi sıkıntılı ne iş yapacağımı bilmiyorum askerlik de aradan çıktı ehliyete gidiyorum şimdilik geri kalan zamanda hep evdeyim çok arkadaşım da yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • red yedıgın ıcın depresyon yasaman normal..gecici bunlar..iş ekmek derdıne dusunce gercek depresyomn başlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: airica

red yedıgın ıcın depresyon yasaman normal..gecici bunlar..iş ekmek derdıne dusunce gercek depresyomn başlayacak

iyi de hocam okumadın mı yazıyı. reddi de takmıyorum. bu normal değil.
  • Drogie D kullanıcısına yanıt
    takılmak ıcın yazdım kusura bakma mevsımsel olabilir ama gecıcı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.