Şimdi Ara

Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
190
Cevap
18
Favori
11.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Gurme arkadaş ilgisiz, almayı düşünmüyorum. Hazır kahveci arkadaşları burada yakalamışken sorum sizlere;

Bu nasıldır ? veya sipariş vereceğim alternatif link var mıdır ?https://urun.n11.com/kahve/indenosia-sumatra-endonezya-filtre-kahve-250g-P406996820
    Hocam gurme vs değilim ama Starbucks kahvelerin hepsinde aynı tad vardır cünkü çok fazla kavrulma işlemi uygulanır. Önemli olan acılık yani ağırlıktan ziyade tattır. Tadını beğendiyseniz acı oranını kaşık yardımıyla rahatça ayarlayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1 Mesaj
    Herkese selamlar; Ülkedeki Coranavirus gündemi sebebiyle işyerlerimizde önlemler almamız gerektiğinden başlık ile ilgilenemedim. Bu gün üretimimiz mevcut. Kahveleriniz yarın kargoya teslim edilsin isterseniz 3 saat içerisinde oluşturacağınız siparişleriniz gün içerisinde hazırlanıp yarın kargoya teslim edilecektir. Bir sonraki kargoya teslim günümüz büyük olasılıkla Çarşamba veya Perşembe olacaktır.

Herkese sağlıklı günler, keyifli forumlar

Orijinalden alıntı: egurme

Herkese selamlar; Ülkedeki Coranavirus gündemi sebebiyle işyerlerimizde önlemler almamız gerektiğinden başlık ile ilgilenemedim. Bu gün üretimimiz mevcut. Kahveleriniz yarın kargoya teslim edilsin isterseniz 3 saat içerisinde oluşturacağınız siparişleriniz gün içerisinde hazırlanıp yarın kargoya teslim edilecektir. Bir sonraki kargoya teslim günümüz büyük olasılıkla Çarşamba veya Perşembe olacaktır.

Herkese sağlıklı günler, keyifli forumlar
    15674 nolu sipariş geçtim hocam kolaylıklar

Son gün ne zaman hocam ? Ona göre sipariş geçeceğim, kampanya bittiyse başka satıcılara bakayım

|
    |
    egurme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tadim paketi eklenecekse hepsinden siparis verecegim, ek olarak costa rica dusunuyorum.

Pour over metodu ile kahve yapiyoruz, ögütüm bicimi olarak ne secmeliyim?
    |
    |
    Bahsedilenler: egurme

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Tadim paketi eklenecekse hepsinden siparis verecegim, ek olarak costa rica dusunuyorum.

Pour over metodu ile kahve yapiyoruz, ögütüm bicimi olarak ne secmeliyim?
    Selamlar, bu etapta tadım paketlerini kaldırdık, Mayıs'tan itibaren eklemeyi düşünüyoruz. Pour Over için yöresel kahveleri seçtiğinizde öğütme biçimi olarak Filtre(Manual Drip) öğütme biçimini seçmelisiniz.
    |
    |

Sipariş #15678

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

5 cesit ile deneme yapacagiz, umarim memnun kaliriz.

Sipariş #15678
    Selamlar; sepetinizdeki ürünler güzel seçimler olmuş, umarım memnun kalırsınız. Şimdiden afiyet olsun :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: crossingover35

Son gün ne zaman hocam ? Ona göre sipariş geçeceğim, kampanya bittiyse başka satıcılara bakayım
    Selamlar, şu an sonlandırma tarihi belirlemedik. Bir süre daha devam edecek kampanyamız. Keyifli Alışverişler
    |
    |

Orijinalden alıntı: xantorus

15674 nolu sipariş geçtim hocam kolaylıklar

Alıntıları Göster
    Selamlar, siparişiniz kargoya teslim edildi. Takip numaranız sisteme girildi. Afiyet olsun
    |
    |

Orijinalden alıntı: kilincarslan91

Sayın E-Gurme

Farklı platformlardan indirim haberlerinizi takip ediyorum. Genel olarak gördüğüm kadarıyla kavrumların tutarsız olduğundan bahsediliyor. 1. light crack seçilmesine rağmen fazla kavrulduğu söyleniyor.

Bu yorumlardan sonra kavurmada değişiklik yaptınız mı?
    Selamlar; Mart etabımızda Light Cinnamon 1.Crack kavrum profilimiz biraz daha açık kavrum olacak şekilde güncellenmiştir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BuI

Hocam stoklar ne zaman güncellenir hicbir sey stokta yok
    Hocam selamlar;

Şu an Klasik Yöresel kategorisinde; Brazil Yellow, Brundi, Colombia Supremo, El Salvador, Guatemala, Honduras Coban, Peru Gr1, Rwanda, Tanzania stoklarda mevcut.

Premium seride; Colombia Angello, Costa Rica Tarrazu, Dominik, Papua, Etiyopya Yirgaccheffe, Honduras Peaberry mevcuttur.

Toplamda stoklarda gözükmeyen 5-6 çeşidimiz var onların tekrar aktif olması bir 15 günü bulacaktır.

Keyifli Alışverişler

Hocam pm atmıştım bakabilir misiniz

|
    |

Orijinalden alıntı: BuI

Hocam pm atmıştım bakabilir misiniz
    Selamlar; şimdi dönüş yaptım. Keyifli Alışverişler
    Yarın sabah öğlen 12:00'ye kadar gelecek siparişler gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Keyifli Alışverişler
    |
    |

Teşekkürler hocam

|
    |
    Herkese selamlar; Saat 16:00'ya kadar gelen tüm siparişler kargoya teslim edilmiştir. Şimdiden afiyet olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gokceonur

Konuyu favorilerime aldığım için bildirim geldi. Bu aralar kahve fiyatları uçtuğu için kendimce bir tablo hazırlıyorum fiyat aralıklarına ve satış yapan sitelere göre; şimdi paylaşacağım tabloda da e-gurme'yi diğer sitelerle karşılaştırdım. Ciddi anlamda birçok fiyat aralığında rakipsiz kahve fiyatı var e-gurme'nin, kahve kalitesi olarak da yıllardır alıyoruz az çok biliyorsunuz zaten, buyurun:

Hocam çok detaylı bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık. Forumlarda görülmek istenen hareketler bunlar :)
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.