Şimdi Ara

Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
190
Cevap
18
Favori
11.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    661 Mesaj

Merhaba. Aroması yüksek ve sert bir kahve istiyorum. Tavsiyeniz hangi kahvelerden yana olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    egurme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: commandx

Tadımlık paketlerden almıştım. 100'er gramlık 14 paket. Kahveler gerçekten güzel, düşünenlere tavsiye ederim.

Taze çekmek önemli. Kağıt filtre kullanıyorsnız sıcak sudan geçirmeniz önemli. Önce sıcak suyla kokusunu vs alın.
    Pozitif yorumlarınız için çok teşekkür ederim, keyifli alışverişler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: brak13

Tadım paketlerinde indirim geçmiyor ama
    Selamlar, kampanya için sepette en az 2 ürün olması gerekmekte. Tadım paketleri tek bir ürün olarak giriyor sepete, İki tane tadım paketi eklemeniz durumunda indirim geçerli olacaktır.

Keyifli Alışverişler
    |
    |

Orijinalden alıntı: eediz

espresso için bol krema veren çikolata notaları yopun olan ekşiliği olmayan çekirdek önerir misiniz? colombia supremo kullanıyorum genelde. Kullananlar var mı?
    Selamlar; Taze kavrulmuş Arabica çekirdekler çok ufak farklar olsa da aynı oranda krema verirler, yüksek krema için içeriğinde bir miktar Robusta olan harmanlara yönelinmesi gerekir. Bunlar için Fiyat/Performans serisi olarak adlandırdığımız harman kahvelerden Caffein Blend, Silver Blend, Soft Cream Blend, Dark Cream Blend incelenebilir. Koyu kavurmanın getirdiği düşük asidite de düşünülünce Dark Cream Blend sizin için bir adım öne çıkabilir.

Yöresellerde ise çikolata/kakao notaları için Honduras ve Colombia alternatifler arasındadır.

Keyifli Alışverişler
    |
    |

• Yarbay
    4731 Mesaj
    fiyatlarınız pahalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kayabrt

daha önce fresh pres olarak epey kahve almıştım buradan. acaba bu yöresel kahvelerde türk kahvesi nasıl olur deneyen varmı acaba hangisini tavsiye edersiniz.
    Hocam selamlar, alışılagelmiş Türk kahvesi tadından farklı oluyor. Beğenen de var, alıştığı tadı arayan, bekleyen de. Yine de denenecekse Etiyopya, Yemen, Endonezya çekirdekleri karakteristik olarak daha uygun. Yine klasik Türk kahvesi tadına en yakın yöreselimiz de Brazil Santos.

Keyifli Alışverişler
    |
    |

1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JRR TOLKIEN

Hocam spor oncesi kafein için kullanicam, en yoğun kafein hangi çeşitte vardır?
    Hocam Caffein Blendimiz var, bu tarzda gelen istekler doğrultusunda tasarladık.
    Tam aradığınız ürün;https://www.e-gurme.com/taze-kahve/taze-harman-kahveler/caffein-blend-harman-kahve.html
    43,50 TL yerine %35 indirim ile 28,30 TL

Keyifli Alışverişler
    |
    |

Orijinalden alıntı: freeboyy

2 paket tadım paketi sipariş verdik.

Umarım beğeniriz

Starbucks, lavazza, jacobs flan derken sabit bir kahve arayışımız var

Memnun kalırsak devam ederiz
    Dün verdiğim sipariş az önce elime ulaştı.

Bu akşam itibariyle denemeye başlayacağız 5 kahveyi de

tadım paketlerinin hepsinden satın alıp en çoook beğendiğim buydu kesin tavsiyemdir
    quote:

Orijinalden alıntı: freeboyy

Dün verdiğim sipariş az önce elime ulaştı.

Bu akşam itibariyle denemeye başlayacağız 5 kahveyi de

Alıntıları Göster
    Afiyet olsun hocam, beğenmezseniz mutlaka iletişime geçin. Yorumlarınıza göre bir sonraki siparişlerinizde daha size uygun öneriler yapabilirim, hem de beğenmediğiniz çekirdekleri telafi edebiliriz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

Colombia Supremo Fellice Medellin 18+ Yöresel Kahve

tadım paketlerinin hepsinden satın alıp en çoook beğendiğim buydu kesin tavsiyemdir
    Bizim de en sevdiklerimiz arasında :) Pozitif yorumlarınız için teşekkür ederiz.
    Hangi kargo şirketi ile anlaşmalısınız? Fiyatlar diğer butik kavuruculara göre bir tık uygun geldi. Yüzde 35 indirim de güzel. Eğer benzer kaliteyi yakalayabilirsem bundan sonraki kahve alışverişlerimi sizden yaparım.

|
    |

Orijinalden alıntı: egurme

Bizim de en sevdiklerimiz arasında :) Pozitif yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Alıntıları Göster
    Hocam kavrulmuş kahve çekirdekleri ne kadar taze kalır ve nerede saklamalıyız ?
    Herkese iyi akşamlar; kampanyamız yarın sonlanıyor, yeni stoklarla birlikte mart sonunda tekrar aktif olacak. Yarın öğlen 12:00'ye kadar gelen tüm siparişler kargoya yetiştirilecektir.

Keyifli Alışverişler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    9484 Mesaj
    quote:

Herkese iyi akşamlar; kampanyamız yarın sonlanıyor, yeni stoklarla birlikte mart sonunda tekrar aktif olacak. Yarın öğlen 12:00'ye kadar gelen tüm siparişler kargoya yetiştirilecektir.

Keyifli Alışverişler
    Sipariş #15637 Kahveleri 2 mart pazartesi günü elimde olacak şekilde kavurup kargolarsanız memnun olurum hocam ilk siparişimizi verdik bakalım bizde
    |
    |

Orijinalden alıntı: helsloot

Hocam kavrulmuş kahve çekirdekleri ne kadar taze kalır ve nerede saklamalıyız ?

Alıntıları Göster
    Hocam selamlar; bizim gönderdiğimiz "vafli" ve "zipp"li poşette saklarsanız espresso olarak 30-40 gün filtre kahve olarak 20-30 gün ciddi bir aroma kaybı olmadan tüketebilirsiniz.

Keyifli Alışverişler

Hocam selamlar; bizim gönderdiğimiz "vafli" ve "zipp"li poşette saklarsanız espresso olarak 30-40 gün filtre kahve olarak 20-30 gün ciddi bir aroma kaybı olmadan tüketebilirsiniz.

Keyifli Alışverişler

Alıntıları Göster
    Tamamdır , sipariş notunda da belirttiğim gibi pazartesi elimde olacak şekilde kavurup yollamanızı rica ederim .
kolayoto.com
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.