Şimdi Ara

Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
190
Cevap
18
Favori
11.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    313 Mesaj
    Selamlar

Ben kampanya başlığı göremedim sitede kampanya bitti mi?

Orijinalden alıntı: dupondii

Selamlar

Ben kampanya başlığı göremedim sitede kampanya bitti mi?
    Selamlar; dh35 kodu ile kampanya devam etmektedir. Şubat ayı için son stoklar kalmıştır. Mart sonu stoklar ve kampanya güncellenecektir.
    |
    |

Taze çekmek önemli. Kağıt filtre kullanıyorsnız sıcak sudan geçirmeniz önemli. Önce sıcak suyla kokusunu vs alın.
    Her şey çok pahalı 250gr kahve 35-69 TL arasında geziyor. Kahve dünyasından alıyorsun 500gr 50 TL ye içilecek gibi değil :'(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 25 Şubat 2020; 16:42:30 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: neozine

Maalsef nordic AA lar stok görünmüyor, düşük asit yüksek sweetness kahve bulamadım, stoklar ve kampanya temizlenecek ise yinede pahallı olmasına rağmen AA Nordic kahvelerden denemeyi düşünüyorum
    Selamlar; Nordic serisinden Costa Rica Esteban mutlaka denemenizi öneririm, yanına Ethiopia Kello Lot:5 veya El Salvador Santa Rita ile güzel bir sepet oluşturulabilir.

Keyifli Alışverişler
    Ürünleri ne zaman kavurup gönderimini yapıyorsunuz belirli bir gün var mı yoksa siparişi hemen kavurup gönderiyor musunuz, bir de ben Starbucks Espresso Dark Roast içiyordum bana önerebileceğiniz kahve var mı, karamel tadı barındıran kahveler de olabilir.

Orijinalden alıntı: badsiders

Ürünleri ne zaman kavurup gönderimini yapıyorsunuz belirli bir gün var mı yoksa siparişi hemen kavurup gönderiyor musunuz, bir de ben Starbucks Espresso Dark Roast içiyordum bana önerebileceğiniz kahve var mı, karamel tadı barındıran kahveler de olabilir.
    Selamlar; kampanya ilk duyurulduğu zaman 4-5 gün siparişleri biriktirip daha sonrasında kavurarak kargoya teslim ediyoruz. Güncel durumda ise siparişinizden sonra 2 gün içerisinde kavrulup kargoya teslim ediliyor. Kampanya dışı zamanlarda da 2-4 gün içinde kargoya teslim ediyoruz.

Dark Roast profilde; blend kahvelerimizden öncelikle Intense Arabıc sonrasında da Dark Cream Blend öneririm.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Her şey çok pahalı 250gr kahve 35-69 TL arasında geziyor. Kahve dünyasından alıyorsun 500gr 50 TL ye içilecek gibi değil :'(
    Hocam selamlar; benzer durumdan biz de şikayetçiyiz, Dünya genelinde çiğ kahve çekirdeği fiyatı hızla artıyor. Üretim aşamasındaki ek giderler de aynı şekilde. Ulaşabildiğimiz en kaliteli çekirdekleri temin edip bu şekilde dönemsel kampanyalarla sizlere uygun fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz.

Klasik yöresel kahvelerimizde kampanyalı fiyat ortalama 23.60'a gelmektedir.
    Nordic serisi yüksek tadım puanlı kahvelerimizde indirimle 38,10'a alınabilir.

İndirim dahilinde, kendi segmentinde oldukça iddialı fir fiyat yakaladığımızı düşünüyoruz.

Öneri ve eleştirilere açığız, keyifli alışverişler dilerim
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Monster Magnet

Merhaba, elimde napoletana coffee pot bulunuyor. Buna uygun çekirdek çektirmek için hangi seçeneği seçmem gerektiği hakkında bilginiz var mı? Moka pot seçeneğini seçsem uygun olur mu?
    Selamlar, mokapot olarak seçip müşteri notu bölümüne napoletana diye ayrıca not düşebilirsiniz. Keyifli Alışverişler
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metin10oktay

İndirim kodunu kullanamiyorum limon aromalı güzel bir kahve varmı filtre kahve makinası için tavsiye edebileceğiniz
    Selamlar, indirim 2 ve üzeri paket alımlarında geçerlidir. Daha asidik notaların ön plana çıktığı kahveler için Africa bölgesi yöresellerinden bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler
    |
    |

Umarım beğeniriz

Starbucks, lavazza, jacobs flan derken sabit bir kahve arayışımız var

Memnun kalırsak devam ederiz

Açıkçası malawi türünde yüksek sweetness 4, asit düzey 1-2 kahve tercih ediyorum. Tevsiye ettiğiniz kahveler stokta olanlar ancak asidisesi 3 kahveler. Iki çeşit 500gr 150 küsür tl ye gelmekte, şahsen bu fiyata çok beğenerek tükettiğim AA kahveler ver, onları tercih ederim. Ya deneme fiyatlarınızı daha cazip hale getirmenizi tavsiye ederim yada tercih edilebilecek kahveler stok olursa belki denenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neozine -- 26 Şubat 2020; 16:7:6 >
    |
    |
    egurme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

Önerebileceğiniz en ağır, en yoğun kahve hangisidir.
    Şu an en sert blend kahvemiz Intense Arabic ve Dark Cream'dir. Intense Dark Cream'e göre kısmen daha az yoğun ve biraz daha aromatik kalır. Bunun dışında Klasik seri yöresel kahvelerimizin bir kısmı Dark Roast seçeneği ile sipariş verilebilmektedir. Etiket özelliklerini inceleyerek size uygun olanı koyu kavrum sipariş verebilirsiniz. Eğer yoğun ve ağır olarak sizde canlandırıcı bir etki bırakmasını da kastediyorsanız Caffein Blend'i önerebilirim. %40'ı koyu kavrum %60 açık kavrum olmasına rağmen blendde yüksek kafeinli çekirdekler kullanılmaktadır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: neozine

Açıkçası malawi türünde yüksek sweetness 4, asit düzey 1-2 kahve tercih ediyorum. Tevsiye ettiğiniz kahveler stokta olanlar ancak asidisesi 3 kahveler. Iki çeşit 500gr 150 küsür tl ye gelmekte, şahsen bu fiyata çok beğenerek tükettiğim AA kahveler ver, onları tercih ederim. Ya deneme fiyatlarınızı daha cazip hale getirmenizi tavsiye ederim yada tercih edilebilecek kahveler stok olursa belki denenir
    Selamlar; Mart etabında da mevcut kahveler ile devam edeceğiz, Nisan ayı için ciddi bir hazırlığımız var. Son iki senenin en beğenilen kahveleri tekrar stokta olacak ve ekstra 5 çeşit daha Nordic serisi ikonik kahve ekleyeceğiz.

Keyifli Alışverişler
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.