Şimdi Ara

Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mehmetman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
190
Cevap
18
Favori
11.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Son Stoklar - Taze Kahve'de (Espresso & Filtre) %35 İndirim! - Segmentindeki En Uygun Fiyatlar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj

İndirim Kodu: dh35

*Kampanyamızın Mart Etabı Aktiftir.!

Tüm kahve çeşitleri ve tadım paketlerinde 2 paket ve üzeri %35 indirim kampanyası başladı. Söz verdiğimiz gibi 7. yılımızda da DH ailesi için artık gelenekselleşen kampanyamızla karşınızdayız. Bu yeni kampanya döneminde sizi haberdar etmek istediğimiz yeniliklerimiz:

1. Gönderdiğimizde bizi mahçup etmeyecek kahvelerle devam ediyoruz, artık sadece orta ve üst segment kahve çekirdekleri sizlere sunuyoruz.
    2. Yüksek tadım puanlı ve ödüllü çekirdekler ekledik. (NORDIC etiketliler)
    3. Aynı segmentteki 250 gramlık kahveyi kampanyalı fiyatımızdan daha uygun bir fiyata bulamayacağınızı garanti ediyoruz.

——
    **Siparişler (16-17-18 Mart tarihlerinde gelenler) 19-20 Mart Perşembe/Cuma kargoya verilecektir. 20 Mart'dan sonra gelecek siparişler 4 gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. (Corona Virus tehlikesi sebebiyle çalışma günlerimizi ve saatlerimizi düşürüyoruz.)
    **Oluşabilecek ekstra yoğunluğu yönetebilmemiz için ürünler belli stok adetleri ile limitlendirilmiştir, tüm kahveler stokta gözüküyorken seçim yapmak isteyenler için ilk gün sipariş oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz.

www.e-gurme.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egurme -- 3 Nisan 2020; 14:3:12 >

• Konuyu favorilerime aldığım için bildirim geldi. Bu aralar kahve fiyatları uçtuğu için kendimce bir tablo hazırlıyorum fiyat aralıklarına ve satış yapan sitelere göre; şimdi paylaşacağım tabloda da e-gurme'yi diğer sitelerle karşılaştırdım. Ciddi anlamda birçok fiyat aralığında rakipsiz kahve fiyatı var e-gurme'nin, kahve kalitesi olarak da yıllardır alıyoruz az çok biliyorsunuz zaten, buyurun:

• Yarbay
    2745 Mesaj
    Hayırlı olsun, yönetimle yaşanan problemi çözmenize çok sevindim. Geçen konuya attığım ama konu silindiği için haybeye giden tablomu da paylaşacağım, foruma hizmet olsun
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: htcrio077

Hayırlı işler

Merhaba,

Şikayet gerekçenizi bizimle de paylaşırsanız size çözüm üretmek isteriz, forumda 6 yıldan uzun süredir dönemsel kampanyalar yapmaktayız.

Saygılarımızla.
    |
    |

<<<ASUS TF300T+DOCK TORCH RED KULLANICISI>>>
  • Yarbay
    3164 Mesaj
    Merhabalar, kampanya için teşekkürler

Premium çekirdeklerin çoğu stokta yok. Gelir mi? bekleyelim mi?

Ayrıca kavurma seçeneklerinde sadece light cinnamon var. Alternatif olacak mı?

Merhaba, kampanyanız hayırlı olsun. Daha önceki kampanyalardan faydalanmıştım ve tekrar faydalanmak istiyorum lakin kenya aa+ uzun süredir göremiyorum, mail de atmıştım ama maalesef bir geri dönüş olmadı. Bu kahve artık stoklara girmeyecek mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: egurme
    daha önce fresh pres olarak epey kahve almıştım buradan. acaba bu yöresel kahvelerde türk kahvesi nasıl olur deneyen varmı acaba hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 11 Şubat 2020; 9:55:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    4731 Mesaj
    fiyatlar pek uygun da değil :(

|
    |

Lütfen özel koruma poşetlerinizde gönderiniz.
    Selamlar.
    tadım paketlerierinde geçerli değil mi? kod işe yaramıyor

|
    |

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Tchibonun dandik kahvelerini stoklamistim, bitmeselerde dayanamayip siparis verecem herhalde.
    Merhaba,

Siparişinizi heyecanla bekliyoruz🎉
    |
    |

Orijinalden alıntı: tracy

Merhabalar, kampanya için teşekkürler

Premium çekirdeklerin çoğu stokta yok. Gelir mi? bekleyelim mi?

Ayrıca kavurma seçeneklerinde sadece light cinnamon var. Alternatif olacak mı?
    Merhaba,

Evet stokları şu an güncelliyoruz, kontrol edebilirsiniz tekrar.

Saygılarımızla.
    |
    |

"Honduras Coban Yöresel Kahve" yumuşaktı diye hatırlıyorum.
    |
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: onat

2 paket premium seri sipariş geçtim. Filtre kahve için kavrulmuş çekirdek olacak. Tazelik çok önemli.Beğenirsek arkası gelir.

Lütfen özel koruma poşetlerinizde gönderiniz.
    Selamlar.
    Merhaba,

Siparişiniz dilediğiniz gibi gelecek, umarım memnun kalırsınız.

Saygılarımızla.
    |
    |
    NORDIC premium kahvelerden 7 paket çekirdek sipariş verdik (#15553) merakla bekliyoruz. teşekkürler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.