Şimdi Ara

SON REFERANDUM ANKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün anketlerde evet bariz önde gidiyor. Bir tek gezici de hayır önde ne hikmetse. Zavallı sözcü de bunu kullanayım demiş heralde son haberlerini yapıyor zavallım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osmanoğlu32

Bütün anketlerde evet bariz önde gidiyor. Bir tek gezici de hayır önde ne hikmetse. Zavallı sözcü de bunu kullanayım demiş heralde son haberlerini yapıyor zavallım

'' osmanoğlu32 ''
  • Osmanoğlu32 O kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle

• Bana kalırsa %53 Evet %47 Hayır çıkacak. Maalesef ülkemiz kaosa sürükleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Bana kalırsa %53 Evet %47 Hayır çıkacak. Maalesef ülkemiz kaosa sürükleniyor.

Terside kötü bence daha refah bir ortamda yapılmak üzere rederandum ertelenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

İstenen zaten refah olmaması hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar olay oldu hepsi ne çabuk unutuldu değil mi?
    Takım tutar gibi parti desteklendiği sürece bu ülkede hiçbir şey değişmez.
  • Cahilleri kandırmak çok kolay malesef, muhalefet bunu hiç yapamıyor nedense
    Muhalefet Akp nin yaptığı hataların %5 yapsaydı halk indirmişti. Yolsuzluk, yandaşlık, rant, inkar , yalan dolan, kriz terör işsizlik, bombalar, kandırıldık, eeeee?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexedemical -- 16 Şubat 2017; 0:4:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

quote:

İstenen zaten refah olmaması hocam

ben öyle düşünmüyorum refah vaadi olmzsa pek yuyunamazlar uluslar arası sermayenin güvenini sarstılar ama bu hal kimseye fayda getirmeyecek
    güven tazeleme için adım atanda yok düşünsene sandıktan çıkacak sonuca halk kaosu seçti şöyle olursa savaşa hazırlan diye yorumlayan kadroya nekadar güvenilir derhal uzaklaştırmak lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.