Şimdi Ara

Son Paramız İle Cuma Kuponu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son param olan 4 tl tuttu tuttu , tutmadı parası kaldık. Birde okul partisinde sahne almayı düşünüyorum dj olarak ama malzemelerim yok. Bir aralar amatör olarak ilgileniyorduk sonra okul var diye bıraktık tekrardan başlamayı düşünüyorum ama gel gelelim malzemeyi almam için 700 tl lazım. Riskli kupon olabilir. Kimseye şunu oyna şeklinde tavsiyede bulunmuyorum.

112 - Brest/Ajaccio - 2 Oran 4.00 (0-1 TUTTU)

Aralarında 7 maç yapmışlar bu 7 maçın 3ü brest'in evinde oynanmış ve 3ünüde ajaccio almış. Umarım kötü şans bize denk gelmez ve ajaccio bu maçıda alır.

125 - Caen/Clermont - Üst Oran 1.95 (3 Golü görünce takibi bıraktım TUTTU)

Aralarında 7 maç yapmışlar bu 7 maçın 6sı üst bitmiş. 1i berabere (1-1) bitmiş. Bu yüzden üst. Bu maç içinde kötü şansın bizden uzak olmasını temenni ediyorum.

122 - Fortuna Sittard/De Graafschap - 2 Oran 1.50(0-2 TUTTU)

Aralarında 7 maç yapmışlar. 7 maçın 2si berabere 5inde De Graafschap galibiyeti gören takım olmuş. Ayrıca 7 maçtan 3ü Fortuna'nın evinde oynanmış 1i berabere kalırken diğer iki maçı De Graafschap 1-2 ve 2-0 kazanmış. Kötü şansa denk gelmemek ümidiyle..

135 - Catania/İnter - 2 Oran 1.80

Aralarında 7 maç yapılmış. Bunların 7sini de İnter kazanmış. 3 maçta Catania'nın evinde oynanmış. Catania'nın evinde oynanan maçların birini 2-5 diğer 2 maçı ise 2-0 kazanmış. İnter'e bol şans diliyoruz umarım bizi yanıltmaz.

1e 21 veriyor.

Kaç haftadır kazanamıyorum. Dün arkadaşa kupon yaptım onun tuttu bizim ki tutmadı. Umarım bu sefer benim kuponum tutar.

Catania/İnter yerine Schalke/Stuttgart 'a oynamışım ve 2 vermişiz. Yararlanan arkadaş(lar) olduysa ne mutlu. Ne kasa ne de ben kazandım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 12 Mart 2010; 23:05:10 >

• bende 2 bascam bu 3 maca yarın sana güveniyorum
  • aynn 2 basıyorum bende
  • 112 sakat gibi duruyor ama şanstır belli olmaz. Herkese bol şanslar.
  • İddaa'da iistatistiklere bakmak yanlış olur diyorlar ama o zamanda neye bakıcağımızı anlamadım. İlhan kardeş inş. yanıltmaz bizi brest evinde hiç maç alamamış.
  • Bende 5 lira bastım hadi hayırlısı şans
  • Brest ilki yaşayacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DragMeToHell

Brest ilki yaşayacak gibi

İnş. yaşayamaz
  • bende dün oynanan maçlara kızdım. bir kupon daha yaptım.

Dijon - Guingamp Alt

Tours - Sedan 1

Vannes - Strasbourg 0

Fc Eindhoven - Helmond Sport 0

toplam oran: 20
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

bende dün oynanan maçlara kızdım. bir kupon daha yaptım.

Dijon - Guingamp Alt

Tours - Sedan 1

Vannes - Strasbourg 0

Fc Eindhoven - Helmond Sport 0

toplam oran: 20

Bol şans dostum umarım parayı kazanan sen olursun.. Kasa kazanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Bol şans dostum umarım parayı kazanan sen olursun.. Kasa kazanmaz

yok kardeşim ben dün geceden sonra umutsuzum. iyi ki evde değildim de canlıdan takip edemedim maçları.

yine de hep beraber kazanmak dileğiyle.
  • Kupon tutmak üzere :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i-Vtec -- 12 Mart 2010; 22:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i-Vtec

Tek İnter maçına kaldıkoda yenerse kupon tutacak :D

Umarım yanıltmaz bizi İnter.. Evinde ve deplasmanda bu takıma karşı ne beraberliği ne de mağlubiyeti var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: i-Vtec

Tek İnter maçına kaldıkoda yenerse kupon tutacak :D

Umarım yanıltmaz bizi İnter.. Evinde ve deplasmanda bu takıma karşı ne beraberliği ne de mağlubiyeti var

İnterde attı hele şükür :D
  • güzel kupon işalah inter 2 daha sallar
  • İnter maçı yerine schalke oynamışım hatta Stuttgart'a vermişim.. Bu maçlara oynayanlara İnterde maçı alırsa tebrikler.. Biz yanlış maçtan gittik Son paramızda gitti...
  • quote:

İnter maçı yerine schalke oynamışım hatta Stuttgart'a vermişim.. Bu maçlara oynayanlara İnterde maçı alırsa tebrikler.. Biz yanlış maçtan gittik Son paramızda gitti...

hadi ya saglık olsun
  • quote:

İnter maçı yerine schalke oynamışım hatta Stuttgart'a vermişim.. Bu maçlara oynayanlara İnterde maçı alırsa tebrikler.. Biz yanlış maçtan gittik Son paramızda gitti...

Sağlık olsun ne diyelim. Şans.
  • Öff moral filan kalmadı.. Herkese iyi geceler.

Hayallerimizi başka kuponlara erteledik artık.. Bu kadar yaklaşmışken 1 hatadan dolayı kaybettik.

Schalke maçınada oynamayı düşünmüştüm ama daha da riski göze alamadım. Sağlık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 12 Mart 2010; 23:08:21 >
  • bu intere yazıklar olsun. neyse benim kuponum velez maçına kaldı ilk yarı 1-0 önceydi inşallah bu skoru korur da günün 2. kuponuda tutar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.