Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Son Nvidia sürücülerini indirdim kurulmuyor ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Son Nvidia sürücülerini indirdim kurulmuyor ama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2769 Mesaj
    Öle hazırladıktan sonra ekrana hiçbirşey gelmiyor birşey yokmuş gibi?
    Teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    eğer kartın önceden sorunsuz çalışıyorsa : muhtemelen yanlış driver olabilir senin aradığın chip setin adını yazmışlardır ama dosyalar yanlıştır bir ihtimal de hatalı dowload etmişsindir en temizi tekrar dene
    |
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    nvdianın sürücülerinde bu sıralar bir gariplik var bende 128 mb nvdia gf4 with agp 8x var xp için son sürümünü indirmiştim bir zamanlar...53.06 versiyon olması lazım ...program kuruluyor..fakat bir takım ayarlamalardada hata veriyo bende eski sürücüyü tekrar yükledim..sanırım sürümlerde bir sorun var ondan yapıyo tahminimce
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Benzer bir sorun bende de oldu. 32mb GF2 MX100/200 için nvdianın sayfasından XP sürücülerini indirdim. (56.72_winxp2k_english_whql.exe) Yükleyince görüntü tamamen gitti. Mecburen eski sürücüleri yeniden yükledim.
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    benim dediğim Nforce sürücüleri paket olan.Ekran kartı sürücüleri değil.
    |
    |
  • Yarbay
    11244 Mesaj
    ekran kartın nvidia ise onun icindeki suruculeri kuruyor zaten.eger ati veya baska bir marka ise sorunun gercekten garip???
    bu arada detonatorden forcewre e gecenler once detonator suruculerini "ekle kaldır"dan silip daha sonra forceware yuklesin.yoksa aptalca seyler yapabiliyor...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,192
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.