Şimdi Ara

Son LPG zammı sonrası Türkiye de 5.19 olan yerler var! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aliağa'da LPG Manisa'ya göre daha pahalı hocam😑

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    1.etken rekabet
    2.etkende sürümden kazanabilme potansiyeli
    3.etkende maliyet

LPG ve dizelde ki farklılıklar yüksek. Rekabet yoksa diğer etkenler çoksa etkilemiyor

• garibanın bi lpgsi vardı onu da sömürü aracı yaptılar.. yakında garibanı sıka sıka iyice posasını çıkaracaklar..Son LPG  zammı sonrası Türkiye de 5.19 olan yerler var! 

• LPG'li aracın varsa LPG kullanmaya devam etme mantıklı ama benzinli araban varsa LPG taktırmanın hiçbir mantıklı tarafı kalmadı artık.

• Milas Bodrum yolu az önce aldım 4.30 dan . Bodrum içi 4.85 civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocaelide shell 4.27den alıyorum. mümkün olduğunca ucuz olan yerlerden alın fırsatçılara prim vermemek lazım.

• wrath54 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum Benzinlitre uygulmasıyla hem ucuz yerden alabilir hemde bölgede fiyat güncelleyerek diğer sürücülere yardımıcı olabilirsiniz.

Uşak 4.29 TP-Opet 4.67 arasında an itibari ile

• Hayaldi gerçek oldu Son LPG  zammı sonrası Türkiye de 5.19 olan yerler var! 

• quote:

Orijinalden alıntı: wrath54

kocaelide shell 4.27den alıyorum. mümkün olduğunca ucuz olan yerlerden alın fırsatçılara prim vermemek lazım.

16 Ağustos İzmit Kandıra sapağı Shell 4.46

• Son LPG  zammı sonrası Türkiye de 5.19 olan yerler var!

• Bu ülkede halk değişen koşullarla birlikte neye daha çok talep ediyorsa orayı hemen vergiye, haram ötv'ye ve zamma boğuyorlar. Birçok kişi elektrikliler ile bu ıstırap bitecek sanıyor. Bitmeyecek. Daha fazlasını isteyecekler. Ta ki...

• İzmir ışıkkent kadoil 4.19 şu an. Dün bucada BP 4.5 du.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gebze e5 uzeri lukoil var lpg 4.11.Yolu dusenler belki degerlendirebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş bir hamle ile faiz düşürerek dolar yürüyüşe başladı zamlar seromonimiz hayırlı olsun. 15 kr LPG ile başladık.

• Bir aralar forumda benzinde 5 TL psikolojik sınırdır diye konu açılırdı, hey gidi günler Son LPG  zammı sonrası Türkiye de 5.19 olan yerler var! 

• Araba sizin neyinize binmeyin diyor..size lüküs diyor..Daha 2 gün önce dünyanın en zengin devletlerinden,İngiltere'nin başbakanı metroya biniyor ama bizimkisi, New York'a Amerikan cipleri ve Mercedesiyle konvoy yaparak giriyorlar..ee itibarda tasarruf olmaz ama durmak yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım yine zam geldi, ankarada merkezi bir shell istasyonundan lpg alayım dedim.. ben en fazla 4.55 felandır dedim fiyata hiç bakmadım dolum yapılırken fiyat gözüme çarptı 4.75 yazıyordu..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.