Şimdi Ara

Son kararımı vermem için gereken karşılaştırma sorusu! - Golf mü yoksa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i20 tasarımı gayet yerinde ancak motor teknolojisinni geride olduğunu söylüyorlar bu durumda golf 2 adım önde genel anlamda bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu resmen forumdaki "MAHALLE BASKISI"nın bir tezahürü olmuş. Golfün yanına koyduklarına bak yaaa.
    Forum bitmiş abi...
  • hakan1636 kullanıcısına yanıt
    Bana mı dediniz?
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    i20 evet hocam yakınlarımda öyle diyor motor açısından zaten sadece 1 seçenek var oda 1.2 mpı.
  • Golf.
  • Otocar O kullanıcısına yanıt
    size demedim.
    Buna rağmen satışları iyi ancak golf ile karşılaştırılması için biraz daha geliştirilmesi lazım i20nin, i30 golfün rakibi olabilir. :) i20 de Polo ile kapışır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf mantıklı görünüyor. comfortline içinde fiyat aldınız mı?
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    2K indirim sağlıyorlar diye biliyorum hocam ancak daha yüksek yada düşükte olabilir tam net konuşmadık. Benim için alt donanım seviyesi yeterli belki sunroof ekletirim dedim ama İzmir'de herkes şikayetçi zira aşırı sıcak güneş tam tepeden vuruyor ve açmaya zaman bulamadan kapatmak zorunda kalıyor vatandaş.
  • Midline Golf iç mekanı dağlara taşlara ulu kuşlara modunda bir iç mekan.Gerçekten çok kötü duruyor.Şirkette 4 tane midline şirket aracı var.5-6 defa kullandım ancak iç mekan felaket boş duruyor.Dıştan da çok kötü duruyor bence.

Bu listede en mantıklısı Polo Lounge.Ancak ikinci el alın çok düşük kilometrede 58 e falan Polo Lounge'lar var cam tavanlı.

Hatta örnek ilan atayım;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2015-model%2C1850km-2016-subat-29-tirafige-cikisli-302228328/detay

Midline golf evlat olsa sevilmez, gerçekten pişman olursunuz aldığınıza, çok boş bir iç mekan hissi ve aşırı tipsiz bir görüntüsü var.Polo lounge ise gerçekten full+full ( xenon hariç ) ve hem yalıtım hem konfor hem donanım olarak b sınıfının zirvesinde şu an Lounge modeli.

• 1.2 tsi comfortline golfler ne kadar ?
  • 60 civarına 1.6 CVT auris premium alınabilir. Donanım olarak Comfortline Golften daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disparity kullanıcısına yanıt
    69.800,00 TL
    2. el düşünmez misin az km? tahminimce bütçene yakındır.
  • Dream Cars D kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle yorumu sizden aldım hocam pek kötü görünmüyor ama?
    Hocam yakınlarımda oynanan oyunlar dolayısı ile 2. elde neler döndüğünü biliyorsunuzdur şoka dönersiniz resmen. Sıfır almayı isteme nedenim o çünkü ben eksperdi oydu buydu uğraşmak pek istemiyorum açıkçası. Bayiden alıp sürüşüme bakmayı sevenlerdenim açıkçası.
  • Toyota listeme almayacağım bir marka şuan için hocam.
    hayırlısı olsun hocam, anlıyorum sizi donanım manyağı değilseniz de midline plus işinizi görecektir.
    Donanım manyağı olan arkadaşları görüyorum hocam neden üst sınıfını almadım diye ağlıyorlar satarken açıkçası polo full ile golf boş arasında bir çok kişi c sınıfı olması hele ki benim için vazgeçilmezlerden olmuş diyebilirim. Tabii Polo'da çok kaliteli ama illa o donanım olsun diyen birisi değilim tabii ki aklımı çeliyorlar biraz ;)

2. elde Amerika'da olduğu gibi neyse o olsa aynı sistem yani hiç düşünmem ancak alıyorsun 5 yıl sonra bir öğreniyorsun hasarlı ha tamam sende olmaz mı? Olabilir ancak neden bilmeden kullanayım sonra şoke olayım düşüncesindeyim.
  • Boş golf dolu polodan iyidir. İ20 yi çıkarın çöp çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.