Şimdi Ara

satılık AOC g2460pg (24' 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 satılık AOC g2460pg (24" 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)
    27" 2k monitör aldığımdan elimdeki AOC g2460pg modelini (24" 144 Hz, 1ms, G-sync) satmayı düşünüyorum. İzmir'de yaşıyorum, monitörü 1 yıl civarında kullandım, garantisi devam ediyor, ölü piksel, çizik vs. herhangi bir sorunu yok. Kutulu olarak DP kablosuyla birlikte teslim edeceğim. Şu anda satılık olarak sadecehttps://www.gamer-market.com/aoc-g2460pg-24-1ms-144hz-full-hd-dp-usb-g-sync-ulmb-siyah-oyuncu-monitoru-tr.html adresinde gözüküyor, oradaki fiyatı ise 2.848,90 TL... Elden veya önce ödenmek koşuluyla kargo ile satış yapılacaktır.

satılık AOC g2460pg (24' 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)satılık AOC g2460pg (24' 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)satılık AOC g2460pg (24' 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)satılık AOC g2460pg (24' 144 Hz, 1ms, G-sync) monitör (1200 tl)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 5 Nisan 2021 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip
  • 2k hangi monitörü aldın? Birde bu sattığın Va mı Tn mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sattığım monitör Tn paneldir. Aldığım monitör ise MSİ Optix Mag271cqr...

• Dandybar D kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ilandan alakasız bir mesaj yazacağım ama seni bilgilendirmek istedim. MAG271CQR'i 5 ay birincil monitör olarak deneyimleyip elden çıkardım. Şimdiye kadar kullandığım en başarısız monitör. Başka monitörler ile yan yana da karşılaştırdım. Renkler, gamma kalibrasyonu, hızlı tepki süresi modlarının dandikliği...

Bence yol yakınken iade et. Yorumlarımı okumak istersen:
    https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/R3OQ3I4MFNP746/
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Kusura bakma ilandan alakasız bir mesaj yazacağım ama seni bilgilendirmek istedim. MAG271CQR'i 5 ay birincil monitör olarak deneyimleyip elden çıkardım. Şimdiye kadar kullandığım en başarısız monitör. Başka monitörler ile yan yana da karşılaştırdım. Renkler, gamma kalibrasyonu, hızlı tepki süresi modlarının dandikliği...

Bence yol yakınken iade et. Yorumlarımı okumak istersen:
    https://www.amazon.com.tr/gp/customer-reviews/R3OQ3I4MFNP746/
    MAG271CQR'ın ideal kalibrasyonunu yakalamak gerçekten oldukça zor. Şu anda istediğim kalibrasyonu yaptığım için herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum, özellikle siyah renk ve ghosting konularını çözdüm diyebilirim. Renkler, G-sync uyumluluğu, tepki süresi gibi konularda bir sıkıntı yaşamadım. Monitörün inceleme puanları genelde 8/10 civarında. Ben de fiyat/performans açısından 8/10 puanı rahatlıkla verebilirim.

• Emre Beyle alışverişimiz olmuştu. Dürüst dh üyesi ilanını gördüm yazayım dedim.
  • xbarisx X kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam...

• takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.