Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SON İNDİRİM Corsair Vengeance RGB pro White 3200 mhz 16 gb ram ÖMÜR BOYU GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
4
Favori
2.394
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> SON İNDİRİM Corsair Vengeance RGB pro White 3200 mhz 16 gb ram ÖMÜR BOYU GARANTİLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    690 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar arkadaşlar, amazon.comdan aldığım corsair ram kiti satılıktır. Ramleri satma sebebim asus prime x470 anakartımla ryzen işlemcilerin ram ile uyumsuz olması. Asus teknik destekle görüştüm bios güncellemeyle sorun çözülebilir mi diye, çipsetle alakalı olduğu için üretici çipseti farklı uyumsuzluk oradan kaynaklanıyor yazılımsal değil dediler, bu yüzden satıyorum. Çok severek almıştım, hatta ilk ram kitini aldım sistemi toplarken, estetik olarak çok güzel duruyor, hem beyaz hem RGB aydınlatmalı, fakat sistemle uyumsuz olduğu için sürekli sistem donuyor.

Ben kargo vergi dahil 900 liraya aldım yaklaşık 1 ay önce, ben 750 lira pazarlıksız fiyattır pazarlık mesajlarına cevap verilmeyecektir, ramler 1 hafta kullanıldı(1 ay evvel aldığın ram nasıl 1 hafta kullanıldı diyebilirsiniz, bütün parçaları tek seferde alamadığım için parça parça aldım sistemi).

PTT kargo ile indirimli yollayabilirim

Takas yoktur, yerine ram alınmıştır. Sadece nakit olarak satılıktır.

RAMler Corsair tarafından ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR. https://www.corsair.com/us/en/warranty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 29 Haziran 2019; 19:57:8 >

Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917

• Yüzbaşı
    690 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Komik tekliflere cevap verilmeyecektir. Bir hafta önce forumda 850ye satıldığını görmüştüm.
    |
    |
    Sorunsuz alışverişlerim:SaLoVoLa, TiGrA35, bestnewyorker, TheMusty, awallabilla, klorhex, yurteri01, terabyte_, maverick72, qzwxec, rozek, BeFeD,ct76,nozdoner75,phatter,oldcurse,MuSoniC,Mitra,marine-gear, kilifsepeti, syruse, Guardian of the Dark, Ko8e_Bryant, adailton, mrfrk88, avsar11, ahmettuncez, gamer-x, soner001, hsyncn, nesemu, quad4core, GaMeLeCtROniCa, Mayako, ahmet_5, bloo229, visoela, ahehknlegatus, fuatmalatyali, technolocig, Ceyhun YAVUZ, gokselgok, atalay83 ve daha onlarca üye... Önermediklerim: oktay917
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Nisan 2013

Durum
    Forumda değil

Hayırlı satışlar kardeşim ama yanlış anlamazsan internette Kargo bedava olarak 740,59 TL buldum. bilgin olsun.

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Estağfurullah hocam yanlış anlama neden olsun link verir misin ona göre fiyatı güncelleyeyim.

Sanırım DFS bilgisayardan bahsediyorsun hocam, ürün elinde olmayan, telefonla arayıp stok var bilgisi aldıktan sonra bile göndermeyen bir firma. Adam gibi bir sitedeki fiyatı baz alarak örnek fiyat verirsek daha sağlıklı olur.
    https://eksisozluk.com/dfsbilgisayar-com--5380439

Mesela yukkoda var:https://www.yukko.com/corsair-16gb-2x8gb-vengeance-rgb-pro-beyaz-led-3200mhz-ddr4-cl16-135v-dual-kit-ram-cmw16gx4m2c3200c16w-v-50130607, 830 lira, zaten ömür boyu garantili, benimki de sıfır sayılır 1 hafta sistemde takılı kaldı. İsteyen oradan da alabilir tabii. Ben aldığımda yurtdışından 900e aldım, Türkiye'de 1000'den aşağı yoktu şimdi fiyatı düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 8 Temmuz 2019; 16:9:42 >
    |
    |
    mad2mad3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Nisan 2013

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Estağfurullah hocam yanlış anlama neden olsun link verir misin ona göre fiyatı güncelleyeyim.

Sanırım DFS bilgisayardan bahsediyorsun hocam, ürün elinde olmayan, telefonla arayıp stok var bilgisi aldıktan sonra bile göndermeyen bir firma. Adam gibi bir sitedeki fiyatı baz alarak örnek fiyat verirsek daha sağlıklı olur.
    https://eksisozluk.com/dfsbilgisayar-com--5380439

Mesela yukkoda var:https://www.yukko.com/corsair-16gb-2x8gb-vengeance-rgb-pro-beyaz-led-3200mhz-ddr4-cl16-135v-dual-kit-ram-cmw16gx4m2c3200c16w-v-50130607, 830 lira, zaten ömür boyu garantili, benimki de sıfır sayılır 1 hafta sistemde takılı kaldı. İsteyen oradan da alabilir tabii. Ben aldığımda yurtdışından 900e aldım, Türkiye'de 1000'den aşağı yoktu şimdi fiyatı düşmüş.

hocam ürün linki
    https://www.epttavm.com/item/67409652_corsair-2x8-16gb-3200mhzd4-rgb-cmw16gx4m2c3200c16w?akakce.com&utm_source=akakce.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.6.5

• Yüzbaşı
    690 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Teşekkürler, dediğim gibi dfs bilgisayar güvenilir bir satıcı değil. Stokta var dedikleri halde göndermiyorlar ürünü.

Ciddi alıcıya fiyatım üzerinden biraz daha yardımcı olmaya çalışırım.
    |
    |
    mad2mad3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Kasım 2013

Durum
    Forumda değil

Hocam merhaba telefondan göremedim ama istanbulda mısınız? Ram için rahatsız ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lj.23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Merhabalar hocam, Konya'dayım, İstanbul için kargo ile satış yapabilirim.
    |
    |
    gkhn.akgndz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Ocak 2018

Durum
    Forumda değil

İstanbul olsa talip olurdum sağlık olsun. Hayırlı satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj

Katılım Zamanı
    10 Şubat 2009

Referanslarım mevcut, önceki alışveriş yaptığım arkadaşlara mesaj atıp sorabilirsiniz şehir dışındaki arkadaşlar
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,331
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.