Şimdi Ara

Son Günlerin En Hit 2 Yabancı Şarkısı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
17
Favori
43.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabaya iyi bir cd yaparım bunlardan sağolun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

nereye gitsem bu sarkı calıyor la ama güzel parca
  • Konu iyi

• Valla beyler iyi niyetlerle burda paylaşim yapiyoruz ama İnş bu parçalar apaçi kekoçi dingillerin ellerine, Dandik Araba sistemlerine düşmez yoksa Güzelim şarkilar haram mindar olucak..

Yemin ediyorum insanin dinleyesi varsa bile Dinleyemez.. Ne demek istedigimi bi çogunuz anladi sanirim

Bütün sene apaçi marşini dinledik o şarkiyi yapan herif öyle bi şarki yaptigina Pişman olmuştur zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: skllmyh

Bu iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Valla beyler iyi niyetlerle burda paylaşim yapiyoruz ama İnş bu parçalar apaçi kekoçi dingillerin ellerine, Dandik Araba sistemlerine düşmez yoksa Güzelim şarkilar haram mindar olucak..

Yemin ediyorum insanin dinleyesi varsa bile Dinleyemez.. Ne demek istedigimi bi çogunuz anladi sanirim

Bütün sene apaçi marşini dinledik o şarkiyi yapan herif öyle bi şarki yaptigina Pişman olmuştur zaten.

Abi inanmazsın herkes apaçi müziğini koymuş telefonun zil sesine çalınca ben g... gülüyorum resmen rezil ediyorlar kendilerini
  • Mesajım bulunsun.
  • Afrojack R8 fena. Bir insan bu kadar mı Rihanna'ya benzer

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Dream

quote:

Valla beyler iyi niyetlerle burda paylaşim yapiyoruz ama İnş bu parçalar apaçi kekoçi dingillerin ellerine, Dandik Araba sistemlerine düşmez yoksa Güzelim şarkilar haram mindar olucak..

Abi inanmazsın herkes apaçi müziğini koymuş telefonun zil sesine çalınca ben g... gülüyorum resmen rezil ediyorlar kendilerini

Aynen.. Her yerde her zaman karşima çikabiliyo.. Bindigim takside otobüste ÖZELLİKLE minibüslerde..... Daha geçen gün Acayip bi şok atlattim zaten Yemin ediyorum hayattan sogudum yaaaaa...............................

Geçen müşteriyle bir toplantiya katildim Koskoca firma müdürünün Teli çaldi apaçi müzigi.. !!!!!

Ulaaaaan.....

Bi kere ortama ofsayt bee.. Herkes takim elbise gözlerde gözlük masada cari hesaplar telefon bi çaldi Zaten bende kayiş koptu.. Abi dedim bu ne yaa Gözünü sevim koyucak başka melodi mi bulamadin telefonuna dedim.. Niye yahu neyi var ben ritimini çok seviyorum dedi ve Konuyu kapatmak zorunda kaldim eger ki adama '' Abi bak bunu Öküzler kullanir genç veletler kullanir hayatta amaçlari olmayanlar kullanir '' gibisinden bir açiklama, bir caydirma konuşmasi yapsaydim Ne olurdu diye düşünmedim degil......
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deep Dream

quote:

Aynen.. Her yerde her zaman karşima çikabiliyo.. Bindigim takside otobüste ÖZELLİKLE minibüslerde..... Daha geçen gün Acayip bi şok atlattim zaten Yemin ediyorum hayattan sogudum yaaaaa...............................

Geçen müşteriyle bir toplantiya katildim Koskoca firma müdürünün Teli çaldi apaçi müzigi.. !!!!!

Ulaaaaan.....

Bi kere ortama ofsayt bee.. Herkes takim elbise gözlerde gözlük masada cari hesaplar telefon bi çaldi Zaten bende kayiş koptu.. Abi dedim bu ne yaa Gözünü sevim koyucak başka melodi mi bulamadin telefonuna dedim.. Niye yahu neyi var ben ritimini çok seviyorum dedi ve Konuyu kapatmak zorunda kaldim eger ki adama '' Abi bak bunu Öküzler kullanir genç veletler kullanir hayatta amaçlari olmayanlar kullanir '' gibisinden bir açiklama, bir caydirma konuşmasi yapsaydim Ne olurdu diye düşünmedim degil......

Katılıyorum kardeş. Metrobüste yolculuk yaparken herkeste apaçi müziği çalıyor.
  • Beyler hangi programı kullanarak müzik download ediyosunuz ben youtubeden çekiyorum ama kalite 0

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogzhn_

Beyler hangi programı kullanarak müzik download ediyosunuz ben youtubeden çekiyorum ama kalite 0

neo seni duydu ; http://www.savevid.com/
  • bulundu mesajım
  • her ne kadar eski olursa olsun

• http://www.youtube.com/watch?v=GJSm_QMO6zA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motta. -- 7 Şubat 2011; 15:10:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.