Şimdi Ara

Son Göz Lazer Fiyatları Karşılaştırmalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
192.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yemek menüsü lazer ameliyat paketi var kampanya olarak belirtilmiş ben oldum gayet başarılı geçti ameliyat araştırınız.ilk başta göz yapınız ameliyata uygunsa ücretsiz göz tetkikleri yapılıyor. Kolay gele
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirireis40

Evet yemek menüsü lazer ameliyat paketi var kampanya olarak belirtilmiş ben oldum gayet başarılı geçti ameliyat araştırınız.ilk başta göz yapınız ameliyata uygunsa ücretsiz göz tetkikleri yapılıyor. Kolay gele

Muayene ücretleri var. Emin misiniz?

2000 tl hala geçerli mi😂

Süreci anlatabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muayene ücretleri var 55 tl gibi bir ücret fakat lazer ameliyatını gerçekten araştırdıysanız şayet yaptırmakta karar kıldıysanız.lazer uygunluğu tetkikleri ücretsiz olarak yapılıyor.uygunsa ki 2012 tl bir lazer ameliyat ücreti alınıyor.2012 tl yani bunun içinde 55 tl ilk muayene sonra 1902 tl lazer ameliyat için son muayene de 55 tl son kontrolunuz.ilk muayenizde tüm aklınaza gelen takılan soruları doktora soruyorsunuz.sonra sizi ameliyata hazırlıyorlar ameliyat oluyorsunuz. 1 ay ameliyat kontrol süresiniz var.ve 2 veya 3 ay sonra muayene olmaya giderseniz de ücret alınmıyor ameliyat paketinin içinde oluyor.Gözlerinizde ilerleyen aşamalarda iyileşme olmadığı takdirde dünyagöz ücret almadan tekrar ameliyata alabiliyorlar ama bu da istisna durum dışında %1 ihtimal.umarım anlatabilmişimdir.
  • quote:

Muayene ücretleri var 55 tl gibi bir ücret fakat lazer ameliyatını gerçekten araştırdıysanız şayet yaptırmakta karar kıldıysanız.lazer uygunluğu tetkikleri ücretsiz olarak yapılıyor.uygunsa ki 2012 tl bir lazer ameliyat ücreti alınıyor.2012 tl yani bunun içinde 55 tl ilk muayene sonra 1902 tl lazer ameliyat için son muayene de 55 tl son kontrolunuz.ilk muayenizde tüm aklınaza gelen takılan soruları doktora soruyorsunuz.sonra sizi ameliyata hazırlıyorlar ameliyat oluyorsunuz. 1 ay ameliyat kontrol süresiniz var.ve 2 veya 3 ay sonra muayene olmaya giderseniz de ücret alınmıyor ameliyat paketinin içinde oluyor.Gözlerinizde ilerleyen aşamalarda iyileşme olmadığı takdirde dünyagöz ücret almadan tekrar ameliyata alabiliyorlar ama bu da istisna durum dışında %1 ihtimal.umarım anlatabilmişimdir.

Hemen mi oldunuz yoksa belli bir süre beklediniz mi? Yani ben göz numarası sabit olduğunda ameliyat yapılıyor diye biliyorum.

• Ankarada güzel bir hastane doktor ve fiyat verebilir misiniz ve göz 1 yıldan beri gözlük numaram 1.25 ikiside
  • quote:

Muayene ücretleri var 55 tl gibi bir ücret fakat lazer ameliyatını gerçekten araştırdıysanız şayet yaptırmakta karar kıldıysanız.lazer uygunluğu tetkikleri ücretsiz olarak yapılıyor.uygunsa ki 2012 tl bir lazer ameliyat ücreti alınıyor.2012 tl yani bunun içinde 55 tl ilk muayene sonra 1902 tl lazer ameliyat için son muayene de 55 tl son kontrolunuz.ilk muayenizde tüm aklınaza gelen takılan soruları doktora soruyorsunuz.sonra sizi ameliyata hazırlıyorlar ameliyat oluyorsunuz. 1 ay ameliyat kontrol süresiniz var.ve 2 veya 3 ay sonra muayene olmaya giderseniz de ücret alınmıyor ameliyat paketinin içinde oluyor.Gözlerinizde ilerleyen aşamalarda iyileşme olmadığı takdirde dünyagöz ücret almadan tekrar ameliyata alabiliyorlar ama bu da istisna durum dışında %1 ihtimal.umarım anlatabilmişimdir.

wave front ucret farkı ne kadar dunya gozde? wavefront tamamen otomatik ve kişiye ozel şablon çıkarılarak yapılan işlemmiş, makinası da farklı tabi.

• Arkadaşlar ben Keçiören dünya gözde semih hoca ile görüştüm mutabık kalıp ameliyat oldum.Daha fazla detaylı bilgi için dünyagözden bilgi alın şuandaki kampanya var mı? süreç nasıl işliyor bilmiyorm şuan için memnunum
  • quote:

Arkadaşlar ben Keçiören dünya gözde semih hoca ile görüştüm mutabık kalıp ameliyat oldum.Daha fazla detaylı bilgi için dünyagözden bilgi alın şuandaki kampanya var mı? süreç nasıl işliyor bilmiyorm şuan için memnunum

Hocam fiyat olarak 2 gözmü oluyor tek gözmü?

Birde ne kadar ödemiştiniz?

• Gecen Cuma yaptirdim, Etiler Dünya Göz Hastanesi. Indirimsiz 5400 küsür, özel sigortamin indirimiyle 3842'ye denk geldi. Interlasik ameliyati.

• Bende düşünüyorum fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı ve doktorlar çok ileri tarihmi veriyor ?

• muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    Banada fiyat bilgisi lazım, önümüzdeki hafta randevum var olmadı orda öğrenip size bilgi veririm . Lazer çeşidine göre 2 bin ile 5 bin arası değişiyormuş .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur teşekkürler hocam

• muratcimen98 M kullanıcısına yanıt
    hocam 4 bin dedi, son oluruda 3600 tl dedi .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam çok pahalı hangi hastaneden aldınız bu fiyatı 2000 2500 bulunmaz mı ?

• Dünya göz 5000'den başlıyor. Çağrı merkezinden kayıt yapıp ödenirse 3500 TL imiş kampanyada.
  • Arkadaşlar dünyagöz bu %50 kampanyayı her yıl mı yapıyor? Bu kampanyalardan nasıl haberdar oluruz acaba? Bir de İzmir Karşıyaka Göz de ameliyat olan var mı? Varsa değerlendirme yaparsanız sevinirim.

• Kudret Göz Ankara veya İstanbulda operasyon geçirenler, tecrübe paylaşır mısınız ?

Memnun kaldınız mı ?

%100 başarı oldu mu ?
  • Konuyla tam bağlantılı değil ama fikir versin diye yazayım dedim.

Antalya Dunyagoz - fakik icl (toric) operasyonu - 18.000 TL

Ankara Beni Vidi - no touch + CCL - 14.000 TL

Bayramdan önce aldığım fiyatlardı.

• İstanbul için fiyat araştırması yapmış arkadaşlar var ise bizimle paylaşabilir mi?

Bende lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum. Fiyat araştırmasına girmeden önce sizlere sorayım dedim..
  • İzmir için 2018 ağustos fiyatları

Kaşkaloğlu - Bilgehan Sezgin Asena için 5.500

Ekol Göz - Esat Çınar için 4.0000

Batıgöz - Serkan Biliş için 4500

Karşıyaka Göz - Esin Başer için 3.500

Ameliyat olmadan önce tüm süreci ve yöntemler hakkında artı / eksi yönleri öğrenmek için tıklayın. Eminim birçok sorunuza cevap alacaksınızdır.
    https://lazerhakkinda.wordpress.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amcaaaa -- 30 Ağustos 2018; 12:37:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.