Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SON FİYAT 240 TL!! SIFIR 1 TB Seagate PRO 2.5" HDD
    Ürünler yeni aldığım laptoptan çıkarılmıştır. Hiç kullanılmadılar, windows yedeği alıp çıkartıldılar. 5er yıl garantilidir ikisi de. Son fiyat ayrı ayrı 275'er TL'dir.

Seagate "PRO" olduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz. 1 TB'dir. 2.5" 7200 RPM'dir. 5 yıl garantilidir. Fiyat son 240 tl.

Kingston modeli ise RBUSNS8154P3256GJ'dir. Bunu da laptoptan çıkarttım, hiç kullanılmadı. Okuma yazma hızları paylaştığım gibidir, m.2 SSD'dir. Üretimi 2018 kasım ayıdır. "SATILDI"

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 240 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Siirt, Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Laptop tan çıkarılan ürünler 5er yıl garantili degillerdir. Oem ürün diye geçer ve Laptop un garantisi bitince onların da garantisi biter. Ürün arıza yapınca da Seagate ilgilenmez. Msi laptopla beraber ürünü ister. Bilgin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgi için referans kaynak gösterin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Verdiğiniz bilgi için referans kaynak gösterin.
    MSI firmasını arayıp öğrenebilirsiniz;)

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    çok güzel bir referans kaynak tşkler. başkasının konusunu kirletirken önce arayıp öğren sonra konuş. ben seagate ve kingstonla görüştükten sonra yazdım zaten. Verilen bilgi ürünün üretim tarihinden itibaren 5 yıl üretici garantili olduğu şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 19 Ağustos 2019; 8:32:47 >
  • ürün 5 yıl garanti kapsamında.
    ıyi satışlar..

• urunu alayım pm bekelyen vısor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.