Şimdi Ara

Son düzlükte moral olması açısından... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cll417

quote:

Orjinalden alıntı: speedman

quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

2007 ÖSS'de dersanede 200-205 civarı gezerken sınavda 251 yapmıştım hey gidi

tebrik ederim dostum

tebrik ederim dostum

tebrik ederim dostum

idolümsün
  • Herşey ÖSS demek değildir arkadaşlar

yalan külliyen yalan
  • quote:

Orjinalden alıntı: cll417

quote:

Orjinalden alıntı: speedman

quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

2007 ÖSS'de dersanede 200-205 civarı gezerken sınavda 251 yapmıştım hey gidi

tebrik ederim dostum

tebrik ederim dostum

tebrik ederim dostum

tebrik ederim dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 25 Mayıs 2009; 16:17:09 >
  • noluyo len konu dışına çevirdinizöss yaklaştıkça herkesin kafa bi dünya tabi anlıyorum
  • karıya gidin moral açısından
  • osurarak girenler 30 puan daha fazla yapıyomuş
  • hikaye işte, son 1 ayki dershane ortalamanın yakınlarında bişey alırsın, 50 puan artıranlar normalde tübitak denemeleri felan çözüyolardı heralde
  • kesinikle katılıyorummm

quote:

Orjinalden alıntı: spyfox

Tahminim kolay bir sınav olup arasına eleyici sorular serpiştirilir her zamanki gibi, eleyicileri yapan istedikleri yere girer...
  • dershane denemelerinden düşük almanız ve sınavda yükselmeniz çok normal

dershanede 300 puan almak için tüm soruları doğru cevaplamanız gerekir ama sınavdaki çan eğrisi yüzünden bir öğrenci tüm soruları doğru yapmadığı iiçin 1-2 boş 1-2 yanlışderken en yüksek net yapan 300 alıyor daha sonrası sıralama işi zaten
  • arkadaşım 100 defa öss ye girsen kazanmak gibi bi garantin yok. ama bi üni ye kapak attın mı 4 yıl 5 yıl 6 yıl neyse bitirmek gibi bi garantin var işte. bunu bilir bunu sölerim.

quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

bu sınav bitince hiçbir sorun ortadan kalkmıyor . üniversiteye gireceksiniz dersler zorlucak tabi her bölüm zor diye birşey yok aynı bölüm 1 ünide kolayken diğer ünide sınır puanlarla (50 gibi) geçiyorsun yada çok kolay geçiyor ortalama bile yapıyorsun.

üniversite bitti. önünde engeller var. doktor tıp mezunu isen hadi önün açık bir hastaneye sınavla mınavla torpille girersin.
    ama iktisat mezunuysan banka sınavları kpss kpds vb gibi bi sürü kamu sınavı ve en önemlisi torpil devreye giriyor. özel sektör ayrı muamma zaten.

yani öss geçsin krtulaz diye düşünmeyin.
  • Ulan ne güzel gidiyorduk iyi puanlarla, yine 250'ye düştüm. (FEM Pazartesi)

Bana bu "Denemelerde şu şu yapıyordum, ÖSS'de birden yükseldim bunu yaptım." muhabbetleri de kusura bakmayın ama sırf palavra geliyor. Fena yemişler sizi.

Mümkün mü ya öyle bir şey? Denemelerde 220-230'larda yapayım, ÖSS'de 260 alayım. Oldu canım.

Ben de artık çalışmayacağım zaten, yogaya başladım. 14 Haziran sabahı Nirvana'ya erip sınava öyle gireyim. 270 garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 25 Mayıs 2009; 23:57:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Mümkün mü ya öyle bir şey? Denemelerde 220-230'larda yapayım, ÖSS'de 260 alayım. Oldu canım.

yukarıda açıkladım mümkünatı dışında zaten normal olması gerekende bu
  • Moral bozmak gibi olmasında , bazı dersanelerde sınavlarda öğrencinin ortalamasını biraz arttırıyor moral olması açısından , o kadar güvenmeyin notlarınızı kendiniz hesaplayın bu durumlarda.
  • quote:

mümkün arkadaşım yaptı 210larda alan çocuk 250 aldı
  • quote:

Ulan ne güzel gidiyorduk iyi puanlarla, yine 250'ye düştüm. (FEM Pazartesi)

Mümkün ,mümkün
  • Yalnız ben bütün yıl yapılan denemelerin ortalamasından bahsediyorum.

Adam bütün ortalama 210-220-230 yapmış. ÖSS'de 250-260 yapacak?

Dershaneler denemeleri genelde ÖSS'den 3-4 gün önce bitirir. Sınav pazar olacaksa perşembe veya cuma gibi son denemeler olur. Adam hâlâ o seviyelerde.

Sorması ayıp o aradaki 2-3 günde ne oldu bu adama? Ne oldu da birden 30-40 puan fırladı? İlâhi bir güç mü?
  • quote:

Yalnız ben bütün yıl yapılan denemelerin ortalamasından bahsediyorum.

Dershaneler denemeleri genelde ÖSS'den 3-4 gün önce bitirir. Sınav pazar olacaksa perşembe veya cuma gibi son denemeler olur. Adam hâlâ o seviyelerde.

Sorması ayıp o aradaki 2-3 günde ne oldu bu adama? Ne oldu da birden 30-40 puan fırladı? İlâhi bir güç mü?

ya arkadaşım yalanmı söylüyoruz sana ya
    demek ki adamın çözdüğü denemeler zordu öss daha kolay geldi.
    ne bileyim olmuş işte bir şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 26 Mayıs 2009; 14:41:00 >
  • quote:

Yalnız ben bütün yıl yapılan denemelerin ortalamasından bahsediyorum.

Çok öyle

bende inanmazdım ama oluyor

Geçen sene uğur dershanesindeyken 1 bebe vardı. 2 metre boyunda, kafa da az çalışırdı

Bizim sınıftaki kız mezun ea birincisiydi, hep 270,75 alırdı zaten 2007 de 344 alıp tercih etmeyen cinsten 1 kız

ben 240-250 alırdım

bu bebe de 230-235 alırdı..Belki 1-2 kere önüme geçmiştir

sonuç ?

mezun ea birincisi kız 339 aldı
    ben 305 aldım
    salak çocuk 342 aldı

hayat böyle birşey işte.
  • İlginç ya.

Bence girilen denemelerin seviyesi ile o seneki ÖSS soruları arasındaki farka da bağlıdır.

"Uğur & ÖSYM" gibi... Zor sorularla uğraşan adama ÖSS kolay mı geliyor, ne?
  • kardeş Uğur kadar gıcık, enterasan, gereksiz soru hazırlayan başka bir dershane görmedim...

Bak 3. senem, çözmediğim yayın , girmediğim dershane sınavı kalmadı(Allaha şükür de 275 alıyoruz)

ama hala Uğur'a gidip sınav olmaya korkuyorum yani.Bu sene hiç gidemedim mesela
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.