Şimdi Ara

[SON DURUM=suçlu bulundu]çalıştığım dükkanı 800 bin lira zarara soktum :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
37.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Back-Up var, ne replika, ne failover cluster ne active directory ne de bir dlp. Düz bilgisayar ile günlük 250 k ciro demek
    Kvkk yasalarına da uygun değildir kesin.

Bu arada fidyeyi ödeyeceğiniz kişi umarım hala sistrmibi takip ediyordur bazı fidyeciler şifreyi açıyor.
    Tabi bu durumda hiç bir dosyanız ile oynama yapmamanız gerekiyor. Şifrelendiği sıradaki data ile şifre çözülürken ki aynı olmalı.
    Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çoğu firma zaten net üzerinden muhasebe tutuyor yani cloud format at internet exploreri aç ve devam et. bence de csb
  • Ulan 3 gündür gözüme uyku girmiyor bilgisayarlara ne olduğunu bile anlayamadık. ama artık seni buldum oğlum yaktım çıranı. Hemen mağazaya gel polisler bekliyor

• Günde 250 bin tl ciro yapan dükkanda raid sistemi olmayacak. Bilmesek yiyeceğiz

• 1,5 milyonluk sistem ne, ya sen bizi yiyorsun ya da seni yemisler,

bilgisayarların kurtulamamasi diye birsey yok, olsa olsa veriler kurtulmaz...
  • Yalan Yalan Yalan.

• Günde 250k lık ne satıyonuz qral

• şifreyi çözerim ama 900k ni alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Güzel csb hocam ben beğendim klasik csblerin dışında olmuş.
  • Değişik CSB olmuş

• CSBnin dibisin...
    Dükkan ney lan. Köyde "Bakkalcı"ya denir dükkan diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 19 Eylül 2019; 9:14:36 >
  • zaman ayırıp csb yapmanın ne anlamı var onu anlamıyorum. en kötü git bi ağacın altında otur çekirdek falan ye. yaşamdan biraz olsun daha keyif alır insan
  • asgari ücretle çalışan CSB personeli 1500 doları hiç düşünmeden gönderecekmiş,görende mağazanın CEO'su sanır...
    konu kilit,üye ban.Yallah tazik.
  • Senin hatan değil üzülme, hata o ağdaki bütün bilgisayarlara fidye virüsü bulaştırmayı sağlayan sistem yöneticisinde.
  • Is aramaya baslayabilirsin..

• Vay be. FBI yok yalnız konuda. Günlük ciro 250 Bin TL. Ama hiç yedeği yok. Anlayan adamda yok. Backup desen Hiç yok. Vay be. FBİ yada CIA in de peşinizde olması lazım. O usb belleği atomlarina ayırın da bari en azından ellerinde delil olabilecek bir somut kanıt kalmasın.

• Merhabalar 256 bit sifre cozme teknikleri ile ilgileniyorum eger dilerseniz bana ulasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexus can -- 19 Eylül 2019; 9:23:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emseas

Kimse demiyor günlük 250 bin cik cirolu iş yerinde çalışıyorsun da senin burda işin ne
    Merak etme öyle bir durumda hemen pc değiştirirler cocuk oyuncağı değil magaza kapalı kalsın işlem olmasın
    Aynen öyle günlük 250bin lira hangi mağaza ciro yapıyor acaba merakta kaldım ağır csb bircoin mafyasıdamı türedi.

• herkeste günlük 250kya takılmış, istinye/zorlu zara vs. günlük kaç tl ciro yapıyor zannediyorsunuz. onun gibi bir giyim mağazasında çalışıyordur arkadaş büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.