Şimdi Ara

SON DK. ADEBAYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adebayor son 4-5 senedir konsol topçusudur. Kendisini severim ama şu durumda almak saçma olur. Sorunlu, uzun zamandır oynamayan bir futbolcu oldukça riskli, iş yaparsa kalitesiyle yapar, fizik olarak ve takımla uyum olarak çok bir şey beklememek lazım. Bakalım Başakşehirde iş yapacak mı.
  • Allah korusun ne işimiz var bizim bu adamla iyiki Başaksehir aldı. En son c.placede maçını izlediğimde koşamıyordu adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamların ne kaynağı var, ne teyit edebilecekleri güvenilir isimleri var tamamen tahmin üzerine transfer haberi yapıyorlar. Ortaya 8 tane isim atıp biri tutunca eski görüntüleri ortaya koyup biz söylemiştik diye insanları aptal yerine koyuyorlar.

İstanbul'a geliyor diye ilk beşiktaş dediler, fenerde olabilir, gs forvet bakıyordu, başakşehir neden olmasın, rize de ilgilenmişti belki bursa olabilir bu ne lan. kahvede sohbet eder gibi bağıra çığıra en son Gs de karar kılıp oraya transfere ettiler. Ertem transfer haberi yaptığında totonuzla gülüp geçin
  • Almis ya la Basaksehir Adebayor'u... vay arkadas enteresan bir 2. devre olacak
  • Gs alsa süperdide başakşehir alınca tırt oldu,

3-5 maç sonra niye biz almadık, başakşehir nasıl alabiliyor lan bunları konuları görürüz
  • Forvetinde Eren olan bazı Galatasaray taraftarları Adebayor'a burun kıvırıyor
  • bu adamın sorunu ne?
    neden hiçbir kulüp beğenmedi takımsız kaldı? çok mu formsuz yoksa sakat mı yaşlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Forvetinde Eren olan bazı Galatasaray taraftarları Adebayor'a burun kıvırıyor

Fernandao 3 gol
    Van Persie 6 gol
    Mousa Sow 7 gol

Eren Derdiyok 8 gol

ulan 3 forvetinde ligde Eren kadar gol atamamış bir de koyu renk yapmış dikkat çeksin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

Fernandao 3 gol
    Van Persie 6 gol
    Mousa Sow 7 gol

Eren Derdiyok 8 gol

ulan 3 forvetinde ligde Eren kadar gol atamamış bir de koyu renk yapmış dikkat çeksin diye

Adam burda Fenerbahçenin forvetleri Erenden iyi dememiş.Ne kadar savunmacı bir milletiz arkadaş.
    o saydığın 4 isimden de fazla gol atar bizim ligde ade.
  • adam yaşıyormu diye sormuyorsunuzda bize transfermi olacak diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: auToeXec_

quote:

quote:

Fernandao 3 gol
    Van Persie 6 gol
    Mousa Sow 7 gol

Eren Derdiyok 8 gol

Adam burda Fenerbahçenin forvetleri Erenden iyi dememiş.Ne kadar savunmacı bir milletiz arkadaş.

Adam orada kendi takımındaki forvetlerine bakmadan rakip takımdaki forveti küçümsemiş. Savunmacı milletmişiz geçeceksiniz bu işleri karşınızda aptal yok sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Allah korusun ne işimiz var bizim bu adamla iyiki Başaksehir aldı. En son c.placede maçını izlediğimde koşamıyordu adam

Bu ligde her türlü iş yapar, nitekim yapacak da.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fernandao 3 gol
    Van Persie 6 gol
    Mousa Sow 7 gol

Eren Derdiyok 8 gol

Adam orada kendi takımındaki forvetlerine bakmadan rakip takımdaki forveti küçümsemiş. Savunmacı milletmişiz geçeceksiniz bu işleri karşınızda aptal yok sizin.

Adebayor'un ismi bizimle mi anılıyordu da kendi forvetlerimize bakayım ne boş konuşuyorsun yahu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fernandao 3 gol
    Van Persie 6 gol
    Mousa Sow 7 gol

Eren Derdiyok 8 gol

Adebayor'un ismi bizimle mi anılıyordu da kendi forvetlerimize bakayım ne boş konuşuyorsun yahu

dinime küfreden müslüman olsa diye bir laf vardır bildin mi genç? seninki de o hesap işte. Burada mevzu Adebayor'un kiminle anıldığı değil. rakip takımın forvetini küçümserken kendi forvetine bakacaksın ilk önce. 2 rövaşata attı diye tshirtlerini satıp performansını övdüğünüz adamdan daha fazla gol atan biri nasıl kötü oluyor da forveti Eren olan bik bik diye yorum yapıyorsun o zaman? ben mi boş konuşmuşum sen mi? Ayrıca bizim banko forvetimiz Podolski, Eren yedeği.

• exclusive kullanıcısına yanıt
    Çok alınganmışsın kardeşim, seni spor kanalına moderator yapsalar dersin ki "Aman Erman hocam yapmayın eleştirmeyin Fenerbahçe savunmasını siz kendi savunmanıza bakın!", "Rıdvan hocam siz kendi forvetinize bakın nasıl eleştirirsiniz Eren'i?"

Eleştirmek için daha iyisini yapmaya gerek yok, bir çok kitap eleştirmeni kitap yazmamıştır, film eleştirmeni film yönetmemiştir, futbol eleştirmek için de kendin daha iyisine sahip olmana gerek yok.

Gel gelelim eğer formsa konu, Sow oynadığı son 5 maçta kaç gol atmış, Eren kaç gol atmış yaz karşılaştıralım.

Genele bakıcaksak Eren'in kariyerini koy, Sow'unkini RvP'ninkini koy yine karşılaştıralım.(Hatta fernandao)

Yani İstatistik cımbızlamayla olmaz bu işler kardeşim, her şeye alınıp haklıymış gibi gözükmeye çalışman tuhaf gerçekten, kimse aptal yerine koymazken aptal mıyız demen falan...

Konuya dönmek gerekirse; Adebayor muhtemelen süper ligin en iyi forvetlerinden biri olucak.

• Bana böyle abuk subuk örnekler verip akıl vermeye kalkma boş yere. Erman hoca falan ne la bu? :) Sow son 5 maçta kaç gol atmış yaz karşılaştıralım diyor şaka gibi yahu. Niye son 5 maç? ilk 10 maç sahada gezinip sadece 1 gol attığı için mi? bak yine karşındakini aptal zannediyorsun.

Sen Erenin ilk 5 maç ne yaptığını yaz bir de Sow'u yaz onu karşılaştıralım ne dersin? Ben senden puan olarak öndeysem son 5 maç kaç puan toplamışsın ona bak mı diyeceksin, yoksa güncel tablo üzerinden mi yorumlayacaksın?

Kariyerleri koy falan, biz ne anlatıyoruz sen ne bahsediyorsun komik olma. Ben Eren'i övmüyorum zaten dikkat ettiysen, Podolskinin yedeği diyorum. ilk önce kendi futbolcuna bak sonra Eren'i küçümse diyorum. Senin performansından memnun olduğun adamdan daha çok katkı yapmış diyorum. o yüzden senin Eren hakkında yorum yapmaya hakkın yok diyorum. ok? şimdi anladın mı güzel kardeşim?

• Eren gibi anadolu topcusu sow ile rvp ile kiyaslanamaz

Erenin attigi rovesata golu haric attigi goller kafayla basit goller

Stoperlerin bile yaptigi birsey

Erende bir forvette olmasi gereken ne sezgi ne hiz ne top kontrolu ne bitiricilik ne top saklama

Hicbir sey yok

Sow ilr rvp nin attigi goller kaliteli goller keza podolski de

Erenin attigi gollerin benzerini stoperler de atiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Form konuysa son 5 maç alınır çünkü, "İlk 5 maça baksana" dersen bu istatistik cımbızlamaktır, şunu yapmakla aynı "Erenin gol attığı maçlarla sowun atamadıklarını karşılaştıralım!!". Yani geçiceksin, form konuysa son 5 maç önemlidir, ilk 5 maç da zaten sow oynamadı düzgün, oynamadığı maçlarla erenin gol attığı maçları karşılaştırmak istiyorsun, kendini kandırma.

Form konuysa; Sow daha formda

Genel kariyerse; Fener'in her forveti > Eren.

Kardeşim istediğin kadar alın, Eren gs forveti değildir, yedek bile değildir, el frenidir, Poldi desen ağzımı açmazdım ama Eren'i savunmak için yok Erenin ilk 5 maçıyla sowun oynamadığı maçları alırsak falan diye zorluyorsun bir anlamı yok, Eren fenerde olsa yedek otururdu çok net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Form konuysa son 5 maç alınır çünkü, "İlk 5 maça baksana" dersen bu istatistik cımbızlamaktır, şunu yapmakla aynı "Erenin gol attığı maçlarla sowun atamadıklarını karşılaştıralım!!". Yani geçiceksin, form konuysa son 5 maç önemlidir, ilk 5 maç da zaten sow oynamadı düzgün, oynamadığı maçlarla erenin gol attığı maçları karşılaştırmak istiyorsun, kendini kandırma.

Form konuysa; Sow daha formda

Genel kariyerse; Fener'in her forveti > Eren.

Kardeşim istediğin kadar alın, Eren gs forveti değildir, yedek bile değildir, el frenidir, Poldi desen ağzımı açmazdım ama Eren'i savunmak için yok Erenin ilk 5 maçıyla sowun oynamadığı maçları alırsak falan diye zorluyorsun bir anlamı yok, Eren fenerde olsa yedek otururdu çok net.

Yahu cevap vermeyeyim diyorum öyle saçma örnek veriyorsun ki insan cevap verme gereği duyuyor. Sow ilk 5 maç oynamadı düzgün diyorsun, Eren son 9 maçtır ilk 11'e giremiyor. 1, 4, 6, 9, 12dk. oynadığı dakikalara bak. Elinin altında internet var gir bak niye kendini komik duruma düşünüyorsun sürekli?

Eren'i savunmuyorum dememe rağmen Eren'i savunmak için diye cümleye başlıyorsun çok garipsin gerçekten. Fernandao ile Eren'in kariyerini kıyaslaman da ne derece bilgisiz olduğunu gösteriyor zaten.

Her gittiği takımdan şutlanan, 7 yılda 12 takım değiştirmiş, futbol kariyerinin çoğunu alt liglerde geçirmiş, alt kategoriler dahil hayatında milli forma giyememiş, bu yaşına kadar tek bonservis parası fenerbahçe vermiş bir futbolcuyu, Bundesliga'da yıllarca oynamış biriyle kıyaslaman çok komik. Bak yine yazıyorum Eren'i övmüyorum kıyaslamaya sen zorluyorsun. Fernandoa bize daha faydalı olur ama kariyer deme bana. Tekrar saçmalayacaksan alıntı yapmadan kendi kendine yaz bir zahmet

İyi de ben Gsnin son 5 maçı demedm ki, Eren'in son 5 maçı dedim, kendi bildiğim tek doğru benim dediğim kanun havasında takılan henüz tartışma olgunluğuna erişememiş karşıt fikre saygısı 0 olan genç bir kardeşimizsin muhtemelen, daha fazla zaman kaybetmemek adına uzatmıyorum hadi selametle.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.