Şimdi Ara

SON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADI (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
3
Favori
176.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
525 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bak kendi yandaş yazarları ne söylemiş. Cevap vermeden önce araştırırsan rezil olmazsın.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/necati-dogru/bunu-yapmayacaktiniz-5329359/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apran

Sizin yandaş yazar bile itiraf etti tepki gösterdi hala yalan söylüyorsunuz. Ne yapsalar Yarabbi Şükür diyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Biri senin için hırsızlık yapıyor derse sen de hayır yapmıyorum diye açıklama yaparsan hanginize inanacağız?
    Senin mantığına göre seni hırsızlıkla suçlayan haklı sen de hırsız olursun bu durumda.
    Paintle resimlerin altına 45bintl maaş yazıp paylaşmaya devam.
    800k fark yetmemiş anlaşılan devam edin böyle daha çok şamar yiyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Biri senin için hırsızlık yapıyor derse sen de hayır yapmıyorum diye açıklama yaparsan hanginize inanacağız?
    Senin mantığına göre seni hırsızlıkla suçlayan haklı sen de hırsız olursun bu durumda.
    Paintle resimlerin altına 45bintl maaş yazıp paylaşmaya devam.
    800k fark yetmemiş anlaşılan devam edin böyle daha çok şamar yiyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Ne o kendi yandaşınıza da yalancı demeye başladınız. Adamlar malı götürüyor siz hala savunma derdindesiniz sonra da enayi diyince kızıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: apran

Bak kendi yandaş yazarları ne söylemiş. Cevap vermeden önce araştırırsan rezil olmazsın.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/necati-dogru/bunu-yapmayacaktiniz-5329359/
    Türkçesi 1 olanlardan mi seçtiler sizi

CHP li değilim , Herhangi bir parti ile de bağın yok hala sizinki filan diyorsun

Ben doğrunun tarafındayım. Benimki yok ama sizinki çok. Sizinkilerin yaptıklarını yazan yazarları atmaya kalksam bu forum yetmez

• quote:

Orijinalden alıntı: someone74

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dedi kazım

Bana verdiği cevabı alintilama o zaman.

1980 de sana ne yaptilarsa git başka yerde konusunu aç

• someone74 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçeyi ağzına almadan önce git ağzını çalkala sonra konuş...
    Konu ile ilgili cevabın varsa o üyeye cevap ver, daldan dala atlayan dallamalara benzeme... Fenerbahçe'yi laflarına karıştırma, ağır konuşturma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 19 Eylül 2019; 0:34:15 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İnsaata topu kaçanlarla ilgilenen kişi benim

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Her lafa verecek cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye..
    Fetö'ye, himmet ve dua alsın diye futbolcularını gönderen, şampiyonluk kutlamasında "I love you hocam" diye tişörtünü ekranlara açıp pensilvanyaya mesaj gönderen benim takımımın yöneticisi değildi, acaba kimindi ?
    Mahkemelerdeki kumpas dava dosyalarında, fetö dava dosyalarında; örgütte birileri kollanıp şampiyon yapılmak istenirken, Fenerbahçenin ele geçirilmeye çalışıldığından ve Fenerbahçenin mücadelesinden bahsedilir, rakip taraftar kardeşim benim...
    O yüzden beni daha fazla konuşturma...
    Konu başlığı ile ilgili mesaj yazanlara verilecek cevabın varsa ver, yoksa sus. Konunun yönünü değiştirip "Cevap bulamıyorum, ben batırdım, sıvamaya başladım" diye kendini belli etme..
    Ülke namusu, takım namusu gibi değerler, sizin gösterdiğiniz gibi değil, sizde olacak şeyler de değil, bunu da unutma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 19 Eylül 2019; 12:13:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Her lafa verecek cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye..
    Fetö'ye, himmet ve dua alsın diye futbolcularını gönderen, şampiyonluk kutlamasında "I love you hocam" diye tişörtünü ekranlara açıp pensilvanyaya mesaj gönderen benim takımımın yöneticisi değildi, acaba kimindi ?
    Mahkemelerdeki kumpas dava dosyalarında, fetö dava dosyalarında; örgütte birileri kollanıp şampiyon yapılmak istenirken, Fenerbahçenin ele geçirilmeye çalışıldığından ve Fenerbahçenin mücadelesinden bahsedilir, rakip taraftar kardeşim benim...
    O yüzden beni daha fazla konuşturma...
    Konu başlığı ile ilgili mesaj yazanlara verilecek cevabın varsa ver, yoksa sus. Konunun yönünü değiştirip "Cevap bulamıyorum, ben batırdım, sıvamaya başladım" diye kendini belli etme..
    Ülke namusu, takım namusu gibi değerler, sizin gösterdiğiniz gibi değil, sizde olacak şeyler de değil, bunu da unutma..

Alıntıları Göster
    Önyargı ve bilgisizlik en büyük cehalettir. Kopyala yapıştır ile edebiyat yapılmaz. Tribünlerde eşlerine piercing alabilmek için klüp kapılarında sürten futbolculara kaptıracak paran çoksa o da senin zekanı gösterir.

Bre ey cahil, takım tuttuğumu veya tutsam bile fanatiği olduğumu nereden çıkardın? Türk milli takımını tutuyorum gerisine inanmıyorum ne olacak şimdi?

Aradığın cevapları tek tek forumun değerli sığırlarından birine 4-5 sayfadan beri düzüyorum. Kitap okumayan forumu nasıl okusun sende haklısın...

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.