Şimdi Ara

SON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
3
Favori
176.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
525 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • la ne var ki bunda koca onbeş milyon nüfuslu İstanbul belediyesi bi clio vermeyecek mi pozisyonu gereği araç ihtiyacı olan çalışanlarına?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BUNLAR DAHA SADECE BELEDİYE

HELE Bİ IKTIDARDAN INSINLER

NELER NELER ÇIKACAK

MILYARLARCA DOLARLIK HORTUMLANMIS PARA.... TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI YANA YANDAŞA PEŞKEŞ ÇEKTİLER

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Tarafsızlık yemini edip o büyük makamı siyaset için kullananlardan iyidir kimin abileri olduğu belli ordumuzun içini bile boşalttınız abilerinizle el ele şiirler okudunuz ağladınız ayaklarını yaladınız

Ne istedilerse verdiniz ne istedilerse verdiniz ve büyüdüler yurttaşlarımızı şehit ettiler ordumuzu sizle beraber tasfiye ettiler vr hala hesap ödemediniz inançsızsınız ama ALLAH’ın hesabından kaçamazsınız bunu size demiyorum kabahatlilere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu işten atılan adam fedöcüymüş atılması gayet normal bide isyan etmiş :))))))))))))))))))

bu arada bunun kapak fotosu 15 Temmuzdur kesin ahahahahhaa
  • KONUYU ÖNE CIKARTALIM HERKES GÖRSÜN BU REZİLLİĞİ

• alışmışım vergilerle mazotumu doldurmaya,

o piknik senin bu komşu benim gezip dolaşmaya,

akbilim bile yok otobüse de binemem bedavadan,

bana ne lan inmem clio'dan.
  • Neye göre israf anlamıyorum.

Kardeşim İstanbul bu dünyadaki birçok ülkeden çok daha büyük 24 saat yaşayan bir metropol.

İGDAŞ'ı arıyorsun "doğalgazda kaçak var gelin bakın diye" İGDAŞ'da cevap verir artık "ekrem başgan yenikapı'da şov yapıyor bitsin geliriz, patlamayın" :))

Ekrem PKK ile dostluğunu gölgelemek için gece yarısı İBB'nin tüm araçlarını yenikapı'ya çektiriyor.

Allah herkese böyle makam araçları da nasip etsin tabi.

Eğer bu araçlar israfsa sözleşmeyi fesh edip araçları iade etsin. HODRİ MEYDAN

SON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADISON DAKİKA...YENİKAPIDA İSRAF SERGİSİ HAZIRLIĞI BAŞLADI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlexTR -- 5 Eylül 2019; 12:54:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Bu mesaj silindi.
    ben ve benim gibiler 15 senedir fetöye de yanındakilere de hain diyorduk, şerefsiz diyorduk. sen 3-5 sene önce ne diyordun ? kıcığınız çık rıhıt fıtı ıbı mi diyordun?

bir fotoğraf mı kanaat oluşturuyor zannediyorsun sen ? buzdolabında mı yaşıyorsun ? insanların açlıktan imanı gevriyor, intihar eden, kendini yakan, cinnet geçiren geçirene.
  • Hahah tam maaşlılar gelmemiş , işlerine gelmeyen konulara gelmiyorlar.
    Acaba ciddi ciddi bunu savunacak yalan bulamadıkları için mi ? Yoksa maaşları mı gecikti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar hizmet araci , makam araci degil .

Hayvan bakimevi araclari i israf diye koymuslar oraya

Amaclari tamamen show

• Aboov bu çok fena oldu.

Bir efsaneye göre bunun sesi taa saraydan bile duyulmuş diyorlar, hatta sarayda bu sesi duyan malum zat'ın tansiyonu düşmüş diyorlar.

bilemiyorum altan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlexTR

Neye göre israf anlamıyorum.

Kardeşim İstanbul bu dünyadaki birçok ülkeden çok daha büyük 24 saat yaşayan bir metropol.

İGDAŞ'ı arıyorsun "doğalgazda kaçak var gelin bakın diye" İGDAŞ'da cevap verir artık "ekrem başgan yenikapı'da şov yapıyor bitsin geliriz, patlamayın" :))

Ekrem PKK ile dostluğunu gölgelemek için gece yarısı İBB'nin tüm araçlarını yenikapı'ya çektiriyor.

Allah herkese böyle makam araçları da nasip etsin tabi.

Eğer bu araçlar israfsa sözleşmeyi fesh edip araçları iade etsin. HODRİ MEYDAN

İhtiyaç fazlası bir anlam ifade ediyor mu sana? Türkçe biliyor musun?
  • fetönün koynunda ergenekon, balyoz kumpaslarıyla Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sırlarını satanlar, vatansever Türk Subayları'nı küstürenler gelmiş, hırsıza hırsız, yolsuza yolsuz diyen imamoğluna, sana, bana fetöcü diyor ya
  • Bu amma arac ya

• Vaz V kullanıcısına yanıt
    dilde değil de anlamada problem bence
  • hala yazan aktroller ibb nin değil, başka belediyelerden yardıma gelenler heralde

• İ
    H
    T
    İ
    Y
    A
    Ç

F
    A
    Z
    L
    A
    S
    I

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.